Kıvanç Tatlıtuğ


Kıvanç Tatlıtuğ dostlarına kendi elleriyle yemek yaptı! Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile modacı eşi Başak Dizer, dün Bodrum'da yakın dostlarını ağırladı. Kıvanç Tatlıtuğ, teknede ağırladığı dostlarına kendi elleriyle yemek yaptı. ‘Karizmatik aşçıya’, “10 üzerinden 10 erkek” yorumu yağdı.
Ünlü oyuncular soluğu hastanede aldı! Vakaların artması ile panik yapan Kıvanç Tatlıtuğ'un testini yaptırıp, hastaneden ayrıldığı ve sonucunu beklediği öğrenildi.
Kıvanç-Başak Dizer Tatlıtuğ çifti tekrar savcılığa başvurdu Kıvanç-Başak Dizer Tatlıtuğ çiftinin başı yine Sinan Altıntaş isimli kişiyle dertte... Geçtiğimiz günlerde Altıntaş'ın kendilerini ölümle tehdit ettiğini belirtip bir ay süreyle korunma kararı aldıran çift, yeniden savcılığa başvurdu.
Kıvanç Tatlıtuğ eşi için Bodrum'da 12 milyon TL'ye villa aldı! Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, jean reklamlarında oynadı. Büyük paralar kazandı. Emlağa yatırdı. Bodrum'da eşi Başak Dizer için 12 milyon TL'ye villa aldı.
Başak Dizer: "Tatil bitti, işbaşı yaptık" Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un stil danışmanlığı yapan eşi Başak Dizer, yaz tatilini bitirdikten sonra İstanbul'a döndü.
Kıvanç Tatlıtuğ'un paylaşımına 400 bin beğeni Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer, bir süredir Muğla'da tatil yapıyordu.
Kıvanç Tatlıtuğ Bodrum'un ağası olacak Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer, Bodrum'u kuşatıyor...