Mehmet Dinçerler

Hadise'den Nişantaşı'nda yüzük şov Hadise'nin evlenme teklifi almasının ardından yüzüğünün fiyatı merak konusu olurken; Hadise'nin yaptığı paylaşımda herkese gösterdiği yüzüğün Marisa Perry marka ve değerinin 3.133.280 TL olduğu iddia edildi.
Hadise ve Mehmet Dinçerler evleniyor Hadise ile Mehmet Dinçerler, evlilik için ilk adımı attı. İş insanı, popçu sevgilisine evlilik teklifi yaptı.
Hadise'nin yeni adresi Alaçatı Yakışıklı iş adamı Mehmet Dinçerler ile büyük aşk yaşayan şarkıcı Hadise, sık sık soluğu Çeşme'de alıyor.
Hadise'den çok konuşulan yeni ortaklık Şarkıcı Hadise dünyaya açıldı. Daha önce Versace gibi birçok ünlü markayla işbirliği yapan Hadise, bu sefer Fransız markası Dior'la anlaştı...
Hadise ve Mehmet Dinçerler muhabirleri polise şikayet etti Bir süredir muhabirleri görür görmez başını öne eğen Hadise ile konkordato haberleriyle gündeme gelen sevgilisi Mehmet Dinçerler, önceki akşam Etiler'de araçlarında seyir halinde görüntülendi.
Flaş! Ve Hadise imzayı attı! Hadise, yeni yıla sevgilisi Mehmet Dinçerler ile Kıbrıs'ta 2022'ye girmiş, 1 milyon TL kazanmıştı.
Hadise'den Mehmet Dinçerler'e bebekli mesaj Yeni yılı Kıbrıs’ta sahnede karşılayan sanatçıya sevgilisi Mehmet Dinçerler de eşlik etti. Sahnede kucağında çocukla şarkı söyleyip dans eden sanatçı, aşkına ‘evlilik’ mesajı gönderdi. “İyi ki varsın hayatımda” diye seslendi.