Kardeşlerim

Kardeşlerim dizisine sürpriz transfer!
Kardeşlerim dizisine sürpriz transfer! "Kardeşlerim" dizisi atv'nin önümüzdeki sezon da devam ettireceği dizilerin başında geliyor.
Usta oyuncu Yıldız Kültür'den son dakika haberi
Usta oyuncu Yıldız Kültür'den son dakika haberi Tiyatro sanatçısı Yıldız Kültür; "Melekler Korusun, Menekşe ile Halil, Kocamın Ailesi, Küçük Sırlar, Aşka Sürgün" gibi pek çok popüler yapımda rol almıştı.
Bilal Yiğit Koçak'a İspanya'da yoğun ilgi
Bilal Yiğit Koçak'a İspanya'da yoğun ilgi Atv'de ekrana gelen "Kardeşlerim" dizisinin 'Ömer'i Bilal Yiğit Koçak İspanya'da büyük ilgi gördü.
Onur Seyit Yaran'a İspanya'dan reklam teklifi!
Onur Seyit Yaran'a İspanya'dan reklam teklifi! "Kardeşlerim" dizisinin 'Doruk'u yakışıklı oyuncu Onur Seyit Yaran global bir markadan gelen reklam teklifi için İspanya'ya gitti.
Cihan Şimşek'ten sürpriz evlilik haberi
Cihan Şimşek'ten sürpriz evlilik haberi "Kardeşlerim"in Oğulcan'ı Cihan Şimşek sevgilisi Simge'ye 30 Aralık'ta Belgrad'da evlilik teklif etmişti.
'Kardeşlerim' dizisiyle ilgili konuşulacak gelişme
'Kardeşlerim' dizisiyle ilgili konuşulacak gelişme 3. sezonunda da büyük ilgiyle izlenen "Kardeşlerim" dizisiyle ilgili flaş bir gelişme yaşandı.
Bilal Yiğit Koçak İspanya'ya gidiyor
Bilal Yiğit Koçak İspanya'ya gidiyor Atv'de ekrana gelen "Kardeşlerim" dizisinin Ömer'i Bilal Yiğit Koçak'ın kariyerindeki yükselişi sürüyor.