Kardeşlerim


Bensu Soral'a yeni projesinde bomba partner
Bensu Soral'a yeni projesinde bomba partner Bensu Soral'ın "Cam Tavanlar" dizisinin ardından çekeceği yeni projesi merak konusu olmuştu.
Halit Özgür Sarı hakkında bilinmeyen gerçek
Halit Özgür Sarı hakkında bilinmeyen gerçek Atv'nin NGM Pictures imzalı "Kardeşlerim" dizisine sürpriz şekilde veda eden Halit Özgür Sarı'nın yeni projesi merak konusu olmuştu.
'Kardeşlerim' dizisinin Cemile'sinden son dakika haberi
'Kardeşlerim' dizisinin Cemile'sinden son dakika haberi ATV'de ekrana gelen "Kardeşlerim" dizisine sezon başında 'Cemile' rolüyle katılan Nilsu Yılmaz'dan flaş haber.
Corona virüs vakaları 'Kardeşlerim' setini durdurdu
Corona virüs vakaları 'Kardeşlerim' setini durdurdu "Kardeşlerim" dizisinden peş peşe korona haberleri gelmeye devam ediyor.
Kardeşlerim dizisinin genç yıldızları Corona'nın pençesine düştü!
Kardeşlerim dizisinin genç yıldızları Corona'nın pençesine düştü! Dizi setlerinden Corona vaka haberleri gelmeye devam ediyor.
Kardeşlerim dizisinden ayrılan oyuncuyla ilgili flaş haber
Kardeşlerim dizisinden ayrılan oyuncuyla ilgili flaş haber Son olarak ATV'nin sevilen yapımlarından olan "Kardeşlerim" dizisinde 'Kadir' karakteri ile izleyici karşısına çıkmış olan Halit Özgür Sarı'nın hayran kitlesi büyük bir oranda arttı.
Kardeşlerim'in Oğulcan'ı Cihan Şimşek'ten konuşulacak açıklama
Kardeşlerim'in Oğulcan'ı Cihan Şimşek'ten konuşulacak açıklama Kardeşlerim'in en eğlenceli ismi Cihan Şimşek. Esprileriyle ve neşeli haliyle oldukça dikkat çeken genç oyuncu, gündelik yaşantısında da oldukça komik biri. Ama oyuncunun en belirgin özelliklerinden biri sakar olması. Hatta bu özelliği arkadaşları arasında da espri konusu olmuş durumda...