Mehmet Dinçerler

Hadise ve Mehmet Dinçerler'in muhabir paniği İlişkilerinin ilk aylarında basına mutlu demeçler veren Hadise-Mehmet Dinçerler çifti son zamanlarda basına küstü. Son olarak bir otele girecekleri esnada flaşların patlamasıyla neye uğradıklarını şaşıran çift, güvenlikleri uyararak, basının dışarı çıkmasını istedi.
Hadise'den hamilelik iddiasına net yanıt Mehmet Dinçerler ile evlilik arifesinde olan Hadise’nin hamile olduğu iddia edildi. Katıldığı bir programda açıklama yapan Hadise, konuyla ilgili “Hamile değilim. Muhteşem gelinliğimi giydikten sonra inşallah” dedi.
Mehmet Dinçerler Hadise'ye konuşma yasağı mı koydu? Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti, geçtiğimiz gece Etiler'deydi.
Hadise formda görüntüsüyle dikkat çekti Bir deri bir kemik kalan 36 yaşındaki yıldızın kalori hesabı yaparak beslendiği ortaya çıktı. Hadise, düzenli olarak da kayısılı ödem çayını içiyor.
Hadise'nin sevgilisi Mehmet Dinçerler'e desteği sürüyor Hadise, aşk kadını olduğunu yine gözler önüne serdi.
Hadise'den Mehmet Dinçerler'e tam destek Şarkıcı Hadise; kıskanç yorumlara sevgilisine olan aşkı ve verdiği tam desteğiyle tokat gibi bir yanıt verdi.
Hadise'nin aşk dolu paylaşımına Mehmet Dinçerler kayıtsız kalamadı Yakışıklı oyuncu Kaan Yıldırım ile ayrıldıktan sonra iş insanı Mehmet Dinçerler ile sürpriz bir aşka yelken açan ve ve geçtiğimiz haftalarda evlilik teklifine 'Evet' diyen Hadise Açıkgöz, adından söz ettirmişti.