Kıvanç Tatlıtuğ


Aile dizisinin kadrosunda neler oluyor? Sürpriz isim dahil olacak
Aile dizisinin kadrosunda neler oluyor? Sürpriz isim dahil olacak Serenay Sarıkaya ile Kıvanç Tatlıtuğ’u buluşturan “Aile” dizisi Salı akşamları seyirciyi ekran başına toplamaya devam ediyor.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer gazetecilere yüz vermedi
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer gazetecilere yüz vermedi Rol aldığı "Aile" dizisiyle ekranın en çok kazanan isimlerinden biri olan yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve zarif eşi Başak Dizer, muhabirleri görmemezlikten gelerek şaşırttı.
Kıvanç Tatlıtuğ'un karavan pozu sosyal medyaya damga vurdu
Kıvanç Tatlıtuğ'un karavan pozu sosyal medyaya damga vurdu 'Aile' dizisiyle ekranlarda fırtına gibi esen Kıvanç Tatlıtuğ, son dönemde oğlu ve eşiyle paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.
Selin Şekerci'den rol arkadaşıyla gelen soruya bomba yanıt
Selin Şekerci'den rol arkadaşıyla gelen soruya bomba yanıt 'Aile' dizisinde 'Serap Vural' karakterine hayat veren ünlü oyuncu Selin Şekerci, Bebek'te objektiflere yansıdı.
Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe ile pozunu paylaştı
Kıvanç Tatlıtuğ, oğlu Kurt Efe ile pozunu paylaştı Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, sosyal medya hesabından oğlu Kurt Efe ile pozunu paylaştı.
'Aile' dizisinin 'Bedri'sinden konuşulacak açıklamalar
'Aile' dizisinin 'Bedri'sinden konuşulacak açıklamalar 'Aile' dizisine 'Bedri' rolüyle dahil olan ve doğal oyunculuğuyla kısa sürede izleyicilerin kalplerinde taht kuran genç oyuncu Alper Çankaya, konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Mutfağa giren Kıvanç Tatlıtuğ'un fotoğrafını hangi ünlü oyuncu paylaştı?
Mutfağa giren Kıvanç Tatlıtuğ'un fotoğrafını hangi ünlü oyuncu paylaştı? Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya ile başrollerini paylaştığı "Aile" dizisinin yanında, 24 Kasım’da izleyiciyle buluşacak ‘İstanbul İçin Son Çağrı’ filmiyle adından söz ettiriyor.