Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni filminden ilk kare Onur Saylak'ın yönettiği, başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit'in yer aldığı Nuh Boğuldu filmi kamera karşısına geçti.
Kıvanç Tatlıtuğ'un oğlu daha doğmadan şöhret oldu Şubat 2016'da Paris'te evlenen Kıvanç Tatlıtuğ ile stil danışmanı Başak Dizer, uzun süre sonra müjdeli haberi almıştı.
Beren Saat'in albümü hazır Önceki gün düzenlenen bir ödül töreninde "En İyi Erkek Sanatçı" seçilen Kenan Doğulu eşi Beren Saat’in albümünün hazır olduğunu söyledi.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat'in buluşması heyecan yarattı! "Aşk-ı Memnu"nun efsane çifti 14 yıl sonra aynı projede buluşuyor... Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat buluşması nihayet gerçekleşiyor!
Kenan İmirzalıoğlu babalık tecrübelerini Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaşıyor Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz gün Ulus'taki bir spor salonuna girerken objektiflere yansıdı. İkinci kez kız babası olmaya hazırlanan İmirzalıoğlu, yaşadığı sevinci gazetecilerle paylaştı.
Kıvanç Tatlıtuğ - Başak Dizer gerçeği ortaya çıktı! Bebek beklediklerini müjdeleyen stil danışmanı Başak Dizer ile oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, ilk çocuklarını kucaklarına almak için gün sayıyor.
'Kral'ın kraliçesi hangi güzel oyuncu olacak? Baba olmaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ, Gülseren Budayıcıoğlu'nun "Kral Kaybederse" kitabından uyarlanan dizideki partneri için çalışmalar devam ediyor.