İtalya

Melike İpek Yalova Can Yaman'ın izini mi sürüyor?
Melike İpek Yalova Can Yaman'ın izini mi sürüyor? Güzel oyuncu Melike İpek Yalova'nın adı yakışıklı meslektaşı Can Yaman ile aynı haberde yer aldı.
Uğur Güneş ve Melike İpek Yalova'dan bomba haber! Aynı dizide rol almışlardı
Uğur Güneş ve Melike İpek Yalova'dan bomba haber! Aynı dizide rol almışlardı Final yapan "Bir Zamanlar Çukurova"nın 'Müjgan'ı Melike İpek Yalova ile 'Yılmaz'ı Uğur Güneş birlikte İtalya'ya gitti.
Ferzan Özpetek: "Uzakta olsam da kalbim ülkemin güzel insanlarında"
Ferzan Özpetek: "Uzakta olsam da kalbim ülkemin güzel insanlarında" Ferzan Özpetek, İtalya'da sahnelenecek olan ‘Ferzaneide’ adlı tek kişilik gösterisinin geliri olan 200 bin TL'yi depremzedelere bağışladı.
İtalyan arama-kurtarma ekibi de Adana'da
İtalyan arama-kurtarma ekibi de Adana'da İtalyan arama kurtarma ekibi, deprem bölgelerinde çalışmalara katılmak üzere Türkiye'ye geldi.
19 Avrupa ülkesinden 27 ekip seferber edildi
19 Avrupa ülkesinden 27 ekip seferber edildi Avrupa Kriz Yönetimi Komiseri Janez Lenarcic şimdiye kadar 19 Avrupa ülkesinden 27 arama-kurtarma ve sağlık ekibinin depremden sonra Türkiye’ye yardım etmek için seferber edildiğini duyurdu.
Bora Akkaş ve Oben Alkan İtalya'da evlendi
Bora Akkaş ve Oben Alkan İtalya'da evlendi Bora Akkaş, iki yıldır birlikte olduğu Oben Alkan ile İtalya'nın Milano şehrinde evlendi.
Avrupa ülkelerinin İstanbul Başkonsolosluklarından peş peşe kapanma kararı!
Avrupa ülkelerinin İstanbul Başkonsolosluklarından peş peşe kapanma kararı! Avrupa ülkelerinin İstanbul'da bulunan başkonsoloslukları art arda geçici süre kapanma kararı aldıklarını açıkladı.