Mehmet Dinçerler


Mehmet Dinçerler Kuveytli sevgilisi için lüks otelde oda tuttu
Mehmet Dinçerler Kuveytli sevgilisi için lüks otelde oda tuttu Hadise ile beş aylık evliliğini 30 Eylül'de noktalayan Mehmet Dinçerler, 'ünlü sevgili' tutkusundan yine vazgeçemedi.
Hadise ve Mehmet Dinçerler'in ev sahibi İbrahim Çelikkol ilk kez konuştu!
Hadise ve Mehmet Dinçerler'in ev sahibi İbrahim Çelikkol ilk kez konuştu! Evlilikleri geçtiğimiz haftalarda son bulan Hadise ve Mehmet Dinçerler'in ev sahibi İbrahim Çelikkol ilk kez konuştu.
Kerimcan Durmaz ile ilgili yeni detay gündeme bomba gibi düştü
Kerimcan Durmaz ile ilgili yeni detay gündeme bomba gibi düştü Hadise ile Mehmet Dinçerler'in boşanmasının ardından yeni detaylar konuşulmaya devam ediliyor.
Mehmet Dinçerler sorusu Zehra Çilingiroğlu'nu kızdırdı
Mehmet Dinçerler sorusu Zehra Çilingiroğlu'nu kızdırdı Hülya Avşar'ın Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Boğaz'da yürüyüş yaparken görüntülendi.
Mehmet Dinçerler'e yeni aşk uyarısı: "Aman o kadına dikkat et!"
Mehmet Dinçerler'e yeni aşk uyarısı: "Aman o kadına dikkat et!" Hadise ile boşanmasının ardından adı aşk dedikodularıyla anılmaya başlayan Mehmet Dinçerler bir düğünde Kuveytli ünlü şarkıcı Rawan Bin Hussain ile sarmaş dolaş yakalanmıştı.
Hadise eski eşi Mehmet Dinçerler ile son bağını da kopardı
Hadise eski eşi Mehmet Dinçerler ile son bağını da kopardı Mehmet Dinçerler'le olaylı boşanma sürecinde 'güçlü kadın' söylemlerinde bulunan Hadise, kural bozmadı.
Hadise: "Ben efsane bir kadınım"
Hadise: "Ben efsane bir kadınım" Geçtiğimiz ay Mehmet Dinçerler ile boşanan Hadise, yoğun konser maratonundan bulduğu ilk fırsatta Londra'ya gitti.