Kardeşlerim


Onur Seyit Yaran ve Helin Kandemir'den bomba haber!
Onur Seyit Yaran ve Helin Kandemir'den bomba haber! Son dönemin parlayan iki başarılı oyuncusu Helin Kandemir ile Onur Seyit Yaran'dan müjdeli haber geldi.
"Kardeşlerim" dizisine Su Burcu'da mı veda edecek?
"Kardeşlerim" dizisine Su Burcu'da mı veda edecek? NGM’nin atv’de seyirciyle buluşan fenomen dizisi “Kardeşlerim”in ekibine çok yakışıklı bir oyuncu katılıyor.
Su Burcu Yazgı Coşkun: "Ailem beni prenses gibi büyüttü"
Su Burcu Yazgı Coşkun: "Ailem beni prenses gibi büyüttü" "İbrahim Selim’le Bu Gece" programına konuk olan Su Burcu Yazgı Coşkun, isminin hikayesini de paylaştı ve "Ailem hepsini koymak istemiş, karar verememişler" dedi.
Kardeşlerim'in İnci'si Seda Kırımlıoğlu setten sete koşuyor
Kardeşlerim'in İnci'si Seda Kırımlıoğlu setten sete koşuyor Oyuncu Seda Kırımlıoğlu, yeni bir film anlaşmasına imza attı.
Onur Seyit Yaran'ın yeni projesi belli oldu
Onur Seyit Yaran'ın yeni projesi belli oldu OGM Pictures'la el sıkışan genç kuşağın gözde yıldızı Onur Seyit Yaran'ın yeni dizisi belli oldu.
Onur Seyit Yaran'ın yeni projesi belli oldu
Onur Seyit Yaran'ın yeni projesi belli oldu "Kardeşlerim" dizisinin Doruk'u Onur Seyit Yaran'ın yeni adresi merak konusuydu.
'Kardeşlerim' dizisinden ayrılan Onur Seyit Yaran son bölüm parasıyla ne yaptı?
'Kardeşlerim' dizisinden ayrılan Onur Seyit Yaran son bölüm parasıyla ne yaptı? "Kardeşlerim" dizisinin 9 Eylül'de yayınlanacak 4. sezon ilk bölümünde ekibe veda edecek olan Onur Seyit Yaran örnek bir davranışa imza attı.