Kanye West


Kim Kardashian - Pete Davidson aşkı neden bir anda bitti?
Kim Kardashian - Pete Davidson aşkı neden bir anda bitti? Reality show yıldızı Kim Kardashian ile komedyen Pete Davidson'ın birlikteliği sona erdi.
Yapım şirketinden Kanye West'e 7,1 milyon dolarlık dava
Yapım şirketinden Kanye West'e 7,1 milyon dolarlık dava West’in konserleri için sahne setleri hazırlayan Phantom Labs; rapçinin, şöhretini ve itibarını kullanarak iş birliklerinden yararlandığını ve ödeme yapmadığını söyleyerek 7,1 milyon dolarlık dava açtı.
Kim Kardashian Kanye West nedeniyle ailesinden özür diledi
Kim Kardashian Kanye West nedeniyle ailesinden özür diledi Kim Kardashian ile rapçi Kanye West, 8 yıllık evliliklerini resmi olarak geçtiğimiz Mart ayında bitirmişti.
Instagram’dan Kanye West'e ceza
Instagram’dan Kanye West'e ceza Kanye West, komedyen Trevor Noah'a ırkçı bir hakarette bulunduktan sonra 24 saatliğine Instagram'daki hareketleri sınırlandı.
Kim Kardashian ile Kanye West sonunda boşandı!
Kim Kardashian ile Kanye West sonunda boşandı! 2014 yılında dünyaevine giren Kim Kardashian ile Kanye West'in boşanma davası dün görüldü. Kardashian ve West, 8 yıllık evliliklerini noktaladı.
Kanye West, Kim Kardashian'ın boşanma talebine karşı çıktı
Kanye West, Kim Kardashian'ın boşanma talebine karşı çıktı Gösteri dünyasının ünlü çifti Kim Kardashian ve Kanye West bir süredir ayrı yaşıyorlar. Kardashian boşanma sürecinde ilerlemeye çalışırken West'ten ret almaya devam ediyor.
Kanye West ile birlikte olduktan sonra Julia Fox'un kazancı arttı
Kanye West ile birlikte olduktan sonra Julia Fox'un kazancı arttı Bir zamanlar az tanınmış bir oyuncu olan 32 yaşındaki Julia Fox, Kanye West ile yaşadığı kısa süreli birliktelikten sonra herkesin odağı haline geldi. Fox'un sadece ünü değil kazancı da arttı.