Meghan Markle


Meghan Markle Prens Philip’in cenaze törenine katılacak mı? İngiltere Kraliyet ailesinden ayrılan Sussex Dükü Prens Harry ve Sussex Düseşi Meghan Markle, 99 yaşında hayatını kaybeden Edinburgh Dükü Prens Philip için taziye mesajı yayımladı.
Meghan Markle ve Prens Harry'den sürpriz atak Invictus Oyunları’na birlikte katılarak aşklarını duyuran Prens Harry ile Meghan Markle'ın ilk projesi ‘Invictus’un Kalbi’ isimli belgesel olacak.
Meghan Markle'ın peşine dedektif takmışlar! İngiliz Prens Harry ve ABD’li Meghan Markle çifti, kraliyetten ırkçılık gerekçesiyle ayrıldıklarını açıklamıştı. Çift, İngiliz medyasını da Meghan’a karşı ırkçı zorbalıkla suçlamıştı.
Prens William: "Harry'e bir çift sözüm olacak" Prens Harry ve Meghan Markle’ın Oprah Winfrey röportajı İngiltere’de daha uzun süre konuşulacağa benziyor. Çiftin yaşadıkları sorunlara dair ortaya attığı iddialar, Kraliyet ailesini uluslararası kamuoyu önünde oldukça zora sokmuştu.
Kraliçe Elizabeth Meghan Markle ve Prens Harry ile bizzat görüşecek Kraliçe Elizabeth, yaptıkları röportajla ortalığı yangın yerine çeviren Prens Harry ve Meghan Markle çiftine zeytin dalı uzatmaya hazırlanıyor. Kraliçe'nin resmi yanıtların dışında, çifti telefonla arayarak bizzat iletişim kuracağı belirtildi.
Beyonce'den flaş Meghan Markle açıklaması Meghan Markle'ın, İngiltere Kraliyet Ailesi'yle ilgili bomba etkisi yaratan açıklamaları konuşulmaya devam ediyor.
Meghan Markle ve Prens Harry'e ilk tepki! Kraliyet ailesindeki görevlerini bıraktıktan sonra ABD’ye yerleşen ve hem aileye hem de İngiliz medyasına savaş açan Prens Harry ve Meghan Markle, ünlü televizyoncu Oprah Winfrey’e yaptığı açıklamalarla gündeme oturdu.