Kanye West

Bradley Cooper'a Irina-Kanye aşkı soruldu!
Bradley Cooper'a Irina-Kanye aşkı soruldu! Dünyaca ünlü aktör Bradley Cooper'a dört yıllık birlikteliğin ardından Haziran 2019’da ayrıldığı Irina Shayk'ın magazin gündemini sarsan olay aşkı soruldu.
Kanye West ve Irina Shayk aşk mı yaşıyor?
Kanye West ve Irina Shayk aşk mı yaşıyor? Kanye West ve Irina Shayk hakkında flörtleşmeye başladıkları iddiası ortaya atıldı. Kim Kardashian'ın bu konu hakkında ne diyeceği ise şimdiden merak konusu oldu.
Kim Kardashian henüz yeni bir aşk için hazır değil
Kim Kardashian henüz yeni bir aşk için hazır değil Kanye West ile boşanma kararı alan Kardashian'a yakın bir kaynak, ünlü ismin henüz yeni birileriyle görüşmek için kendisini hazır hissetmediğini söyledi.
Kim Kardashian boşanma aşamasında sevgili yaptı
Kim Kardashian boşanma aşamasında sevgili yaptı Dört çocuğunun babası, rap şarkıcısı Kanye West ile boşanma aşamasında olan Kim Kardashian hakkında yeni aşk iddiası ortaya atıldı.
Kanye West'in serveti 6.6 milyar dolar
Kanye West'in serveti 6.6 milyar dolar ABD’de şov yıldızı Kim Kardashian ile boşanma aşamasında olan ünlü rap şarkıcısı Kanye West, bu dönemde servetini daha da büyüttü.
Kim Kardashian Kanye West’e boşanma davası açtı
Kim Kardashian Kanye West’e boşanma davası açtı Kim Kardashian ve Kanye West'in 7 yıllık evliliği sona eriyor. Kardashian'ın avukatı aracılığıyla boşanma davası açtığı belgeler ortaya çıktı.
Kim Kardashian 'boşanma partisi' için özel ada tutacak
Kim Kardashian 'boşanma partisi' için özel ada tutacak Kanye West ile boşanma aşamasında olduğu konuşulan Kim Kardashian'ın mahkeme kararı sonrası boşanma partisi düzenleyeceği öne sürüldü.