miras


Kom Mayo'nun veliahtlarına mahkemeden iyi haber
Kom Mayo'nun veliahtlarına mahkemeden iyi haber Ünlü tekstil devi Kom Mayo'nun sahibi merhum Hasan Cansız'ın ölmeden önce ilk eşinden olan 2 oğlunu mirastan men etmesi ve tüm mal varlığını ikinci eşinden olan kızı M.C'ye bırakmasına mahkeme 'Dur' dedi.
İpek Kıraç mirasın yarısını alabilir mi?
İpek Kıraç mirasın yarısını alabilir mi? İş insanı İnan Kıraç bir süredir davalık olduğu kızı İpek Kıraç’ı evlatlıktan reddettiğini açıklayıp, mirasını da bir vakfa bağışlayacağını açıkladı. Ancak miras hukuku uzmanı Prof. Dr.Sezer Çabri’ye göre bu iş o kadar da kolay değil.
İnan Kıraç, kızı İpek Kıraç'ı evlatlıktan reddetti
İnan Kıraç, kızı İpek Kıraç'ı evlatlıktan reddetti İş insanı İnan Kıraç tüm varlığına el koymak istediği gerekçesi ile kızı İpek Kıraç'ı evlatlıktan reddettiğini duyurdu.
Parayı duyunca sevgiyi unuttu! Yüklü miras kalan aşkını zehirledi
Parayı duyunca sevgiyi unuttu! Yüklü miras kalan aşkını zehirledi Sevgilisine çok yüklü bir miras kaldığını öğrenen 47 yaşındaki kadın, bu haberi öğrendikten birkaç saat sonra akıl almaz bir cinayet planladı.
Süreyya Yalçın'ın 1.6 milyar dolarlık mirası uçtu mu?
Süreyya Yalçın'ın 1.6 milyar dolarlık mirası uçtu mu? Sosyetik isim Süreyya Yalçın'ın 1.6 milyar dolarlık mirası konuşulmaya devam ediyor. Yalçın paranın yurt dışına taşındığını iddiasına cevap verdi.
Doğum günü yaklaşan Metin Akpınar'ın hiç keyfi yok
Doğum günü yaklaşan Metin Akpınar'ın hiç keyfi yok Metin Akpınar, evlilik dışı kızlarıyla ilgili açıklama yaparak, konuyla ilgili olarak "Varlıklarından haberdar olmadığım çocuklarımın çektiği acılardan dolayı çok üzgünüm. Ayrıca eşim Göksel Akpınar'ı üzdüğüm için özür diliyorum" demişti.
Yafes Öztürk'ün mirasçılarına tazminat şoku!
Yafes Öztürk'ün mirasçılarına tazminat şoku! Bir dönem, sahibi olduğu mülkler nedeniyle 'Ataköy Ağası' olarak da anılan Yafes Öztürk’ün mirasçıları 30 yıl sonra tazminata mahkûm edildi.