Mehmet Dinçerler


Hadise'den olay sözler: "Benimki pek evlilikten sayılmaz"
Hadise'den olay sözler: "Benimki pek evlilikten sayılmaz" Mehmet Dinçerler ile sessiz sedasız nikah masasına oturan ve aradan geçen 5 ayın ardından olaylı bir şekilde boşanan ünlü şarkıcı Hadise, "Benimki pek evlilikten sayılmaz" diyerek eski eşi Dinçerler'e gönderme yaptı.
Hadise'nin biten evliliği yeniden manşetlerde! Aylar sonra ortaya çıktı
Hadise'nin biten evliliği yeniden manşetlerde! Aylar sonra ortaya çıktı Geçen yıl aniden başlayıp aniden biten Hadise - Mehmet Dinçerler evliliği geçen yılın en çok konuşulan magazin haberiydi.
Hadise yeniden yeşil ışık yaktı: "Ben o defteri kapatmadım"
Hadise yeniden yeşil ışık yaktı: "Ben o defteri kapatmadım" Kıbrıs’ta konser veren Hadise, kendini 'aşk kadını' olarak ilan etti. Mehmet Dinçerler ile sancılı bir evlilik yaşayan ve sonrasında boşanan Hadise, evliliğe tekrar yeşil ışık yaktı.
Son pozlarıyla Instagram'ı sallayan Hadise bir servet kazanacak!
Son pozlarıyla Instagram'ı sallayan Hadise bir servet kazanacak! Ünlü popçu Hadise bayramda paraya para demeyecek! Dudak uçuklatan rakama anlaşma sağlandı.
Hakan Sabancı ve Mehmet Dinçerler arasında 'Hande Erçel' krizi: "Ondan uzak dur"
Hakan Sabancı ve Mehmet Dinçerler arasında 'Hande Erçel' krizi: "Ondan uzak dur" Mehmet Dinçerler, şimdilerde Hakan Sabancı ile birlikte olan eski aşkı Hande Erçel’in fotoğrafını beğenince ortalık karıştı.
Pınar Eliçe'den Mehmet Dinçerler'e ağır sözler: "İkiyüzlüsün"
Pınar Eliçe'den Mehmet Dinçerler'e ağır sözler: "İkiyüzlüsün" Pop müzikteki başarısı kadar cesur sahne kostümleri ve paylaşımlarıyla da sık sık gündem olan Hadise'ye eski eşinden taş gelince sanatçı Pınar Eliçe çok sert çıktı.
Hadise eski eşi Mehmet Dinçerler'in kulaklarını çınlattı!
Hadise eski eşi Mehmet Dinçerler'in kulaklarını çınlattı! Sevilen şarkıcı Hadise sahnede özel hayatı hakkında samimi itiraflarda bulundu.