Kıvanç Tatlıtuğ


Başak Dizer'e eski komşularından davet var! Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer Instagram hesabından eski bir fotoğrafını paylaştı. Dizer'in paylaşımına eski komşusundan yorum geldi: "Enişteyi de al gel..."
Batuhan Karacakaya'dan olay 'Aşk-ı Memnu' itirafları! Henüz 10 yaşındayken 'Aşk-ı Memnu' dizisinde 'Bülent' karakterine hayat veren Batuhan Karacakaya, dizinin kamera arkasında yaşananları takipçilerine anlattı.
Kıvanç Tatlıtuğ'dan 800 bin TL'lik yatırım En çok kazanan oyuncular arasında yer alan Kıvanç Tatlıtuğ, gayrimenkul yatırımlarına bir yenisini daha ekledi.
Kıvanç Tatlıtuğ iddiaları bölgedeki fiyatları ikiye katladı! Salgının ardından Ege’ye talep arttı. Kıvanç Tatlıtuğ’un da Çanakkale’ye bağlı Kemallı Köyü’nden arazi baktığına dair çıkan haber, bölgedeki fiyatları ikiye katladı. Köylü halk, arsalarını peş peşe satışa çıkardı.
Başak Dizer: "İyi ki sen de varsın özel adam" Geçtiğimiz hafta corona virüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldığı haberleri ile gündeme gelen Kıvanç Tatlıtuğ'un test sonucu negatif çıkmıştı. Yakışıklı oyuncunun "Seni seviyorum" paylaşımının ardından eşi Başak Dizer’den yanıt geldi.
Kıvanç Tatlıtuğ'dan eşine romantik kutlama Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer'in yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.
Hazal Kaya: "Kıvanç Tatlıtuğ'u ağabeyim gibi severim" YouTube’da yayınlanan bir programa konuk olan Hazal Kaya çok çapıcı açıklamalar yaptı.