Kardeşlerim

Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan aşk mı yaşıyor?
Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan aşk mı yaşıyor? Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan'ın, "Masumiyet" dizisinde başlayan arkadaşlıklarını aşka dönüştürdükleri iddia ediliyor.
Sevilen diziler sezon finali için geri sayımda
Sevilen diziler sezon finali için geri sayımda Ekranın ilgiyle izlenen yapımları "Son Yaz, Uyanış Büyük Selçuklu, Masumlar Apartmanı" , "Gönül Dağı" ve "Kardeşlerim" dizilerinin sezon finali tarihleri belli oldu.
Celil Nalçakan sahnelere hazırlanıyor
Celil Nalçakan sahnelere hazırlanıyor ATV'de ekrana gelen 'Kardeşlerim' adlı dizide rol alan Celil Nalçakan, Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
Devrim Özkan'dan sürpriz aşka olay gönderme!
Devrim Özkan'dan sürpriz aşka olay gönderme! Oyuncu Devrim Özkan, erkek arkadaşı Halit Özgür Sarı'nın kendisini İlayda Alişan ile aldattığını söyledi. Özkan, birlikteliği öğrendikten sonra ilişkisini bitirdi.
'İlayda Alişan ve Halit Özgür Sarı evde buluşuyor' iddiası!
'İlayda Alişan ve Halit Özgür Sarı evde buluşuyor' iddiası! "Masumiyet" dizisindeki performansıyla dikkat çeken genç oyuncu İlayda Alişan'ın "Kardeşlerim" dizisinin Kadir'i Halit Özgür Sarı ile büyük aşk yaşadığı iddia edildi.
'Kardeşlerim' dizisi yurtdışına açılıyor
'Kardeşlerim' dizisi yurtdışına açılıyor Atv'nin ilgiyle izlenen ‘Kardeşlerim' dizisi "For My Family" ismiyle yurtdışına açılıyor.
'Ahu Yağtu ve Celil Nalçakan aşk yaşıyor' iddiası!
'Ahu Yağtu ve Celil Nalçakan aşk yaşıyor' iddiası! Ünlü oyuncu Celil Nalçakan'ın, "Kardeşlerim" dizisindeki rol arkadaşı Ahu Yağtu'yla aşk yaşadığı iddiası kulaktan kulağa yayıldı.