Kraliçe Elizabeth


Meghan Markle'dan Kate Middleton’a şok eden suçlama! Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oprah Winfrey’ye verdiği röportaj daha yayınlanmadan fragmanlarıyla ortalığı karıştırdı.
Kraliçe Elizabeth - Meghan Markle savaşı kızıştı! İngiltere bugünlerde yine Kraliyet Ailesi'ndeki görevlerini bırakarak ABD'ye taşınan Prens Harry ve Meghan Markle çiftini konuşuyor.
Prens Harry ve Meghan Markle: "Geri dönmeye niyetimiz yok" İngiltere'de gündem Prens Harry ve Meghan Markle. İkinci çocuklarını bekleyen çift, Kraliyet görevlerine geri dönmeyeceğini resmen duyurdu. Kapıları tamamen kapatan çiftin, Prens Philip hastanede tedavi görürken yaptıkları açıklama Kraliçe Elizabeth'e saygısızlık olarak nitelendi.
Prens Harry ve Meghan Markle tüm sırları ortaya dökecek! Bekledikleri ikinci çocuk ile gündeme gelen Prens Harry ve Meghan Markle, bir televizyon programında Kraliyet'in tüm sırlarını anlatacak.
Kraliçe Elizabeth’in 9’uncu torununun çocuğu doğdu! York Prensesi Eugenie ve eşi Jack Brooksbank’in ilk çocukları dün akşam dünyaya geldi.
Kraliçe 2. Elizabeth hakkında olay yaratan iddia! İngiltere’de yayımlanan The Guardian gazetesine göre 500 milyon dolar serveti olduğu tahmin edilen Kraliçe 2. Elizabeth sahip olduğu hisselerin kamuoyunun bilgisi dışında tutulmaya devam edilmesi için özel avukatı aracılığıyla siyasilere baskı yapmış.
Olay yaratan kraliyet belgeseli Youtube’dan kaldırıldı! İngiltere Kraliyet ailesinin özel hayatının yer aldığı ve Kraliçe 2. Elizabeth’in isteğiyle 1970’den beri arşivde saklanan BBC yapımı belgesel, Youtube’a sızdırıldıktan kısa süre sonra telif hakları nedeniyle kaldırıldı.