İtalya

Burak Deniz cephesinde bomba dedikodular! Son günlerde "Maraşlı" dizisiyle gündemde olan Burak Deniz cephesinde iki farklı iddia var.
Can Yaman ve Diletta Leotta'nın Capri kaçamağı Can Yaman'la yakın zamanda nikah masasına oturması beklenen Leotta ile İtalya 1. Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden Roma'nın Başkan Yardımcısı Ryan Friedkin'in, geçtiğimiz haftalarda dudak dudağa görüntülendiği fotoğraflar servis edilmişti.
Burak Deniz Haziran ayında Roma yolcusu "Maraşlı" dizisinin başrol oyuncusu Burak Deniz, 15 Haziran'da İtalya'ya gidiyor.
İtalya'nın Eurovision birinciliğine gölge düşüren görüntü Eurovision Şarkı Yarışmasını kazanan İtalyan grubu Maneskin'in solisti Damiano David'in yarışma sırasında kokain çektiği iddia edildi.
Diletta Leotta ve Can Yaman'dan yeni paylaşım Demet Özdemir'le birlikte rol aldığı "Erkenci Kuş" dizisi ile İtalya'da büyük bir hayran kitlesi elde eden Can Yaman, "Sandakon" dizisinin çekimleri için gitti ülkede spor spikeri Diletta Deotta ile aşk yaşamaya başladı.
Can Yaman'ın İtalyan sevgilisinden tektaşlı mesaj Hem Türkiye’de hem de İtalya’da gündemde olan aşıklar Can Yaman ile Diletta Leotta’nın ayrıldığı iddia edilmişti.
Can Yaman - Diletta Leotta aşkı tüm hızıyla sürüyor Ünlü oyuncu Can Yaman ile İtalyan spor spikeri Diletta Leotta'nın aşkı tam gaz sürüyor.