Meghan Markle


Kraliyet Meghan Markle'dan gelen bebek haberini nasıl karşıladı? Prens Harry ve eşi Meghan Markle, radikal bir kararla kraliyet görevlerini bırakıp Kanada'ya yerleşti.
Meghan Markle ve Prens Harry çiftinden ikinci çocuk haberi! Prens Harry ve Meghan Markle çiftinden ikinci çocuk müjdesi geldi.
Meghan Markle ile ilgili aylar sonra ortaya çıkan gerçek Galler Prensi Harry ile evlendikten kısa bir süre sonra kraliyet ailesinden ayrılarak ABD'ye yerleşen Meghan Markle'ın kraliyet ailesinin avantajlarını sonuna kadar kullandığı ortaya çıktı.
İngiltere Kraliyeti'nde Prenses Diana krizi! Kraliyet Ailesi'ni yakından takip eden bir uzmana göre Prens Harry ve Prens Williamı'n anneleri Prenses Diana nedeniyle 2021'de arası açılacak.
Kraliçe Elizabeth'in Prens Harry'den intikamı acı oldu! İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in ülkesini terk edip ailesiyle ABD’ye yerleşen torunu Prens Harry’den intikam aldığı ortaya çıktı.
Meghan Markle ve Ivanka Trump'ın kitap hazırlığı Eski ABD Başkanı Obama ile eşinin yazdığı kitapların satış rekorları kırması, başka ünlü isimleri de harekete geçirdi. Prens Harry’nin eşi Meghan Markle ile ABD Başkanı’nın kızı Ivanka Trump da kitap yazmak için yayınevleriyle görüşüyor.
Meghan Markle'dan üzücü itiraf: "Çocuğumu kaybettim" Prens Harry ve Meghan Markle çiftinden çarpıcı bir itiraf geldi. Markle, ikinci çocuğuna hamile olduğunu ancak düşük sonucu kaybettiğini açıkladı.