Kardeşlerim

Kardeşlerim'in yıldızı Cihan Şimşek'ten konuşulacak haber
Kardeşlerim'in yıldızı Cihan Şimşek'ten konuşulacak haber Atv’nin reyting rekortmeni dizisi "Kardeşlerim"in oyuncularının yıldızı projeyle beraber daha da parladı.
Simge Selçuk: "Botoksum bile yok"
Simge Selçuk: "Botoksum bile yok" 90'larda "Ferhunde Hanımlar" dizisinde canlandırdığı 'Yonca' karakteriyle şöhrete kavuşan oyuncu Simge Selçuk, henüz estetiğe ihtiyacı olmadığını ifade etti.
'Kardeşlerim' dizisinden ayrılan oyuncuyla ilgili bomba iddia!
'Kardeşlerim' dizisinden ayrılan oyuncuyla ilgili bomba iddia! Atv’nin reyting rekortmeni Kardeşlerim dizisi geçen hafta sonu duygusal anlara sahne olmuş ve sevilen dizinin Kadir’i Halit Özgür Sarı projeye veda etmişti.
'Kardeşlerim' dizisinde dengeler değişecek!
'Kardeşlerim' dizisinde dengeler değişecek! "Kardeşlerim" dizisi bu sezon da cumartesi akşamları reytinglerine damgasını vuruyor.
Kardeşlerim dizisinin yakışıklı oyuncusundan şaşırtan ayrılık kararı!
Kardeşlerim dizisinin yakışıklı oyuncusundan şaşırtan ayrılık kararı! "Kardeşlerim" dizisinde rol alan Halit Özgür Sarı cumartesi ekrana gelecek 29. bölümde diziden ayrılıyor.
Fadik Sevin Atasoy: "Evlilik tekliflerini geri çeviriyorum"
Fadik Sevin Atasoy: "Evlilik tekliflerini geri çeviriyorum" ATV'de yayınlanan "Kardeşlerim" dizisinde 'Şengül' karakterini canlandıran Fadik Sevin Atasoy, dizinin çok sevilmesinin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.
Kardeşlerim dizisinin Oğulcan'ından nikah açıklaması!
Kardeşlerim dizisinin Oğulcan'ından nikah açıklaması! Dün akşam Bebek'te objektiflere yansıyan oyuncu Turan Cihan Şimşek, özel hayatı hakkında blinmeyen bir gerçeği açıkladı.