İtalya

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu balayından döndü
Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu balayından döndü Bir motosiklet firmasının İtalya Başkonsolosluğu'nun bahçesinde düzenlediği davete, sanat dünyasının önemli isimleri de katıldı.
Magazin gündemine bomba gibi düşen İtalya iddiası!
Magazin gündemine bomba gibi düşen İtalya iddiası! Oynadığı dizinin İtalya'da yayınlanması ile birlikte ülkede milyonlarca hayrana ulaşan Can Yaman, İtalya'da hem dizi hem de reklam anlaşmaları yapmıştı.
Özge Gürel-Serkan Çayoğlu çiftinin İtalya'daki düğünlerinden ilk görüntüler
Özge Gürel-Serkan Çayoğlu çiftinin İtalya'daki düğünlerinden ilk görüntüler Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu, önceki gün aşklarının başladığı İtalya’da evlendi. Verona’daki Villa Rizzardi’de gerçekleşen düğün Hollywood filmlerini aratmadı.
Furkan Palalı'nın yeni projesi belli oldu
Furkan Palalı'nın yeni projesi belli oldu Son olarak “Bir Zamanlar Çukurova” dizisinde seyirci karşısına çıkan Furkan Palalı başarılı performansıyla adından söz ettirmişti.
Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'ndan müjdeli haber!
Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'ndan müjdeli haber! Kısa süre önce nikah masasına oturan Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'ndan hayranlarını sevindiren haber geldi.
Pelin Karahan ve Bedri Güntay leyleği havada gördü
Pelin Karahan ve Bedri Güntay leyleği havada gördü Oyuncu Pelin Karahan, iş insanı eşi Bedri Güntay ile birlikte tatil sezonunu Bodrum'da açmıştı.
İlay Erkök doğal güzelliğiyle büyülüyor
İlay Erkök doğal güzelliğiyle büyülüyor Genç oyuncu İlay Erkök, önceki gün bir AVM'de görüntülendi.