Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ sokaktaki dostlarımızı unutmadı Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da barınaktan köpek sahiplenen Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer'le İstanbul'a döndü.
Erkan Özerman'ın Azra Akın'a yönelik sözleri davalık oldu Organizatör Erkan Özerman, Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın hakkında söylediği "Azra, Kıvanç'ı elden kaçırma korkusu ile iftira attı" sözleri nedeniyle davalık oldu.
Başak Dizer'den karnı burnunda paylaşım Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile stil danışmanı Başak Dizer'in geçen aylarda bebek bekledikleri ortaya çıkmıştı. İddiaları doğrulayan Dizer, "Çok heyecanlı ve mutluyuz" demişti.
Nebahat Çehre Kıvanç ile Başak'ın mutluluk tablosuna kayıtsız kalamadı Başak Dizer ile yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Bodrum'a tatile gitti. Başak Dizer, tatilden kareleri sık sık sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'den yeni aile üyeleriyle ilk fotoğraf! Mutlu evlilikleriyle ünlüler dünyasının örnek çiftlerinden olan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'den yeni aile üyeleriyle ilk fotoğraf geldi.
Başar Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ'dan anlamlı ziyaret Hamilelik sürecini Bodrum'daki evlerinde sürdüren Kıvanç Tatlıtuğ, önceki gün eşi Başak Dizer'le Bodrum Turgutreis Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret etti.
Batuhan Karacakaya'dan konuşulacak 'Aşk-ı Memnu' açıklaması "Aşk-ı Memnu" dizisinde 'Bülent' karakterini canlandıran ve yakın zamanda Survivor All-Star'da yarışacak olan Batuhan Karacakaya, efsane dizi "Aşk-ı Memnu" hakkında konuştu. Karacakaya, favori karakterlerini de açıkladı.