Mehmet Dinçerler


Pınar Eliçe'den Mehmet Dinçerler'e ağır sözler: "İkiyüzlüsün"
Pınar Eliçe'den Mehmet Dinçerler'e ağır sözler: "İkiyüzlüsün" Pop müzikteki başarısı kadar cesur sahne kostümleri ve paylaşımlarıyla da sık sık gündem olan Hadise'ye eski eşinden taş gelince sanatçı Pınar Eliçe çok sert çıktı.
Hadise eski eşi Mehmet Dinçerler'in kulaklarını çınlattı!
Hadise eski eşi Mehmet Dinçerler'in kulaklarını çınlattı! Sevilen şarkıcı Hadise sahnede özel hayatı hakkında samimi itiraflarda bulundu.
Dinçerler ailesi büyük şok yaşıyor! Hadise o düğüne katılmıştı!
Dinçerler ailesi büyük şok yaşıyor! Hadise o düğüne katılmıştı! Baskı ve borçların gölgelediği Tuğba Dinçerler ve Ozan Uçar evliliği bitti. Aile yaşadıkları bu ikinci boşanmadan sonra zor günler geçiriyor.
Mehmet Dinçerler ve Hadise hakkında günlerce konuşulacak yeni iddia!
Mehmet Dinçerler ve Hadise hakkında günlerce konuşulacak yeni iddia! Şarkıcı Hadise, sessiz sedasız nikah masasına oturduğu Mehmet Dinçerler'den olaylı şekilde ayrılmıştı.
Hadise'den sahil fotoğrafı paylaşan Mehmet Dinçerler'e olay sözler
Hadise'den sahil fotoğrafı paylaşan Mehmet Dinçerler'e olay sözler Hadise'nin yeni şarkısını duyurduğu paylaşımın ardından eski eşi Mehmet Dinçerler'in önce paylaşıp sonra sildiği fotoğraf gündem yarattı.
Mehmet Dinçerler Hadise'nin feryadına kulak verdi!
Mehmet Dinçerler Hadise'nin feryadına kulak verdi! Pop müziğin güçlü ismi Hadise, yeni şarkısı "Feryat" ile adeta aşk hayatında yaşadığı üzüntüleri dile döktü...
Mehmet Dinçerler aldığı kiloyla şaşırttı!
Mehmet Dinçerler aldığı kiloyla şaşırttı! Güzel şarkıcı Hadise ile ani evliliği ve ani ayrılığıyla geçtiğimiz yıl magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Mehmet Dinçerler aldığı kiloyla dikkat çekti.