İtalya


Burak Deniz bir ay İtalya'da kalacak "Maraşlı" dizisi final yapmaya hazırlanan Burak Deniz, yönetmen Ferzan Özpetek'in dizisi "Cahil Periler" için İtalya'ya uçuyor.
Can Yaman sevgilisi Diletta Leotta'yı ailesiyle tanıştırdı Diletta Leotta Yaman ailesine girdi! Can Yaman, İtalyan spor spikeri sevgilisiyle ailesini teknede bir araya getirdi.
Serenay Sarıkaya servetlik takılarla parladı İtalyan lüks mücevher markası Bvlgari'nin Türkiye'deki ilk ve tek marka elçisi olan Serenay Sarıkaya, önceki gün firmanın Instagram sayfasını süsledi.
Burak Deniz Roma'ya uçuyor Burak Deniz dünyanın en ünlü markalarından Prada'nın marka elçisi oldu.
Ünlü kadın spor sunucusu fena yakalandı İtalya'da EURO 2020 için yapılan programda spor sunucusu Paola Ferrari, canlı yayında yayıncı kuruluşa zor anlar yaşattı.
Can Yaman İtalya'da çocuklar için dernek kurdu "Sandokan" dizisinin çekimlerine hazırlanan ünlü oyuncu Can Yaman çocukluk hayalini gerçekleştirdi. Yaman, İtalya'da çocuklar için dernek kurdu.
Can Yaman ve Diletta Leotta tribünden destek verdi Oyuncu Can Yaman, İtalyan spiker sevgilisi Diletta Leotta ile EURO 2020 Türkiye - İtalya maçını tribünden izledi.