kitap


Şarkıcı Kalben'e hayranlarından yoğun ilgi Kalben, 'Eski Dünyanın Yangını' adlı ilk romanı ve aynı adlı albümün tanıtım turnesi çerçevesinde sevenleriyle buluştu.
İclal Aydın'ın kitabından uyarlanan "Üç Kız Kardeş" dizisi geri sayımda Kanal D’nin, izleyici ile buluşmaya hazırlanan yeni dizisi "Üç Kız Kardeş"in ilk tanıtımı yayınlandı.
Duygu Asena'nın ünlü kitabı diziye uyarlanacak Kaliteli içerikleriyle adından söz ettiren Gain yine iddialı bir projeye imza atıyor ve 30 Temmuz 2006'da aramızdan ayrılan Duygu Asena’nın "Aslında Özgürsün" kitabını diziye uyarlıyor.
Ersin Eroğlu ve Caner Taşpınar'dan Gölge Ordu Ersin Eroğlu ve Caner Taşpınar'dan Gölge Ordu, Kırmızı Kedi Yayınevi'nden çıktı.
Rıza Akın cephesinden konuşulacak haber "Kalp Yarası" dizisiyle ekrana gelen deneyimli oyuncu Rıza Akın sürpriz bir gelişmeyle gündeme geldi.
Sacit Aslan'ın Bir Masalda İki Kral Olmaz kitabı satış rekorları kırıyor Sacit Aslan'ın Kırmızı Kedi'den çıkan yeni kitabı "Bir Masalda İki Kral Olmaz" satışlarda rekor kırmayı sürdürüyor.
Şarkıcı Kalben'den albüm ve kitap bir arada Kalben, ‘Eski Dünyanın Yangını’ adını taşıyan ilk romanını ve 13 şarkıdan oluşan albümünü önceki gün birlikte yayınladı.