İtalya


Kalkış yapan dev uçağın tekerleri düştü
Kalkış yapan dev uçağın tekerleri düştü İtalya'nın Taranto kentindeki havalimanından havalanan yapan Boeing B747 tipi dev uçağın kalkış sırasında tekeri düştü.
Ekin Su Cülcüloğlu ve Davide Sanclimenti para basıyor
Ekin Su Cülcüloğlu ve Davide Sanclimenti para basıyor İngiltere'de yayınlanan "Love Island" yarışmasını kazanan Türk oyuncu Ekin Su Cülcüloğlu’nun yarışmanın bugüne kadar en çok para kazanan katılımcısı olacağı tahmin ediliyordu.
Güzide Duran ve Adnan Aksoy'dan flaş haber
Güzide Duran ve Adnan Aksoy'dan flaş haber Uzun süredir gözlerden uzak olan bir dönemin ünlü modeli Güzide Duran ile mimar eşi Adnan Aksoy, radikal bir karar alıp Los Angeles'a yerleşmişti.
Buse İskenderoğlu Milano'nun yolunu tutacak
Buse İskenderoğlu Milano'nun yolunu tutacak Sunucu ve manken Buse İskenderoğlu Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
Burcu Esmersoy evlenmek için neden beklemek zorunda?
Burcu Esmersoy evlenmek için neden beklemek zorunda? Kendisinden 15 yaş küçük yazılımcı Nazım Akmandil ile aşk yaşayan Burcu Esmersoy, yaz sonu dünyaevine gireceğini açıklamıştı.
Özge Ulusoy ve sevgilisi Faruk Çolakoğlu geceliği 25 bin TL'ye konaklıyor
Özge Ulusoy ve sevgilisi Faruk Çolakoğlu geceliği 25 bin TL'ye konaklıyor En çok kazanan modellerin başında gelen Özge Ulusoy, kural bozmadı.
Genç aşkıyla evlilik hayali kuran Burcu Esmersoy'dan şaşırtan haber
Genç aşkıyla evlilik hayali kuran Burcu Esmersoy'dan şaşırtan haber Yaz başında sevgilisi Nazım Akmandil'le evleneceğini açıklayan Burcu Esmersoy, o günden beri düğün dernekle ilgili tek kelime etmedi.