Kıvanç Tatlıtuğ

Ünlü oyuncuların bölüm başı ücretleri belli oldu! Dizilerin yeni sezon bölümleri yavaş yavaş yayınlanmaya başlarken başrol oyuncularının da bölüm başına aldıkları ücret belli oldu.
Dilan Çiçek Deniz ve sevgilisinin karavan kaçamağı İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson ile yeni bir aşka yelken açan Dilan Çiçek Deniz’in keyfi yerinde.
Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'in Sinan Altıntaş kabusu sürüyor Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'i, ölümle tehdit ettiği iddiasıyla daha önce iki yıla kadar hapis istemiyle hakkında dava açılan Sinan Altıntaş, taciz ve tehditlerine devam ediyor.
Kıvanç Tatlıtuğ cephesinden sevince boğan haber Başak Dizer ile olan örnek evliliğiyle takdir toplayan yakışıklı aktör Kıvanç Tatlıtuğ cephesinden hayranlarını sevince boğan bir haber geldi.
Kıvanç Tatlıtuğ-Başak Dizer çiftinden dev yardım 11 gündür devam eden orman yangınlarını söndürme çalışmaları sürerken AHBAP'ın kurucusu ve ünlü şarkıcı Haluk Levent, Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer'in yardımda bulunduğunu duyurdu. Levent, bağış için ünlü çifte teşekkür etti.
Hande Erçel ve Kerem Bürsin Amerika'ya gidiyor Hande Erçel, kariyeri için çıtayı yükseltti. "Sen Çal Kapımı" adlı dizide rol alan oyuncu hem kişisel gelişim, hem de dil eğitimi için sevgilisi Kerem Bürsin ile birlikte Amerika'ya gidecek.
Kıvanç Tatlıtuğ cephesinden müjdeli haber! Kıvanç Tatlıtuğ cephesinden hayranlarını çok mutlu eden müjdeli haber geldi.