Melike Şahin


Melike Şahin uzatmalı aşkıyla evlendi
Melike Şahin uzatmalı aşkıyla evlendi Son dönemin dikkat çeken isimlerinden olan Melike Şahin daha önce sevgilisi ile aralarındaki yaş farkıyla gündem olmuştu. Ünlü isim sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda evlendiğini duyurdu.
Gazapizm'in depremzedelerle dayanışma konserinde ünlüler geçidi yaşandı
Gazapizm'in depremzedelerle dayanışma konserinde ünlüler geçidi yaşandı 150 kişilik dev bir orkestranın eşlik ettiği Gazapizm'in depremzedelerle dayanışma konseri renkli anlara sahne oldu.
Tarkan ve İrem Derici galip geldi
Tarkan ve İrem Derici galip geldi Optimar Araştırma şirketi tarafından yapıla araştırma sonuçlarına göre 2022 yılının en iyileri belirlendi.
Melike Şahin konserinde Gazapizm sürprizi
Melike Şahin konserinde Gazapizm sürprizi Son dönemde yıldızı parlayan şarkıcı Melike Şahin, Bostancı Gösteri Merkezi'nde iki gün üst üste hayranlarıyla buluştu.
Ünlü sanatçılardan Bostancı'da konser serisi
Ünlü sanatçılardan Bostancı'da konser serisi Ünlü şarkıcılar verecekleri konserlerle hayranlarına unutulmaz geceler yaşatmaya hazırlanıyor...
Melike Şahin ve sevgilisi 5. yıllarını kutladı
Melike Şahin ve sevgilisi 5. yıllarını kutladı 33 yaşındaki şarkıcı Melike Şahin, sevgilisiyle birlikteliklerinin 5. yılını yayınladığı fotoğraflarla kutladı.
Melike Şahin: "Hepimiz kurşun döktürdük"
Melike Şahin: "Hepimiz kurşun döktürdük" Önceki akşam İstanbul'da konser veren Melike Şahin, nazar değmesinden endişe ettiği için bütün orkestra ekibiyle birlikte kurşun döktürdüğünü söyledi.