Kıvanç Tatlıtuğ


İlker Kaleli tüm rakiplerini geride bıraktı BBC yapımı "The Serpent" dizisindeki rolüyle uluslararası alanda adından söz ettirmeye devam eden İlker Kaleli, imdb’nin zirvesine yerleşti.
Azra Akın ve Kıvanç Tatlıtuğ 'iyilikte' buluştu Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer çifti, Ramazan ayı için kurdukları 5 kişilik ekiple, 500 aileye erzak paketi hazırladı. Maddi yardımda bulundu. Azra Akın da Corona virüs nedeniyle hayatını kaybeden sağlık çalışanlarının çocukları için kampanya başlattı.
Kıvanç Tatlıtuğ'dan 11 yıl sonra sürpriz dönüş Başak Dizer ile eşi Kıvanç Tatlıtuğ, "Aşk-ı Memnu"nun çekildiği yalıya komşu oldu. Çift Sarıyer’deki Six Senses Kocataş Mansions adlı otelde iki günlük kaçamak yaptı.
Tatlıtuğ çifti yeni kankalarıyla tatile çıktı Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer çifti hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle soluğu Kırklareli'nde aldı. Ünlü çifte Özge Özpirinçci ve sevgilisi Burak Yamantürk de eşlik etti.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer 250 bin lirayı gözden çıkardı Her projesinden hatırı sayılır bir gelir elde eden Kıvanç Tatlıtuğ, sahip oldukları lüksleriyle de kaliteli yaşamın hakkını veriyor.
Kıvanç Tatlıtuğ'un Özge Özpirinçci paniği Yakışıklı aktör Kıvanç Tatlıtuğ önceki gün Levent’teydi. Bir klinikte 3 saat kadar kalan Tatlıtuğ, vitamin takviyesi yaptırdı.
Serenay Sarıkaya'dan 4 milyon liralık imza Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, daha önce de reklamlarında oynadığı bir Jean markasıyla yeniden anlaşma imzaladı.