Levent Babataş


Demet Evgar ve eşi tedbiri elden bırakmıyor
Demet Evgar ve eşi tedbiri elden bırakmıyor Kızı Mavi'ye 5 aylık hamile olan Demet Evgar, yakın zamanda evlendiği eşi Levent Babataş ile birlikte İstinye'de objektiflere takıldı
Bebek bekleyen Demet Evgar'dan beşinci ay pozu
Bebek bekleyen Demet Evgar'dan beşinci ay pozu Oyuncu Demet Evgar, 6 yıldır birlikte olduğu Levent Babataş ile geçen ay evlenmişti. 5 aylık hamile olan Demet Evgar ve eşi, kızlarına Mavi adını vereceklerini söylemişti.
Demet Evgar: "Hamilelik çok keyifli geçiyor"
Demet Evgar: "Hamilelik çok keyifli geçiyor" İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından düzenlenen 41. İstanbul Film Festivali’nin ödülleri 3 gün önce Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.
Demet Evgar'dan hamilelik pozu
Demet Evgar'dan hamilelik pozu Demet Evgar işletmeci Levent Babataş ile nikah masasına oturmuştu. Yakın zamanda anne olmayan hazırlanan ünlü oyuncu, ayna karşısında ilk hamilelik pozunu paylaştı.
Demet Evgar'ı annelik heyecanı sardı
Demet Evgar'ı annelik heyecanı sardı İşletmeci Levent Babataş ile geçtiğimiz ay aile arasında yapılan nikâh töreniyle dünyaevine giren Demet Evgar'ı annelik heyecanı sardı.
Demet Evgar bebeğine vereceği isme karar verdi
Demet Evgar bebeğine vereceği isme karar verdi Demet Evgar'ın doğacak kızına vereceği isim merak konusuydu.
Demet Evgar anne olmak için gün sayıyor
Demet Evgar anne olmak için gün sayıyor 6 yıllık sevgilisi Levent Babataş'la geçtiğimiz günlerde evinde sade bir nikâhla evlenen Demet Evgar, anne olmak için gün sayıyor.