Kanye West


Kim Kardashian henüz yeni bir aşk için hazır değil Kanye West ile boşanma kararı alan Kardashian'a yakın bir kaynak, ünlü ismin henüz yeni birileriyle görüşmek için kendisini hazır hissetmediğini söyledi.
Kim Kardashian boşanma aşamasında sevgili yaptı Dört çocuğunun babası, rap şarkıcısı Kanye West ile boşanma aşamasında olan Kim Kardashian hakkında yeni aşk iddiası ortaya atıldı.
Kanye West'in serveti 6.6 milyar dolar ABD’de şov yıldızı Kim Kardashian ile boşanma aşamasında olan ünlü rap şarkıcısı Kanye West, bu dönemde servetini daha da büyüttü.
Kim Kardashian Kanye West’e boşanma davası açtı Kim Kardashian ve Kanye West'in 7 yıllık evliliği sona eriyor. Kardashian'ın avukatı aracılığıyla boşanma davası açtığı belgeler ortaya çıktı.
Kim Kardashian 'boşanma partisi' için özel ada tutacak Kanye West ile boşanma aşamasında olduğu konuşulan Kim Kardashian'ın mahkeme kararı sonrası boşanma partisi düzenleyeceği öne sürüldü.
Kim Kardashian’dan boşanma iddiaları sonrası paylaşım Kim Kardashian, eşi Kanye West'ten boşanacağı iddiaları sonrası sosyal medyadaki sessizliğine son verdi.
Kim Kardashian ile Kanye West evleri ayırdı Evliliklerinde çalkantılı döneme gören Kim Kardashian ve Kanye West cephesinden gelen son haberler, evliliklerinin fiilen bittiği yönünde. Çift boşanma başvurusu yapmasa da bir süredir ayrı evlerde yaşıyor.