kitap


Ayşe Tolga izinsiz fotoğraf davasını kaybetti Ünlü diyetisyen Serap Akyol, ‘Ayşe Tolga ile 8 Haftada Değişim' isimli kitabında izinsiz fotoğraflarının kullanıldığı iddiasıyla oyuncu Ayşe Tolga'ya dava açtı.
Aleyna Tilki, peşini bırakmayan çiçekçiye kitap verdi Tam bir kitap kurdu olan 20 yaşındaki popçu Aleyna Tilki, önceki gün Bebek'te bir kitapçı çıkışı görüntülendi.
Julian Assange'ı tacizle suçlayan kadın kitap yazdı İngiltere’de Belmarsh hapishanesinde tutulan WikiLeaks kurucusu Julian Assange’ı cinsel tacizle suçlayan iki kadından biri olan Anna Ardin’in yazdığı kitap dünya basınında yer buldu.
Asuman Kerkez'den ses getirecek yemek ve araştırma kitabı Asuman Kerkez’in Libros’ta çıkan yeni yemek kitabı Anadolu’dan Dünyaya Armağan: Bulgur, raflardaki yerini alıyor.
Fulya Zenginer kocasıyla birlikte kitap yazdı Bir süredir setlerden uzak olan oyuncu Fulya Zenginer, 2019 yılında hayatını grafik sanatçısı Kuntay Tarık Evren ile birleştirmişti.
Ferdi Özbeğen'in hayatını anlatan kitaptan şaşırtan satırlar 1986'da Kuşadası Altın Güvercin Müzik Yarışması'nın temelini atan, 2001'de Müzik Yorumcuları Meslek Birliği'ni kuran ve "Şöhret Dediğin" adlı kitabı yazan Ali Rıza Türker, Ferdi Özbeğen'in 30 yıllık dostuydu.
Prof. Övgün Ahmet Ercan: "Büyük İstanbul depremi 2045’ten önce olmaz" 6.9’luk İzmir depremini 14 gün önceden haber veren ünlü Jeofizik Yüksek Mühendisi Prof. Ercan İstanbul depremi için tarih verdi: 2045’ten önce olursa şaşırtıcı olur, büyüklüğü de 7.3’ü geçmez.