Kıvanç Tatlıtuğ

Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ'dan Amerika kararı Uzun yıllardır gördüğü tedavi sonrası yüzü gülen 44 yaşındaki Başak Dizer ve 38 yaşındaki eşi Kıvanç Tatlıtuğ, çocuklarının geleceğini şimdiden düşünmeye başladı.
Kıvanç Tatlıtuğ'un kız kardeşi İpek'ten sürpriz çıkış! Kıvanç Tatlıtuğ'un kardeşi İpek Tatlıtuğ, ticaret hayatındaki başarısını oyunculuk sektörüne taşıyor.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer İstanbul'u terk etti Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşinin hamile olması nedeniyle Muğla'nın Bodrum ilçesine gitti. İkili, altı ay boyunca İstanbul-Bodrum arası mekik dokuyacak.
Kıvanç Tatlıtuğ'u gören hayranları fotoğraf için sıraya geçti Kıvanç Tatlıtuğ önceki akşam Taksim’de objektiflere yansıdı.
Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinin bebeklerinin cinsiyeti belli oldu Anne ve baba olmak için gün sayan Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çiftinin bebeğinin cinsiyeti belli oldu.
Kıvanç Tatlıtuğ baba olacağı haberini alınca ne hissetti? Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, bugünlerde bebek heyecanı yaşıyor.
Kıvanç Tatlıtuğ'un annesinden flaş bebek yorumu Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in bebek haberi tüm sevenlerini sevince boğarken; Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ'dan da müjdeli habere ilişkin ilk açıklama geldi.