İtalya

Pompeii’de 2000 yıllık renkleri çok az zarar görmüş duvar resmi bulundu
Pompeii’de 2000 yıllık renkleri çok az zarar görmüş duvar resmi bulundu İtalya’da MS 79 yılında Vezüv Yanardağı’nın aniden patlamasıyla lav ve volkanik küller altında kalan antik Roma kenti Pompeii’de, renkleri nispeten az zarar görmüş duvar resmi bulundu.
İtalya’da nakliye şirketi binasında feci yangın
İtalya’da nakliye şirketi binasında feci yangın İtalya’nın Milano kentinde bir nakliye şirketinin binasında yangın çıktı. İtalyan itfaiyesi, yangının diğer şirket binalarına yayılmaması için dokuz ekibin yangına müdahale ettiğini duyurdu.
Can Yaman: "Hani ben İtalya’nın yıldızıydım?"
Can Yaman: "Hani ben İtalya’nın yıldızıydım?" İtalya’da “Sandokan” dizisine hazırlanan Can Yaman, ailesini ziyaret etmek için geldiği İstanbul’da restoran çıkışı muhabirlere konuşmadığı için hakkında yapılan manipülasyona tepki gösterdi.
"Bir Zamanlar Çukurova" dizisi İtalya'da Papa Özel yayınını geçti
"Bir Zamanlar Çukurova" dizisi İtalya'da Papa Özel yayınını geçti Atv’nin dört sezon süren dizisi "Bir Zamanlar Çukurova" İtalya’da fırtına gibi esmeye devam ediyor.
Selin Yeninci İtalyanların yeni gözdesi oldu
Selin Yeninci İtalyanların yeni gözdesi oldu İtalyan hayranlarının yoğun isteği üzerine Selin Yeninci, Verissimo programına bir kez daha konuk oldu.
Ünlü futbolcu, 56 yaşındaki eski sevgilisini öldürdü!
Ünlü futbolcu, 56 yaşındaki eski sevgilisini öldürdü! Spor ve magazin dünyası, 28 yaşındaki futbolcu Giovanni Padovani'nin 56 yaşındaki eski sevgilisini bahçe ekipmanıyla öldürmesiyle şoke oldu.
Sultan Kösen, 15’inci yılda da ünvanını korudu
Sultan Kösen, 15’inci yılda da ünvanını korudu 2009’da 2 metre 51 santimetre boyu ile ‘dünyanın en uzun boylu adamı’ unvanını alarak Guinness Rekorlar Kitabı’na giren Sultan Kösen (42), İtalya’daki Guinness Rekorlar Kitabı’nın 2024 yılı lansmanına katıldı.