İtalya


Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil bugün evleniyor
Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil bugün evleniyor İtalya'da sevgilisi Nazım Akmandil ile evlenecek olan Burcu Esmersoy için büyük gün gelip çattı.
Demet Özdemir'in mutluluktan ayakları yere basmıyor!
Demet Özdemir'in mutluluktan ayakları yere basmıyor! Bir süredir adı yakışıklı Yunan DJ Sergio ile anılan Demet Özdemir, aldığı müjdeli haberle sevince boğuldu...
Birce Akalay'a yeni dizisinde sürpriz partner
Birce Akalay'a yeni dizisinde sürpriz partner Tay Yapım'ın Kanal D için çekeceği "Eşiğin Ötesinde" dizisinin hazırlıkları devam ediyor.
Özge Gürel Venedik Film Festivali'ne katılacak
Özge Gürel Venedik Film Festivali'ne katılacak İtalya'da geniş bir hayran kitlesi olan ünlü oyuncu Özge Gürel, Venedik Film Festivali'nde göz kamaştırmaya hazırlanıyor.
Burcu Esmersoy 3. kez gelin olmaya hazırlanıyor
Burcu Esmersoy 3. kez gelin olmaya hazırlanıyor Bir süredir aşk yaşadığı Nazım Akmandil ile 1 Eylül’de İtalya Portofino’da dünyaevine girmeye hazırlanan Burcu Esmersoy, yakın arkadaşlarıyla ‘gelin hamamı’ yaptı.
Burcu Esmersoy’u evlilik telaşı sardı
Burcu Esmersoy’u evlilik telaşı sardı Aybaşında Nazım Akmandil ile Portofino’da dünyaevine girecek olan güzel sunucu, nikahtan günler önce düğünün yapılacağı otele gidip son hazırlıkları yakından takip edecek.
Can Yaman'ın aile saadeti! 'Çok kıymetli' diyerek paylaştı
Can Yaman'ın aile saadeti! 'Çok kıymetli' diyerek paylaştı "Dolunay", "Bay Yanlış" ve "Erkenci Kuş" gibi dizilerde rol almasının ardından ünü Türkiye sınırını aşan Can Yaman, İtalya'da kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaştı.