kitap


Depremde can veren anne ve babası Eylül'e siper olmuş
Depremde can veren anne ve babası Eylül'e siper olmuş Gümüşhane'den Adıyaman'a giden itfaiye ekiplerinin 30 saat sonra enkazdan kurtardığı Eylül İklim Bali'nin (10) anne- babasının, korumak için kızlarının üzerine kapandığı; bu sırada beton blokun altında kalıp, can verdikleri ortaya çıktı.
Çağatay Ulusoy'un yeni projesinde merak uyandıran iki kadın oyuncu ayrıntısı
Çağatay Ulusoy'un yeni projesinde merak uyandıran iki kadın oyuncu ayrıntısı Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un yeni dizisi Kübra'nın detayları merak konusu oldu.
Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ beraat etti
Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ beraat etti "Türkiye Cumhuriyetinde Güç Odaklarının Mücadelesi" serisinin üçüncü kitabına ilişkin yaptığı söyleşide "darbe" imasında bulunduğu iddiasıyla yargılanan eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ hakkında beraat kararı verildi.
Oyuncu Sera Kutlubey'den senaryo atağı!
Oyuncu Sera Kutlubey'den senaryo atağı! Sera Kutlubey, önceki gün tek başına Etiler'de objektiflere takıldı.
'Şahmaran' dizisiyle ilgili bilinmeyen detay ortaya çıktı
'Şahmaran' dizisiyle ilgili bilinmeyen detay ortaya çıktı Netflix’in Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’i buluşturan; merakla beklenen dizisi “Şahmaran” dizisi 20 Ocak’ta yayınlanacak.
Prens Harry babası Kral III. Charles'ın ayısının sırrını açıkladı
Prens Harry babası Kral III. Charles'ın ayısının sırrını açıkladı İngiliz kraliyetinin asi çocuğu Prens Harry ifşalarıyla gündemi sallamayı sürdürüyor...
Prof. Dr. Dursun Ali Tökel ile keyifli bir söyleşi
Prof. Dr. Dursun Ali Tökel ile keyifli bir söyleşi Prof. Dr. Dursun Ali Tökel; "Hernefes" ile “Sosyal Medya ve Edebiyat” üzerine keyifli bir söyleşi gerçekleştirdi.