Kıvanç Tatlıtuğ


Kırmızı Oda dizisinin Ayşe'si hangi dizide rol alacak? Rol aldığı "Kırmızı Oda" dizisinde senaryo icabı çalıştığı klinikten ayrılmak istediğini söyleyen "Ayşe" karakterinin dizideki akıbeti merak ediliyordu.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy Bodrum'da form tuttu Aynı zamanda yakın dost da olan ünlü oyuncular Kıvanç Tatltuğ ile Çağatay Ulusoy, pek çok sanatçı ve sosyetik isimin de yaptığı gibi pandemi dönemini Bodrum'da geçirmeyi tercih etti.
Çağatay Ulusoy'dan Çeşme'de 6 milyon TL'lik yatırım! Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, Çeşme’de yatırım amaçlı villa aldı. Yeni evine 6 milyon TL’ye ödeyen oyuncu, önümüzdeki günlerde satışa çıkaracak.
10 yıla kadar hapsi istenen Kıvanç Tatlıtuğ beraat etti! Sahte fatura kullandığı iddiasıyla “vergi usul kanununa muhalefet” suçundan 10 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ beraat etti.
Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri belli oldu İsmi Kod adı "Bir Denizaltı Hikâyesi" olan dizinin 30 Ocak'ta sete çıkması beklenirken Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri belli oldu.
Alp Kırşan 'Gözümüz tbt görsün' notuyla paylaştı Alp Kırşan, “Gözümüz #tbt görsün” notuyla yakışıklı oyuncuların buluştuğu bir kareyi sosyal medya hesabından yayınladı.
Ünlü isimlerin 2021 dilekleri Zorlu geçen 2020 yılı hepimizde izler bırakırken, umudumuz 2021 oldu.