Kıvanç Tatlıtuğ


Kıvanç Tatlıtuğ: "Baba olunca kaygılarım azaldı"
Kıvanç Tatlıtuğ: "Baba olunca kaygılarım azaldı" Oğlu Kurt Efe'yi kucağına alan Kıvanç Tatlıtuğ babalığın tadını çıkarıyor. Kıvanç Tatlıtuğ, baba olunca kaygılarından kurtulduğunu söyledi.
'Cesur ve Güzel' ABD için gün saymaya başladı
'Cesur ve Güzel' ABD için gün saymaya başladı 'Cesur ve Güzel dizisi yurtdışında fırtınalar estirmeye devam ediyor.
Kıvanç Tatlıtuğ birinci oldu!
Kıvanç Tatlıtuğ birinci oldu! Film ve dizi sektöründe önemli bir kriter oluşturan IMDb Starmetre listesinde bu hafta zirve yer değiştirdi. Birbirinden yetenekli ve ünlü ismin yer aldığı IMDb Starmetre'de Can Yaman, Kerem Bürsin, Hande Erçel, Demet Özdemir gibi isimleri geride bırakarak zirveye oturan isim Kıvanç Tatlıtuğ oldu.
Kıvanç Tatlıtuğ: "Başak'ı her gün başka seviyorum"
Kıvanç Tatlıtuğ: "Başak'ı her gün başka seviyorum" Geçtiğimiz günlerde oğlu Kurt Efe'yi kucağına alan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer'e olan aşkını anlattı.
Kıvanç Tatlıtuğ'u dolandıran muhasebecinin hapsi isteniyor
Kıvanç Tatlıtuğ'u dolandıran muhasebecinin hapsi isteniyor Kıvanç Tatlıtuğ’un, muhasebecisi Erdal D. tarafından 3.5 milyon lira dolandırılmasıyla ilgili yürütülen soruşturma tamamlandı. Muhasebeci hakkında, güveni kötüye kullanma suçundan 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Kıvanç Tatlıtuğ yeni pozlarıyla hayranlık uyandırdı
Kıvanç Tatlıtuğ yeni pozlarıyla hayranlık uyandırdı Kıvanç Tatlıtuğ'un verdiği son pozlar, sosyal medyayı salladı....
Kıvanç Tatlıtuğ: "Babalık dünyanın en güzel duygusu"
Kıvanç Tatlıtuğ: "Babalık dünyanın en güzel duygusu" Kısa süre önce baba olan Kıvanç Tatlıtuğ, önceki akşam dijital bir platformda gösterime giren 'Yakamoz S-245' dizisinin kutlama yemeğinde görüntülendi.