kitap


Meghan Markle ve Ivanka Trump'ın kitap hazırlığı Eski ABD Başkanı Obama ile eşinin yazdığı kitapların satış rekorları kırması, başka ünlü isimleri de harekete geçirdi. Prens Harry’nin eşi Meghan Markle ile ABD Başkanı’nın kızı Ivanka Trump da kitap yazmak için yayınevleriyle görüşüyor.
Alper Saldıran yazarlık serüvenini anlattı Oyunculuk kimliğini başarılı bir şekilde sürdüren Saldıran aynı başarıyı yazarlık serüveninde de göstermeye niyetli.
Cahide Sonku ve Muhsin Ertuğrul'un ilk kez göreceğiniz fotoğrafı Efsane Cahide Sonku ve Muhsin Ertuğrul'un 1942 tarihli bir fotoğrafı.
Başak Sayan 'Fi' için üst mahkemeye itiraz edecek Azra Kohen, "Fi" kitabının kendi eserinden çalıntı olduğunu iddia eden Başak Sayan'a açtığı davayı kazanmıştı.
Alper Kul bir roman yazdı Alper Kul, sürpriz eserinde herkesi günlük telaşları ve hesapları sorgulamaya çağırıyor.
Çağla Şıkel'den takipçisinin 'kitap' sorusuna yanıt Ünlü model Çağla Şıkel, baleye yıllar önce veda etse de fitliğinden hiç bir şey kaybetmedi.
Edebiyatın İyileştirici Gücü: Bibliyoterapi Bilgi kaynaklarıyla ruha yardım etmek, doğru zamanda doğru bireyle doğru kitabı buluşturmak olarak açıklanan Bibliyoterapi’yi; editör ve Kerim Vakfı’nın kurucu kurul üyesi Zeynep Aslan’dan öğrenin.