İtalya


Özge Ulusoy'un indirim mutluluğu
Özge Ulusoy'un indirim mutluluğu Sosyal medyayı en aktif kullanan isimlerin başında gelen Özge Ulusoy, yeni dünya düzenine ayak uydurdu.
Burcu Esmersoy İtalya'da 'Evet' dedi
Burcu Esmersoy İtalya'da 'Evet' dedi Sunucu Burcu Esmersoy 3. kez nikâh masasına oturmaya hazırlandığı sevgilisi Nazım Akmandil'den Italya'da evlenme teklifi aldı.
Eurovision coşkusuna gölge düşüren büyük skandal!
Eurovision coşkusuna gölge düşüren büyük skandal! Eurovision şarkı yarışması için İtalya'da bir lansman partisine katılan genç kadınlar, dans pistinde sanatçılar tarafından cinsel tacize uğradıklarını iddia ettiler.
Ali İlhan’ın yeni filmi belli oldu
Ali İlhan’ın yeni filmi belli oldu İtalya'da yaşayan ünlü yönetmen Ali İlhan, yeni filmi için Türkiye'ye geldi.
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup soluğu İtalya'da aldı
Mustafa Sandal ve Melis Sütşurup soluğu İtalya'da aldı Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup 3 Haziran’da İtalya’nın başkenti Roma’da nikâh masasına oturacak.
Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in nikahı çıkmaz ayın son çarşambasına kaldı
Serkan Çayoğlu ve Özge Gürel'in nikahı çıkmaz ayın son çarşambasına kaldı Oyuncu çift Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel, önceki gün Ulus'taki bir hastane çıkışı görüntülendi. Yaz aylarında İtalya’da evlenecekleri iddia edilen aşıklar “Tam belli değil” açıklamasını yaptı.
Hande Erçel ve Gamze Erçel'in bedavaya gelen tatili
Hande Erçel ve Gamze Erçel'in bedavaya gelen tatili Son günlerde meslektaşı Kaan Yıldırım'la yaşadığı aşkla gündem olan Hande Erçel, kafa dinlemek için soluğu İtalya'da aldı.