Mehmet Dinçerler


Mehmet Dinçerler'den Hadise'ye kas şov Hadise ve sürpriz aşkı Mehmet Dinçerler, Meksika Tulum'daki tatillerine devam ediyor.
Hadise ve Mehmet Dinçerler Meksika'da görüntülendi Mehmet Dinçerler ve Hadise aşkı bir kez daha belgelendi. Meksika'da tatil yapan çift, ünlü şarkıcının hayranları tarafından görüntülendi.
Hadise ve Mehmet Dinçerler'in yeni durağı Tulum Geçtiğimiz günlerde Bodrum'da görüntülenerek birliktelikleri ortaya çıkan çift, yurt dışına gitti. Taze aşıklar soluğu Meksika'nın gözde tatil merkezi Tulum'da aldı.
Hadise'den sürpriz New York paylaşımı Son dönemde özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Hadise, son paylaşımıyla adından söz ettirdi.
Mehmet Dinçerler - Hadise aşkında her şey yolunda Oyuncu sevgilisi Kaan Yıldırım'dan ayrılmasının ardından iş insanı Mehmet Dinçerler ile birliktelik yaşamaya başlayan Hadise, sevgilisiyle dünyanın bir ucuna uçarak tatile çıktı.
Hadise yeni aşkının şerefine içti! Kaan Yıldırım ile yollarını ayırmasının ardından iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşadığı ileri sürülen Hadise, sezonu açtı. Soluğu tatilde alan şarkıcı, keyifli pozlarıyla dikkat çekti.
Mehmet Dinçerler Nişantaşı'nda panikledi! Kaan Yıldırım'dan ayrılan Hadise, teselliyi genç iş adamı Mehmet Dinçerler'de buldu. Sevgililer, geçtiğimiz hafta Bodrum'da birlikte görüntülendi.