İtalya


İtalyan arama-kurtarma ekibi de Adana'da
İtalyan arama-kurtarma ekibi de Adana'da İtalyan arama kurtarma ekibi, deprem bölgelerinde çalışmalara katılmak üzere Türkiye'ye geldi.
19 Avrupa ülkesinden 27 ekip seferber edildi
19 Avrupa ülkesinden 27 ekip seferber edildi Avrupa Kriz Yönetimi Komiseri Janez Lenarcic şimdiye kadar 19 Avrupa ülkesinden 27 arama-kurtarma ve sağlık ekibinin depremden sonra Türkiye’ye yardım etmek için seferber edildiğini duyurdu.
Bora Akkaş ve Oben Alkan İtalya'da evlendi
Bora Akkaş ve Oben Alkan İtalya'da evlendi Bora Akkaş, iki yıldır birlikte olduğu Oben Alkan ile İtalya'nın Milano şehrinde evlendi.
Avrupa ülkelerinin İstanbul Başkonsolosluklarından peş peşe kapanma kararı!
Avrupa ülkelerinin İstanbul Başkonsolosluklarından peş peşe kapanma kararı! Avrupa ülkelerinin İstanbul'da bulunan başkonsoloslukları art arda geçici süre kapanma kararı aldıklarını açıkladı.
Etiyopya'daki keşif şimdiye değin bilinen her şeyi değiştirebilir!
Etiyopya'daki keşif şimdiye değin bilinen her şeyi değiştirebilir! Etiyopya'daki Melka Kunture adlı arkeolojik alanda obsidyen nesne tarihini değiştiren bir keşif yapıldı.
Gina Lollobrigida hayata gözlerini yumdu
Gina Lollobrigida hayata gözlerini yumdu İtalyan oyuncu Gina Lollobrigida, 95 yaşında hayatını kaybetti. Lollobrigida'nın, Roma'daki bir klinikte son nefesini verdiği belirtildi.
İzmir'de 82 kaçak göçmen yakalandı!
İzmir'de 82 kaçak göçmen yakalandı! İzmir'de, yasa dışı yollarla yurt dışına çıkmaya çalışan 1 Türk vatandaşı, 82 kaçak göçmen yakalanırken, Yunan unsurlarınca Türk karasularına itilen 40 kaçak göçmen ise Sahil Güvenlik ekiplerince kurtarıldı.