kitap

Sacit Aslan Bir Masalda İki Kral Olmaz'ı Sözcü Kitabevi okurları için imzaladı!
Sacit Aslan Bir Masalda İki Kral Olmaz'ı Sözcü Kitabevi okurları için imzaladı! Sacit Aslan, Sözcü Kitabevi okurları için 500 adet “Bir Masalda İki Kral Olmaz” kitabını imzaladı.
Kızmaz çifti film galasında aşka geldi
Kızmaz çifti film galasında aşka geldi Aslı Kızmaz'ın aynı adlı kitabından sinemaya uyarladığı "Benden Ne Olur?" filminin galası önceki akşam gerçekleştirildi.
Sacit Aslan'ın Bir Masalda İki Kral Olmaz Kitabı 5. Baskıyı Yaptı
Sacit Aslan'ın Bir Masalda İki Kral Olmaz Kitabı 5. Baskıyı Yaptı Sacit Aslan’ın yeni kitabı “Bir Masalda İki Kral Olmaz” “Kırmızı Kedi Yayınevi” etiketiyle yayınlandı. Kitap kısa sürede büyük ilgi gördü ve 5. baskıyı yaparak 30 bin satış rakamına ulaştı.
Ünlü isimler 'Okuyan bir gelecek' için el ele verdi
Ünlü isimler 'Okuyan bir gelecek' için el ele verdi ‘Okuyan Bir Gelecek’ projesiyle 7 bin çocuğu kitap setleriyle buluşturan AÇEV bu kez 100 bin çocuğa ulaşmayı hedefliyor. Projeye sanatçılar da destek veriyor.
İclal Aydın'ın kitabı dizi oldu
İclal Aydın'ın kitabı dizi oldu Kanal D'nin yeni dizisi "Üç Kız Kardeş" için geri sayım başladı.
'Üç Kız Kardeş'te Corona virüs şoku
'Üç Kız Kardeş'te Corona virüs şoku Kanal D’nin yeni yılda seyirciyle buluşturacağı İclal Aydın’ın satış rekorları kıran kitabı "Üç Kız kardeş"ten uyarlanan dizinin hazırlıkları sürüyor.
Hülya Avşar'dan Sadettin Saran'a flaş yanıt
Hülya Avşar'dan Sadettin Saran'a flaş yanıt İş insanı Sadettin Saran ile dört yıl aşk yaşayan Hülya Avşar eski aşkına "Ben yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim" karşılığını verdi.