İtalya

Almeda Abazi - Tolgahan Sayışman evliliğinden flaş haber
Almeda Abazi - Tolgahan Sayışman evliliğinden flaş haber Hem aile yaşantıları hem de iş hayatındaki başarıları ile sıkça konuşulan Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi'nin Efehan ve Alina isminde 2 çocukları bulunuyor...
Hadise'nin kahkahalarının sebebi yeni bir aşk mı?
Hadise'nin kahkahalarının sebebi yeni bir aşk mı? Mehmet Dinçerler ile boşanma stresini çabuk atan şarkıcı Hadise, son dönemde kahkahalı pozlarıyla dikkat çekiyor.
İtalya'nın merkezinde şiddetli deprem
İtalya'nın merkezinde şiddetli deprem İtalya'nın merkezinde meydana gelen şiddetli deprem büyük paniğe sebep oldu.
Hadise apar topar İtalya'ya gitti
Hadise apar topar İtalya'ya gitti Mehmet Dinçerler’den boşandıktan sonra kendini yenilemeye karar veren Hadise, soluğu İtalya’daki ünlü bir detoks otelinde aldı.
Merve Oflaz ayrılık acısı mı çekiyor?
Merve Oflaz ayrılık acısı mı çekiyor? Sosyetik Allan Hakko ile oldukça mutlu ilerleyen aşkları aniden sona eren "Survivor" yıldızı Merve Oflaz kendini yollara vurdu.
Sosyal medya Pelin Karahan'a acımadı
Sosyal medya Pelin Karahan'a acımadı Eşi Bedri Güntay'la geçtiğimiz günlerde İtalya tatiline çıkan Pelin Karahan, sosyal medya paylaşımlarında hız kesmiyor.
Gözde oyuncular aynı listede buluştu
Gözde oyuncular aynı listede buluştu İtalya'da yekrana gelen 'Viola Come Il Mare' adlı dizisiyle oyuncu Can Yaman, İtalya'da gündeme oturdu.