İtalya

Transparan kadın heykeli krize neden oldu İtalya'da 1850'li yıllardaki işçilerin mücadelesini anlatması beklenen bir heykelin açılışı tartışmaları beraberinde getirdi. Bir kadını transparan elbise içinde tasvir eden heykelin 'cinsiyetçi' olduğu iddiasıyla kaldırılması istendi.
Hadise Kaan Yıldırım'ın Benek'ini çoktan unuttu Kaan Yıldırım'la aşk yaşadığı dönemde sevgilisinin köpeği Benek'le sıkı dost olan Hadise, yeni aşkını buldu. Bir mücevher markasının yüzü olan Hadise, davet için gittiği İtalya'da sevimli bir köpekle dost oldu.
İtalya’dan aşı kartı kararı: Tüm çalışanlardan istenecek İtalyan hükümeti corona virüsüyle mücadelede dünyadaki en katı önlemlerden birini alarak, tüm çalışanlara aşı kartı, negatif PCR testi sonucu ya da COVID geçirip atlatmış olduklarını kanıtlayan belge gösterme zorunluluğu getirdi.
Telefondaki konum uygulamasından yapılan gizli takip boşanma delili sayıldı İstanbul'da kocası tarafından psikolojik baskı gören Elçin Y.Ç., kocasının kendisine ait telefondaki konum uygulamasından kendisini takip etmesini de delil göstererek aile mahkemesine başvurdu.
Saç ektirmek için İtalya'dan gelen genç adam hayatını kaybetti İtalya'da kuaförlük yapan İbrahim Gül, saç ektirmek için geldiği İstanbul'daki özel bir hastanede hayatını kaybetti. Aile şikâyetçi oldu, doktor tutuklandı.
Michele Morrone İstanbul'un tadını çıkarıyor Türkiye'ye estetik ameliyat olmak için gelen İtalyan oyuncu Michele Morrone İstanbul'un tadını çıkarıyor.
Michele Morrone İstanbul'da ameliyat masasına yattı Netflix'in en çok izlenen filmlerinden biri olan '365 Days'ın yakışıklı yıldızı Michele Morrone, İstanbul'da estetik ameliyatı oldu.