Mehmet Dinçerler

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in pazar keyfi
Hadise ve Mehmet Dinçerler'in pazar keyfi Hadise ile işadamı sevgilisi Mehmet Dinçerler, sosyal medyada aşk şovuna devam ediyor.
Vefalı evlat Hadise
Vefalı evlat Hadise Hadise, annesi Gülnihal Açıkgöz için kesenin ağzını açtı. Annesine yeni yıl hediyesi olarak ev almaya karar veren Hadise, 3 milyon TL'yi gözden çıkardı.
Bir yılda 25 milyon TL kazandığı iddia edilen Hadise'den sert yanıt
Bir yılda 25 milyon TL kazandığı iddia edilen Hadise'den sert yanıt Sevilen şarkıcı Hadise'nin bu yıl 25 milyon TL'lik kazanç elde ettiği öne sürüldü.
Basın mensuplarından Hadise ve Mehmet Dinçerler'e yoğun ilgi
Basın mensuplarından Hadise ve Mehmet Dinçerler'e yoğun ilgi Hadise sevgilisi Mehmet Dinçerler ile birlikte önceki akşam Etiler'de bulunan lüks bir restoranda yemek yedi.
Hadise'den aylar sonra Kaan Yıldırım hamlesi
Hadise'den aylar sonra Kaan Yıldırım hamlesi Kaan Yıldırım'dan ayrıldıktan sonra Mehmet Dinçerler ile yeni bir aşka yelken açan Hadise, eski sevgilisiyle ilgili harekete geçti.
Hadise ve Çağla Şıkel göz temasından kaçındı
Hadise ve Çağla Şıkel göz temasından kaçındı Altın Kelebek Ödülleri Cem Davran ve Çağla Şıkel'in sunuculuğunu yaptığı gecede sahiplerini buldu. Hadise de En İyi Kadın Şarkıcı Ödülü'ne layık görüldü.
Mehmet Dinçerler ile birlikte ölümden dönen Hadise'den ilk açıklama
Mehmet Dinçerler ile birlikte ölümden dönen Hadise'den ilk açıklama Hadise, Çeşme dönüşü sevgilisi Mehmet Dinçerler ile beraber kaza yaptı. Ölümden dönen ve kaza sonra baygınlık geçiren Hadise'nin baygınlık geçirdiği ve kendisine zor geldiği öğrenildi. Hadise, basına yansıyan haberlerin ardından açıklama yaptı.