Kıvanç Tatlıtuğ


Kıvanç Tatlıtuğ sessizliğini bu satırlarla bozdu!
Kıvanç Tatlıtuğ sessizliğini bu satırlarla bozdu! Türkiye, Kahramanmaraş'ta meydana gelen yıkıcı depremlerin ardından yaralarını sarmaya çalışıyor.
İntihar etmek için ağzına lokma koymayan Oscar'a Kıvanç Tatlıtuğ sahip çıktı
İntihar etmek için ağzına lokma koymayan Oscar'a Kıvanç Tatlıtuğ sahip çıktı Kendisini kurtarmaya çalışırken sahibi Kübra'nın enkaz altında can vermesiyle derinden sarsılan minik Oscar, tüm Türkiye'nin sevgilisi oldu.
Ünlüler dünyasından deprem bölgelerine destek sürüyor
Ünlüler dünyasından deprem bölgelerine destek sürüyor Ünlü isimler depremin ilk gününden itibaren afet bölgelerine desteğini sürdürüyor.
Dizi sektörü sete çıkmaya karar verdi! Bazı dizilerin çekimleri başladı
Dizi sektörü sete çıkmaya karar verdi! Bazı dizilerin çekimleri başladı İki büyük depremin ardından karavanları ve teknik ekipleriyle afet bölgesi için seferber olan dizi ekipleri setlere çıkmaya başladı.
Başak Dizer ve Sinem Kobal'ın duygulandıran iş birliği
Başak Dizer ve Sinem Kobal'ın duygulandıran iş birliği Geçtiğimiz aylarda doğum yapan Başak Dizer ve Sinem Kobal, kaybolan çocuklar için sosyal medyada seferber oldu.
Haluk Levent'ten ünlü isimlerle birlikte 'AHBAP' açıklaması
Haluk Levent'ten ünlü isimlerle birlikte 'AHBAP' açıklaması Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Oktay Kaynarca, Ali Sunal, Elçin Sangu, Hande Erçel, Ezgi Mola, Özge Özpirinçci, Hazal Subaşı, Sinem Kobal, Gazapizm gibi birçok ünlü isimle kamera karşısına geçen Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent, derneğin bütçesi ve yapacaklarıyla ilgili açıklamada bulundu.
Ünlü isimler deprem felaketi için tek yürek oldu
Ünlü isimler deprem felaketi için tek yürek oldu Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Özge Özpirinçci, Kıvanç Kasabalı ve Oktay Kaynarca gibi isimler AHBAP'ta bir araya gelerek depremzedeler için tek yürek oldu.