kalp krizi

19 yaşındaki genç kalbine yenildi
19 yaşındaki genç kalbine yenildi Muğla'nın Bodrum ilçesinde, eski AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Yılmaz Algül'ün oğlu 19 yaşındaki Bulut Algül, spor yaparken aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdi. İlk belirlemelere göre Algül'ün kalp krizinden dolayı yaşamını yitirdiği bildirildi.
Oyuncu Muhlis Asan katıldığı galada kalp krizi geçirdi
Oyuncu Muhlis Asan katıldığı galada kalp krizi geçirdi Yoğun bakımda tedavi altına alınan Muhlis Asan'ın drumu kritik...
Elif Karlı'nın eşi Cengiz Karlı cezaevinde yaşamını yitirdi
Elif Karlı'nın eşi Cengiz Karlı cezaevinde yaşamını yitirdi 90'lı yıllarda "Yanına Bırakmam" şarkısıyla ünlenen şarkıcı Elif Karlı'nın eşi Ahmet Cengiz Karlı hayatını kaybetti.
Burhan Çaçan vefat etti
Burhan Çaçan vefat etti Türk halk müziği sanatçısı Burhan Çaçan, kalp krizi nedeniyle 62 yaşında hayatını kaybetti.
Hayatını kaybeden başkanın yerine seçilen yeni başkan kalbine yenildi
Hayatını kaybeden başkanın yerine seçilen yeni başkan kalbine yenildi Gümüşhane'nin Keklit ilçesi Söğütlü Belde Belediye Başkanı Rıza Arslan (67), geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
Kerem Bürsin hakkında çok üzücü iddia
Kerem Bürsin hakkında çok üzücü iddia Kerem Bürsin hakkında zaman zaman sosyal medyada yayılan asılsız iddialar tepki çekiyor.
Erkek ve kadın kalbi arasındaki 5 fark!
Erkek ve kadın kalbi arasındaki 5 fark! Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Yaman Zorlutuna, kadın ve erkek kalbinin; biyolojik olduğu kadar kalp hastalıkları riski ve belirtileri açısından da önemli farklılıklar gösterdiğine dikkat çekerek, bu konuda hayati bilgiler verdi.