Meghan Markle, Kraliyet Ailesi ile mesafesini koruyor

Araları bir türlü düzelmeyen Meghan Markle ve Kraliyet Ailesi mesafelerini koruyor. Markle'a yakın kaynaklar; eski oyuncunun, eşinin ailesiyle hiçbir şey yapmak istemediğini söylüyor.

Meghan Markle, Kraliyet Ailesi ile mesafesini koruyor

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre Kraliyet Ailesi hakkında yazdığı kitaplarla dikkat çeken yazar Omid Scobie, Meghan Markle’ın Kraliyet Ailesi’nden ayrı kalmaktan son derece memnun olduğunu söylüyor.

Ünlü gazeteci, 16 Kasım Perşembe günü “Endgame with People” adlı kitabıyla ilgili yeni bir röportajda Meghan’ın kraliyet hakkındaki görüşlerinden bahsetti.


Meghan Markle, Kraliyet Ailesi ile mesafesini koruyor


Omid, Sussex Düşesi’ne yakın kişiler, Markle’ın Kraliyet Ailesi’nden uzaklaşmayı sorun olarak görmediğini söyledi.Meghan Markle, Kraliyet Ailesi ile mesafesini koruyor - Resim : 2


Ancak ünlü yazar, Meghan’ın Kraliyet Ailesi ile hiçbir şey yapmak istemese de hem kendisinin hem de Harry’nin Kral Charles ile bir iletişimi olduğunu söyledi: “Meghan bile Charles’la bir tür yazışma içinde ve çocukların fotoğraflarını doğrudan kendisine olmasa da gönderdiğini öğrendiğimde şaşırdım. Yani orada bir isteklilik var.”Meghan Markle, Kraliyet Ailesi ile mesafesini koruyor - Resim : 3


Meghan ve Harry kendilerini Kraliyet Ailesi’nden ayırdıkları için ikili, kraliyet etkinliklerine nadiren katıldı.


Meghan Markle, Kraliyet Ailesi ile mesafesini koruyor - Resim : 4


Hatta ikilinin Kral Charles’ın 75. doğum günü partisine davet edilmediği ancak ikisinin de onunla telefonda konuştuğu bildirildi.