kitap


Hayat Sera Kutlubey'e güzel
Hayat Sera Kutlubey'e güzel Bodrum'da tatil yapan Sera Kutlubey, denizde kano keyfi yaparken objektiflere yansıdı.
Metin Akdülger çizgi roman yazdı
Metin Akdülger çizgi roman yazdı En son dijitalde yayınlanan 'Kulüp' dizisinde yer alan oyuncu Metin Akdülger, çizgi romanını okurlarla buluşturdu.
Sunucu Özlem Yıldız'a sürpriz teklif!
Sunucu Özlem Yıldız'a sürpriz teklif! Ekranın ünlü sunucusu Özlem Yıldız, sürpriz bir teklifle karşı karşıya kaldı...
Çocuk kitaplarında geçen ifadeler, sosyal medyayı ayağa kaldırdı!
Çocuk kitaplarında geçen ifadeler, sosyal medyayı ayağa kaldırdı! "Çıtır Çıtır Felsefe" ve "Aşk ve dostluk" adlı çocuk kitaplarında geçen bazı ifadeler sosyal medyayı ayağa kaldırdı. İki eserde de çocukların psikolojisini bozabilecek, pedofiliye yönelik olayların anlatılması pes dedirtti.
Hülya Koçyiğit: "Kurallarla büyüyen bir kızdım"
Hülya Koçyiğit: "Kurallarla büyüyen bir kızdım" Hülya Koçyiğit, "Yarım Asrı Devirenler" kitabında oyunculuğa nasıl başladığını, ailesiyle iletişimini ve eşi Selim Soydan ile tanışma hikayesini anlattı.
Almila Ada: "Çok şanslı bir kızım"
Almila Ada: "Çok şanslı bir kızım" Kanal D’deki "Üç Kız Kardeş" dizisinin ‘Dönüş’ü Almila Ada, teklif geldiğinde hemen İclal Aydın’ın aynı isimli kitabını alıp okuduğunu söyledi.
Kraliçe Elizabeth'i anlatan kitabın devamı yolda
Kraliçe Elizabeth'i anlatan kitabın devamı yolda Geçtiğimiz sene 74 yıllık eşi Prens Philip'i kaybeden ve bu sene de Covid-19 hastalığını atlatan İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in hayatına dair yeni bir kitap için yeşil ışık yakıldı.