Demet Evgar ve Levent Babataş'tan ünlüleri buluşturan düğün

Geçtiğimiz ay evlenen Demet Evgar ve Levent Babataş çifti dün Emirgan’daki evlerinde kutlama gerçekleştirdi. Düğüne pek çok ünlü isim katıldı.

Demet Evgar ve Levent Babataş'tan ünlüleri buluşturan düğün

Habertürk'ün haberine göre ünlü oyuncu Demet Evgar, 6 yıldır aşk yaşadığı işletmeci Levent Babataş ile aile arasında düzenlenen sade bir törenle evlenmişti. Mutluluğa "Evet!" diyen Evgar ve Babataş'ın nikahını ise Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç kıymıştı.

Çift önceki gün de Emirgan'daki evlerinde düğün yaptı.

Düğün öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Evgar, çok heyecanlı olduğunu ifade ederek, "Yakın dostlarımız ve ailelerimiz de bizi mutlu günümüzde yalnız bırakmadı. Şimdi de arkadaşlarımız ile eğleneceğiz." dedi.

7 aylık hamile olan Evgar, doğacak kızları Mavi için yaptıkları ritüelin çok konuşulması hakkında şu açıklamayı yaptı. Ünlü oyuncu, "Zaten vardı böyle bir gelenek. Çok güzel ve büyülü oldu. Herkese dokunan bir kadın çemberiydi, tavsiye ediyorum." diye konuştu.

Demet Evgar ve Levent Babataş'tan ünlüleri buluşturan düğün

"Hamilelik dönemimde sadece turşu aşerdim." diyen Evgar'ın düğününe, Songül Öden-Arman Bıçakçı, Beyza Şekerci-Engin Hepileri, Selen Öztürk gibi ünlü isimler katıldı.