Mehmet Dinçerler


Hadise ve Çağla Şıkel göz temasından kaçındı Altın Kelebek Ödülleri Cem Davran ve Çağla Şıkel'in sunuculuğunu yaptığı gecede sahiplerini buldu. Hadise de En İyi Kadın Şarkıcı Ödülü'ne layık görüldü.
Mehmet Dinçerler ile birlikte ölümden dönen Hadise'den ilk açıklama Hadise, Çeşme dönüşü sevgilisi Mehmet Dinçerler ile beraber kaza yaptı. Ölümden dönen ve kaza sonra baygınlık geçiren Hadise'nin baygınlık geçirdiği ve kendisine zor geldiği öğrenildi. Hadise, basına yansıyan haberlerin ardından açıklama yaptı.
Mehmet Dinçerler'den "Benim Sabahım" paylaşımı Şarkıcı Hadise'yle Mehmet Dinçerler'in aşkı doludizgin devam ediyor.
Hadise ve Mehmet Dinçerler trafik kazası geçirdi Hadise, Temmuz ayında iş insanı Mehmet Dinçerler ile aşk yaşamaya başlamıştı. Hadise ile Mehmet Dinçerler, tatil için gittiği Çeşme'den dönerken kaza yaparak ölümden döndü. Korkudan bayılan şarkıcının, uzun süre kendine gelemediği öğrenildi.
Hadise ve Mehmet Dinçerler'e evlilik soruldu Popçu Hadise, sosyal medya hesabından yeğeni ile verdiği pozları takipçileriyle paylaşmış; sevgilisinin fotoğraflarına kayıtsız kalmayan iş insanı Mehmet Dinçerler, yaptığı yorumla sosyal medyada gündem olmuştu.
Mehmet Dinçerler'e evlilik soruldu Yaklaşık dört aydır Hadise ile birliktelik yaşayan Mehmet Dinçerler, önceki gün Kuruçeşme'de görüntülendi. İş insanı, muhabirlerin, "Evlilik düşünceniz var mı?" sorusunu yanıtsız bırakmayı tercih etti.
Mehmet Dinçerler'den sevgilisi Hadise'ye gündem yaratan yorum Güzel şarkıcı Hadise, sosyal medya hesabından yeğeni Melik Hamza ile verdiği pozları takipçileriyle paylaştı. Sevgilisinin fotoğraflarına kayıtsız kalmayan iş insanı Mehmet Dinçerler, yaptığı yorumla sosyal medyada gündem oldu.