İBB’den Melike Şahin açıklaması! Sahneye neden çıkmadı?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, şarkıcı Melike Şahin’in konsere çıkmamasıyla ilgili bir açıklama yaptı. Şarkıcının 'belediye rüzgar yüzünden riskli gördüğü' iddiasını doğrulamayan belediye, başka bir sanatçı ile öğretmenleri buluşturacağını bildirdi.

İBB’den Melike Şahin açıklaması! Sahneye neden çıkmadı?

Sözcü Gazetesi'nin haberine göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Dairesi Başkanlığı, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile şarkıcı Melike Şahin’in konsere çıkmamasına sebep gösterdiği iddiayı doğrulamadı.

“VERDİĞİMİZ GÜVENCEYE RAĞMEN İKNA OLMADI"

İBB Kültür’den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Saatlerdir rüzgar sorunu olmadığını ifade etmek konusunda gösterdiğimiz çabaya ve verdiğimiz güvenceye rağmen Melike Şahin’in ekibi sahneye çıkmaya ikna olmadığı için konseri ertelemek zorundayız. Talepleriniz doğrultusunda başka bir sanatçıyla sizlerle birlikte olacağız.”

“BELEDİYE RİSKLİ BULDU” DEMİŞTİ

İBB Kültür, İstanbul’daki öğretmenler için dün Artİstanbul Feshane’de Melike Şahin konseri organize etmişti.

Sahneye çıkmayan Melike Şahin, Instagram hesabından "Çok üzgünüm. Bu akşamki Feshane konserimiz ertelendi. Son ana kadar hazırda bekledim yemin olsun. Çok rüzgar varmış, hem belediye hem ekibim riskli buldular güvenliğimiz için. Oysa çok özlemiştim konserlerimi ve özel olacaktı bu akşam. Öğretmenlerimizle, benimle hiç alakası yok bu aksaklığın, yine de özür dilerim bu hayal kırıklığı için” ifadelerini kullandığı bir paylaşım yapmıştı.