İtalya


Gamze Karaman'a sosyetik eşinden Paris sürprizi! İş insanı Nedim Keçeli ile 2003 Miss Model of Türkiye Güzeli Gamze Karaman, 2017’de İtalya Venedik’te evlenmişti.
Can Yaman'a İtalya'da ilgi sürüyor İtalya'da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Can Yaman, nereye gitse olay oluyor.
Hadise Milano'dan ev alacak Hadise, geçtiğimiz günlerde İtalyan mücevher firması Pomellato’nun ilk Türk marka elçisi olduğu için gittiği Milano’ya bir kez daha aşık oldu.
Serenay Sarıkaya-Kerem Bürsin hattında bomba iddia! Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin ayrıldıktan yıllar sonra haklarında çıkan iddia herkesi şaşırttı.
Hadise'den pırlantalı paylaşım Geçtiğimiz günlerde bir mücevher markasının daveti üzerine Milano'ya giden Hadise, paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor. Son pozunda kaplan desenli bir gömlek ve pantolon giymeyi tercih eden Hadise'nin pırlanta yüzüğü dikkatlerden kaçmadı.
Transparan kadın heykeli krize neden oldu İtalya'da 1850'li yıllardaki işçilerin mücadelesini anlatması beklenen bir heykelin açılışı tartışmaları beraberinde getirdi. Bir kadını transparan elbise içinde tasvir eden heykelin 'cinsiyetçi' olduğu iddiasıyla kaldırılması istendi.
Hadise Kaan Yıldırım'ın Benek'ini çoktan unuttu Kaan Yıldırım'la aşk yaşadığı dönemde sevgilisinin köpeği Benek'le sıkı dost olan Hadise, yeni aşkını buldu. Bir mücevher markasının yüzü olan Hadise, davet için gittiği İtalya'da sevimli bir köpekle dost oldu.