Kanye West


Kanye West'in başı yine dertte!
Kanye West'in başı yine dertte! Kanye West'in giyim markası bu sefer nakliye gecikmeleri nedeniyle mahkemeye gidiyor. Eyalet, Yeezy'nin 30 gün içinde ürünleri gönderemediğini ve Kaliforniya'nın iş kodunu ihlal ettiğini söylüyor.
Kanye West’in 'yeni ismi' mahkemeden de onay aldı
Kanye West’in 'yeni ismi' mahkemeden de onay aldı Dünyaca ünlü şarkıcı Kanye West, geçtiğimiz aylarda isminin değişmesi için mahkemeye başvurmuştu. West'in isteği nihayet kabul edildi. Los Angeles yargıcı pazartesi günü, rapçinin talep ettiği gibi isminin "Ye" olmasına karar verdi.
Ayrılık sonrası 60 milyon dolarlık ev Kim Kardashian'a kaldı
Ayrılık sonrası 60 milyon dolarlık ev Kim Kardashian'a kaldı Gösteri dünyasının ünlü çifti geçtiğimiz aylarda ayrılık haberleriyle gündeme gelirken şimdi de ayrılık sonrası mülk paylaşımı ile dikkat çekiyor.
Kim Kardashian ve Kanye West boşanmayı askıya aldı
Kim Kardashian ve Kanye West boşanmayı askıya aldı 2014 yılında nikah masasına oturan ve boşanma aşamasında olan 40 yaşındaki Kim Kardashian ile 44 yaşındaki Kanye West ile ilgili sürpriz bir iddia ortaya atıldı.
Kanye West, Kim Kardashian'ı ünlü bir şarkıcıyla aldatmış
Kanye West, Kim Kardashian'ı ünlü bir şarkıcıyla aldatmış Bir süredir boşanma arifesinde olan Kanye West ve Kim Kardashian ile ilgili çok konuşulacak bir iddia daha ortaya atıldı. Çifte yakın bir kaynak, West'in Kardashian'ı dünyaca ünlü bir şarkıcıyla aldattığını öne sürdü.
Kanye West, adını değiştirmek için mahkemeye başvurdu
Kanye West, adını değiştirmek için mahkemeye başvurdu Tam adı Kanye Omari West olan ünlü şarkıcı, adını Ye olarak değiştirmek istiyor.
"Kanye West ve Irina Shayk sadece arkadaş" iddiası!
"Kanye West ve Irina Shayk sadece arkadaş" iddiası! Rapçi Kanye West ile model Irina Shayk'ın birlikte Paris'te doğum günü kutlamalarıyla birlikte çıkan aşk iddiaları, ikiliye yakın bir kaynak tarafından yalanlandı. West ve Shayk'ın birbirlerini arkadaşça sevdikleri ileri sürüldü.