Kıvanç Tatlıtuğ


Yıldız isimler aynı dizide mi buluşacak?
Yıldız isimler aynı dizide mi buluşacak? Yılmaz Erdoğan'ın "Organize İşler" dizisinin hazırlıkları sürüyor.
Serenay Sarıkaya'dan Kıvanç Tatlıtuğ ve Nilperi Şahinkaya sorularına yanıt!
Serenay Sarıkaya'dan Kıvanç Tatlıtuğ ve Nilperi Şahinkaya sorularına yanıt! Oyuncu Serenay Sarıkaya, Kıvanç Tatlıtuğ ile başrolü paylaşacağı iddia edilen "Kral Kaybederse" dizisi ve "Şahmaran"daki partneri Burak Deniz'in davalık olduğu Nilperi Şahinkaya hakkında sorulara yanıt.
Nebahat Çehre'den Kıvanç ve Beren'in yıllar sonra buluşmasına olay yorum
Nebahat Çehre'den Kıvanç ve Beren'in yıllar sonra buluşmasına olay yorum Usta oyuncu Nebahat Çehre, Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ'un yıllar sonra bir aşk filmi için bir araya gelmesi için ne söyledi?
Ayrılık kararı gündem yaratan Kıvanç Tatlıtuğ hakkında yeni iddia!
Ayrılık kararı gündem yaratan Kıvanç Tatlıtuğ hakkında yeni iddia! "Kral Kaybederse" dizisinden senaryo yüzünden ayrılan Kıvanç Tatlıtuğ’la ilgili kulislerde flaş bir bilgi dolaşıyor.
Kıvanç Tatlıtuğ'un ani ayrılık kararının ardından olay iddialar!
Kıvanç Tatlıtuğ'un ani ayrılık kararının ardından olay iddialar! Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ aniden aldığı ayrılık kararıyla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü...
Kıvanç Tatlıtuğ apar topar ayrılık kararı aldı!
Kıvanç Tatlıtuğ apar topar ayrılık kararı aldı! Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ aniden aldığı ayrılık kararıyla magazin gündemine bomba gibi düştü...
Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili çok konuşulacak iddia
Kıvanç Tatlıtuğ ile ilgili çok konuşulacak iddia Nisan ayında oğlu Kuzey Efe'i kucağına alan Kıvanç Tatlıtuğ, 2022 yılında dur durak bilmedi.