Kıvanç Tatlıtuğ


Kıvanç Tatlıtuğ dünyayı gezmeye hazırlanıyor Kıvanç Tatlıtuğ, tekne tutkusundan vazgeçmiyor... Yakışıklı oyuncu, Fransa'da özel yaptırdığı yelkenli 'Catamaran Lagoon' teknesini, önümüzdeki sene Mart ayında teslim alacak.
Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni film müjdesi! Kıvanç Tatlıtuğ'un OGM Medya'yla Netflix için ilk sezonunu çektiği Bir Denizaltı Hikâyesi kod adlı dizi projesinin ardından bir de film yapıyor.
Kıvanç Tatlıtuğ'un büyük hayali gerçekleşemiyor Kıvanç Tatlıtuğ eşi Başak Dizer ile evlendikleri günden itibaren sakin bir yaşam sürmeye özen gösteriyor. Gece hayatında pek fazla görünmeyen ve doğa tutkunu olan ikili, tatillerinde de sessiz sedasız yerleri tercih ediyor.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in aşk dolu tatili Kıvanç Tatlıtuğ önceki gün eşi Başak Dizer plaj partisine katıldı. Tatlıtuğ eşini öpmeye doyamadı.
Kıvanç Tatlıtuğ'dan 5 milyon liralık imza Karizması ve düzgün aile yaşantısıyla reklamların da aranan ismi olan Kıvanç Tatlıtuğ, ünlü jean markasından sonra temizlik ürünü markasının da reklam yüzü oldu.
Kıvanç Tatlıtuğ apar topar memleketi Adana'ya gitti Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ soluğu memleketinde aldı.
Yönetmen Uluç Bayraktar evlendi 'Ezel', 'Karadayı', 'Çarpışma', 'İçerde' ve son olarak 'Babil' dizilerin yönetmenliğini yapan Uluç Bayraktar, sevgilisi Alara Hamamcıoğlu ile sessiz sedasız evlendi.