miras

300 milyonluk miras için bitmeyen kavga!
300 milyonluk miras için bitmeyen kavga! Emlak zengini babaları Mehmet Ertuğrul Leblebicioğlu’nun 300 milyon liralık mirası için yıllardır mahkemelik olan iki kız kardeş, bu kez anneleri için karşı karşıya geldi.
Seyfi Dursunoğlu’nun miras paylaşımı davasında son gelişme!
Seyfi Dursunoğlu’nun miras paylaşımı davasında son gelişme! "Huysuz Virjin" olarak bilinen Seyfi Dursunoğlu’nun miras paylaşımı davasına İstanbul Anadolu Asliye Hukuk Mahkemesi’nde devam edildi.
Seyfi Dursunoğlu'nun anmasına miras davasına itiraz eden yeğenleri katılmadı
Seyfi Dursunoğlu'nun anmasına miras davasına itiraz eden yeğenleri katılmadı Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında hayata gözlerini yuman usta sahne sanatçısı Seyfi Dursunoğlu, önceki gün mezarı başında anıldı.
Daniel Craig: "Çocuklarıma beş kuruş bırakmam"
Daniel Craig: "Çocuklarıma beş kuruş bırakmam" "James Bond" filminin yıldızı Daniel Craig, kazandığı milyonları çocuklarına miras olarak bırakmayacağını açıkladı ve “Paramı hayır işlerinde harcamak beni daha mutlu eder” dedi.
100 milyonluk miras davasında gelişme!
100 milyonluk miras davasında gelişme! Bodrum'da 1998'de vefat eden işadamı Galip Reşat Karakaya'nın kızı olduğunu iddia eden Müjgan Sayın'ın açtığı babalık davası 75 aydır sürüyor.
Kenan Kalav ve oğlu tüm bağları kopardı
Kenan Kalav ve oğlu tüm bağları kopardı Yeşilçam yıldızı Kenan Kalav, kendi gibi oyuncu olan oğlu Can Kurt Kalav ile bağlarını miras yüzünden koparmıştı. Baba ve oğlun sosyal medya birbirlerini takip etmeyi bıraktıkları ve küslüklerinin sürdüğü öğrenildi.
Selçuk Ecza Holding'te iki milyar dolarlık miras kavgası
Selçuk Ecza Holding'te iki milyar dolarlık miras kavgası Türkiye'de yaklaşık 19 bin eczaneye ilaç dağıtan Selçuk Ecza Holding'in varisleri arasında patlak veren miras kavgası sürüyor.