kitap


Ceyda Düvenci, depremzede çocuklarla bir araya geldi
Ceyda Düvenci, depremzede çocuklarla bir araya geldi MediaMarkt Türkiye, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) iş birliğiyle hayata geçirdiği ‘Eğitimle Daha İyiye’ projesi kapsamında, depremden etkilenen çocuklar için Gaziantep'te Taş Kağıt Makas Atölyesi ile özel bir yaratıcı drama atölyesi gerçekleştirdi.
Genç oyuncuları buluşturan '3391 Kilometre filmi' gişe rekoru kırdı
Genç oyuncuları buluşturan '3391 Kilometre filmi' gişe rekoru kırdı Ön satış başarısıyla dikkatleri üzerine çeken 3391 Kilometre filmi gişede ilk iki gününde 236 bin 113'lük gişe yaparak büyük bir başarıya ulaştı.
Eczacıbaşı Fotoğrafçılar Dizisi’nin 14’üncü eseri yayımlandı
Eczacıbaşı Fotoğrafçılar Dizisi’nin 14’üncü eseri yayımlandı Eczacıbaşı Topluluğu’nun 50 yılı aşkın geçmişe sahip fotoğraf yayıncılığı geleneğinin bir parçası olan ve Dr. Nejat F. Eczacıbaşı Vakfı tarafından yayımlanan Eczacıbaşı Fotoğrafçılar Serisi’nin 14’üncü eseri Nusret Nurdan Eren retrospektifi oldu.
Britney Spears’ın anı kitabı satış rekoru kırdı
Britney Spears’ın anı kitabı satış rekoru kırdı Hayatını kaleme aldığı anı kitabıyla büyük sansasyon yaratan pop yıldızı Britney Spears, yayıncılık seyahatinde yeni bir dönüm noktasını kutluyor.
Dağhan Külegeç’ten annesi Ayşe Erbulak'a destek
Dağhan Külegeç’ten annesi Ayşe Erbulak'a destek Ayşe Erbulak’ın 10 yıl sonra yeniden düzenleyip yayınladığı "Dokuz Oda Cinayetleri" kitabının tanıtımına oğlu Dağhan Külegeç ve aile fertleri de katıldı.
Haydar Aliyev’in hatıralarından oluşan kitap okuyucuyla buluştu
Haydar Aliyev’in hatıralarından oluşan kitap okuyucuyla buluştu Azerbaycan Cumhuriyeti'nin üçüncü cumhurbaşkanı Haydar Aliyev’in anılarından yola çıkarak hazırlanan ve Azerbaycan tarihine de ışık tutan ‘Hatıralar Işığında Haydar Aliyev’ kitabı okuyucuyla buluştu.
Melih Aşık yazdı: "Gazino Işıkları"
Melih Aşık yazdı: "Gazino Işıkları" Milliyet Gazetesi yazarı Melih Aşık'ın yazısından...