İtalya


Can Yaman ve Diletta Leotta İtalya'da manşetlerden düşmüyor Bir reklam filmi ve dizi projesi için İtalya'ya giden Can Yaman, sadece milyonları değil aşkı da buldu…
Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'un romantik rotası Ebru Şallı ve iş adamı eşi Uğur Akkuş, Sevgililer Günü için soluğu Milano'da aldı.
Can Yaman'ın sevgilisine hırsızlık şoku! Ünlü oyuncu Can Yaman kısa bir süre önce İtalyan sunucu Diletta Leotta'yı sevgili olduklarını duyurmuştu. Ünlü oyuncunun sevgilisi ‘akrobat hırsızlar'ın kurbanı oldu.
Can Yaman ve Diletta Leotta'dan ilk fotoğraf İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşayan Can Yaman sevgilisi ile olan fotoğrafını ilk kez paylaştı.
George Clooney'den isyan: "Fotoğraf çektiler, yardım çağırmadılar" Yakışıklı aktör George Clooney, 2018'de İtalya'nın Sardinya Adası'nda geçirdiği motosiklet kazası ile ilgili yıllar sonra konuştu.
Bella Hadid ve Irina Shayk ünlü marka için 'kukla' oldu Bella Hadid ile Irina Shayk, Moschino İlkbahar 2021 Koleksiyonu için kamera karşısına geçti.
Can Yaman'ın İtalya rotası belli oldu Önceki hafta Ferzan Özpetek'in yönettiği ünlü bir makarna markasının reklamında rol alan Can Yaman yeniden Roma'da...