Meghan Markle


Oyuncu Simon Rex'e olay Meghan Markle teklifi
Oyuncu Simon Rex'e olay Meghan Markle teklifi Oyuncu Simon Rex, Meghan Markle ile birlikte olduğunu söylemesi için adını açıklamadığı İngiliz gazetesi tarafından 70 bin dolar teklif edildiğini söyledi.
Prens Harry'den Meghan Markle'ı çileden çıkaracak kaçamak!
Prens Harry'den Meghan Markle'ı çileden çıkaracak kaçamak! 37 yaşındaki Prens Harry ve eşi Meghan Markle, yaptıkları her hareketle gündeme gelmeye devam ediyor. Şimdi de İngiliz Dükü’nün tek başına rodeoya katılması olay oldu.
Meghan Markle'ın 'o elbisesi' müzelik oldu!
Meghan Markle'ın 'o elbisesi' müzelik oldu! İngiliz Prens Harry’nin eşi Düşes Meghan’ın geçen yıl verdiği röportajda giydiği elbise, ‘Yılın Kıyafeti’ seçildi.
Prens Harry akıl sağlığını muhafaza etmeye çalışıyor
Prens Harry akıl sağlığını muhafaza etmeye çalışıyor Prens Harry, zihinsel sağlığını korumak için her gün meditasyon yaptığını açıkladı.
Meghan Markle ve Prens Harry'den 'Hollywood' atağı
Meghan Markle ve Prens Harry'den 'Hollywood' atağı Dünya çapında gişede 1.27 milyar sterlin kazanan Örümcek Adam'ın genç yıldızları Tom Holland ve Zendaya, Prens Harry ve Meghan Markle ile görüştü. Dünyanın en gözde iki çiftinin görüşmeleriyle ilgili herhangi bir detay paylaşılmadı.
Netflix'ten olay Meghan Markle atağı!
Netflix'ten olay Meghan Markle atağı! Netflix, kraliyetten ayrılan olaylı çiftle yaptığı anlaşma sonucunda hâlâ herhangi bir içerik üretemeyince iş ilanı yayınladı. Akış platformu, Meghan Markle ile çalışacak ve projeyi ayağa kaldıracak birini arıyor.
Prens Harry ve Meghan Markle hanedanlık kuruyor!
Prens Harry ve Meghan Markle hanedanlık kuruyor! Kraliyet ailesinden ayrılan ve kendi paralarını kazanacaklarını açıklayan Prens Harry-Meghan Markle çifti, dev anlaşmalara imza atmak için büyük bir şirketler ağı kuruyor. Çift güçlü ajanslardan, avukatlardan ve yayıncılardan oluşan bir ekibi arkasına aldı.