İtalya

İtalya'ya giden Demet Özdemir'in neşesi yerinde
İtalya'ya giden Demet Özdemir'in neşesi yerinde Oğuzhan Koç ile boşandıktan sonra önce Yunanistan ardından İtalya'da neşeli görüntüler sergileyen Demet Özdemir'in şen kahkahalarına hayranları da eşlik etti.
Hadise'den sürpriz Milano seyahati
Hadise'den sürpriz Milano seyahati Gözde ve sevilen şarkıcı Hadise, soluğu İtalya'da aldı.
Pınar Deniz bu yaz tatile doyamadı: "Tatilim bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz"
Pınar Deniz bu yaz tatile doyamadı: "Tatilim bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz" Yaklaşık bir yıldır aşk yaşayan Pınar Deniz-Kaan Yıldırım çifti Haziran ayının tamamını tatil yaparak geçirmişti.
Sitare Akbaş karavanla yola çıktı! Ünlü oyuncu Avrupa'yı geziyor
Sitare Akbaş karavanla yola çıktı! Ünlü oyuncu Avrupa'yı geziyor Sitare Akbaş, konuk olduğu bir Youtube programının çekimleri için karavanla Avrupa'yı karış karış gezdi.
Nikah haberi beklenen Burcu Esmersoy'dan 'gelinlik' sorusuna konuşulacak yanıt!
Nikah haberi beklenen Burcu Esmersoy'dan 'gelinlik' sorusuna konuşulacak yanıt! Güzel sunucu Burcu Esmersoy, uzun süredir birlikte olduğu Nazım Akmandil ile yaz sonunda nikah masasına oturacak. İtalya, İstanbul ve Bodrum'da düğün yapacaklarını söyleyen Esmersoy, "5 gelinlik giyeceğim" dedi.
Flaş! İtalya'da öldüren fırtına!
Flaş! İtalya'da öldüren fırtına! İtalya’nın kuzeyindeki Lombardiya bölgesini fırtına vurdu. Bölgede sert esen rüzgar nedeniyle ağaçlar devrildi ve çatılar uçtu. İtalyan medyası, 1 kişinin yaşamını yitirdiğini duyurdu.
İspanyol basınından Kerem Bürsin'e yoğun ilgi
İspanyol basınından Kerem Bürsin'e yoğun ilgi Yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin'in başrolünü Hafsanur Sancaktutan'la paylaştığı dizisi "Ya Çok Seversen'; İspanya'da büyük ilgiyle karşılandı.