Meghan Markle


Beckham çiftli, Harry ve Meghan ile görüşmeyi kesti!
Beckham çiftli, Harry ve Meghan ile görüşmeyi kesti! Kraliyet Ailesi'nin skandal çifti, sadece iptal edilen iş anlaşmalarıyla değil aynı zamanda bozulan dostluklarıyla da dikkat çekiyor. Bir iddiaya göre David ve Victoria Beckham, Meghan Markle ve Prens Harry ile görüşmeme kararı aldı.
Peri masalı sona mı eriyor? Meghan Markle Prens Harry'i terk mi edecek?
Peri masalı sona mı eriyor? Meghan Markle Prens Harry'i terk mi edecek? Meghan Markle ve Prens Harry'nin artık birbirlerinden ayrı vakit geçirmeyi tercih ettiği ve Markle'ın, Harry'siz daha başarılı olacağını düşündüğü söyleniyor.
Meghan Markle duyarsızlığıyla şoke etti! Dünya yansa umrunda değil
Meghan Markle duyarsızlığıyla şoke etti! Dünya yansa umrunda değil Hollywood son günlerde yazar ve oyuncuların greviyle sarsılırken, Meghan Markle'ın konuyla ilgili hiçbir tepki vermemesi tepki çekti. Üstelik oyuncunun sendikaya üyesi olması da eleştirilmesine neden oldu.
Prens Harry hakkında dolandırıcılık iddiası
Prens Harry hakkında dolandırıcılık iddiası Uluslararası müzik platformunun yöneticisi Bill Simmons, yaptıkları anlaşmanın sona ermesinin ardından iddiaya göre Prens Harry ile Meghan Markle hakkında dolandırıcı ifadesini kullandı.
Prens Harry babası Kral Charles’ın özel gününe davet edilmedi
Prens Harry babası Kral Charles’ın özel gününe davet edilmedi 2020 yılında eşiyle birlikte İngiltere Kraliyet Ailesi’ndeki resmi görevlerinden ayrılan Prens Harry, babası Kral Charles’ın özel gününe davet edilmedi.
Meghan Markle'ın tek bir paylaşımı 7,8 milyon TL!
Meghan Markle'ın tek bir paylaşımı 7,8 milyon TL! 2020 yılında eşi Prens Harry (38) ile birlikte İngiliz Kraliyet Ailesi’ndeki resmi görevlerinden ayrılan ve ABD’ye yerleşen Meghan Markle (41), farklı projelerle hayatlarına devam edeceklerini açıklamıştı.
Kral 3. Charles'tan Meghan Markle'ı gözyaşlarına boğan karar
Kral 3. Charles'tan Meghan Markle'ı gözyaşlarına boğan karar Kral 3. Charles, Prens Harry ve Meghan Markle'ı İngiltere’deki evleri Frogmore Cottage'dan tahliye etmeye karar verdi.