Mehmet Dinçerler

Hadise'den Mehmet Dinçerler'e şarkılı gönderme!
Hadise'den Mehmet Dinçerler'e şarkılı gönderme! Oyuncu Kaan Yıldırım ile nikah masasına oturması beklenirken ayrılan Hadise, aradığı mutluluğu Mehmet Dinçerler'de bulmuş, Temmuz ayında Bodrum'da görüntülenen çiftin birliktelikleri ortaya çıkmıştı.
Hadise'den Mehmet Dinçerler sürprizi!
Hadise'den Mehmet Dinçerler sürprizi! Kalp emojisi ile birlikte el ele oldukları fotoğrafı sosyal medyada paylaşan Hadise’ye sevgilisi Mehmet Dinçerler’den "İyi ki sen" sözleriyle karşılık geldi.
Hadise ve Mehmet Dinçerler'den aşk dolu kareler
Hadise ve Mehmet Dinçerler'den aşk dolu kareler Mehmet Dinçerler’le el ele bir etkinliğe katılan Hadise, aşk şovu yaptı. Parmağında aşkının hediyesi yüzükle havasını atan Hadise, “Anne olmak istiyorum” diyerek evlilik mesajı verdi. Mehmet Dinçerler ise ailesiyle ilgili sorular gelince gerildi.
Mehmet Dinçerler'e Hadise'nin yüzüklü paylaşımı soruldu
Mehmet Dinçerler'e Hadise'nin yüzüklü paylaşımı soruldu Hadise ile aşk yaşayan yakışıklı iş insanı Mehmet Dinçerler önceki akşam erkek arkadaşlarıyla çıktığı eğlence çıkışında görüntülendi.
Dinçerler ailesinde Hadise krizi yaşanıyor!
Dinçerler ailesinde Hadise krizi yaşanıyor! Popçu Hadise’nin pırlanta yüzükle poz vermesi sevgilisi Mehmet Dinçerler’e evlilik mesajı olarak yorumlandı. Ancak iddialara göre Dinçerler Ailesi, oğullarının Hadise ile aşkından rahatsız olmaya başladı.
Hadise'den 'bebek' açıklaması
Hadise'den 'bebek' açıklaması Oyuncu Kaan Yıldırım ile nikah masasına oturması beklenirken sürpriz bir şekilde ayrılık kararı alan şarkıcı Hadise, aradığı mutluluğu iş insanı Mehmet Dinçerler'de bulmuştu.
Mehmet Dinçerler ve Hadise'den iki geceye rekor ücret!
Mehmet Dinçerler ve Hadise'den iki geceye rekor ücret! Mutlu aşklarıyla magazin gündeminden düşmeyen Mehmet Dinçerler ve şarkıcı Hadise, Meksika tatilinden sonra Bodrum'a gitti. Çiçeği burnunda çiftin iki geceye ödediği ücret dudak uçuklattı.