Kraliçe Elizabeth


Kraliçe Elizabeth köpeğine amcasının ismini verdi 94 yaşındaki Kraliçe Elizabeth, corgi cinsi köpeklere olan tutkusuyla biliniyor.
99 yaşındaki Prens Philip'in sağlık durumunda gelişme! İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in eşi Prens Philip, geçirdiği kalp ameliyatının ardından hastanede tedavi altına alınmıştı.
Prens William: "Harry'e bir çift sözüm olacak" Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oprah Winfrey röportajı İngiltere’de daha uzun süre konuşulacağa benziyor. Çiftin yaşadıkları sorunlara dair ortaya attığı iddialar, Kraliyet ailesini uluslararası kamuoyu önünde oldukça zora sokmuştu.
Kraliçe Elizabeth Meghan Markle ve Prens Harry ile bizzat görüşecek Kraliçe Elizabeth, yaptıkları röportajla ortalığı yangın yerine çeviren Prens Harry ve Meghan Markle çiftine zeytin dalı uzatmaya hazırlanıyor. Kraliçe'nin resmi yanıtların dışında, çifti telefonla arayarak bizzat iletişim kuracağı belirtildi.
Meghan Markle ve Prens Harry'e ilk tepki! Kraliyet ailesindeki görevlerini bıraktıktan sonra ABD’ye yerleşen ve hem aileye hem de İngiliz medyasına savaş açan Prens Harry ve Meghan Markle, ünlü televizyoncu Oprah Winfrey’e yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu.
Prens Harry ve Meghan Markle'ın röportajı yayınlandı Türkiye saati ile 04.00’te başlayan ve iki saat süren röportajda İngiliz kraliyet ailesinden kaçan ve ABD’ye yerleşen Meghan Markle ve Harry yaşadıklarını ünlü sunucu Oprah Winfrey’e anlattı.
Meghan Markle'dan Kate Middleton’a şok eden suçlama! Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oprah Winfrey’ye verdiği röportaj daha yayınlanmadan fragmanlarıyla ortalığı karıştırdı.