Kraliçe Elizabeth


Prens Harry dava açmakla tehdit etti: "Korumalarımızı verin"
Prens Harry dava açmakla tehdit etti: "Korumalarımızı verin" İngiliz 'Mail on Sunday', 2020 yılının başında İngiliz kraliyet ailesinden ayrılarak bütün haklarından feragat eden ve ABD’ye yerleşen Prens Harry ile Meghan Markle’ın İngiliz hükümetine dava açma tehdidinde bulunduğunu duyurdu.
Prens Andrew'in unvanları geri alındı
Prens Andrew'in unvanları geri alındı İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth'in oğlu York Dükü Prens Andrew'un, ABD'de yöneltilen cinsel saldırı suçlamasında yargılama muafiyeti olmadığı yönündeki kararın ardından, askeri unvanları geri alındı. Buckingham Sarayı'ndan yapılan açıklamada, "Kraliçe'nin onayıyla" kararın uygulandığı belirtildi.
Kraliçe Elizabeth'in ikametinde alarm!
Kraliçe Elizabeth'in ikametinde alarm! İngiltere'de Kraliçe Elizabeth'in ana ikametgahı olan Windsor Kalesi'ne, hava sahası kısıtlamaları getirildi. Kararın, daha önce yaşanan bir güvenlik ihlali sonucu alındığı öğrenildi.
Maskeli suikastçıdan Kraliçe Elizabeth'e tehdit
Maskeli suikastçıdan Kraliçe Elizabeth'e tehdit Noel'i kutlayan İngiltere, maskeli bir "suikastçının" Kraliçe Elizabeth'e yönelik bir video çekerek, "Onu öldüreceğim" demesi ülkeyi ayağa kaldırdı. Noel günü Windsor Kalesi'ne girmeye çalışırken yakalanan adam ile ilgili inceleme devam ediyor.
İngiltere Kraliçesi Elizabeth bahçıvan arıyor
İngiltere Kraliçesi Elizabeth bahçıvan arıyor 95 yaşındaki İngiltere Kraliçesi Elizabeth, Windsor Kalesi’ne bahçıvan arıyor.
Kraliçe Elizabeth'in sağlık durumu endişe uyandırıyor
Kraliçe Elizabeth'in sağlık durumu endişe uyandırıyor Sağlığı merak konusu olan İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth, uzun bir ara sonra Windsor Kalesi’nde görüntülendi. Fakat sosyal medyada Kraliçe II. Elizabeth'in sağlık durumuyla ilgili bir iddia ortaya atıldı.
Kraliçenin yemekleri X-ray'dan geçiriliyor
Kraliçenin yemekleri X-ray'dan geçiriliyor İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth için birçok kez yemek hazırlayan aşçı Graham Tinsley, Hello Dergisi'ne verdiği röportajda, sarayda görev yapmanın zorluklarını anlattı.