miras

Milyarder iş adamı bakıcısıyla evlendi! Oğlu evliliğin iptalini istedi
Milyarder iş adamı bakıcısıyla evlendi! Oğlu evliliğin iptalini istedi Ermeni iş insanı Arman Gostan Vartanyan, bakıcısı Zarine Güloğlu ile evlendi. Vartanyan’ın ölümünden sonra, oğlu, "Babamla, parası için evlendi" diyerek evliliğin iptalini istedi. Tartışma yaratan evlilik ile ilgili son noktayı Yargıtay Hukuk Genel Kurulu koydu.
Tatlıcı Ailesinin 'miras paylaşımı' kavgası büyüdü
Tatlıcı Ailesinin 'miras paylaşımı' kavgası büyüdü Türkiye’nin en büyük 'miras' davasının tarafı olan Tatlıcı Ailesi arasındaki 'paylaşım' kavgası büyüyor.
Süreyya Yalçın neden apar topar İsviçre'ye gitti?
Süreyya Yalçın neden apar topar İsviçre'ye gitti? Aşırı zayıf halleri endişe uyandıran sosyetik zengin Süreyya Yalçın apar topar Zürih'e gitti.
Muhafazakâr ailede 'mal kavgası' kızıştı!
Muhafazakâr ailede 'mal kavgası' kızıştı! İş insanı İzzettin Vardarlı’nın yüklü mirası için çocukları arasında baş gösteren ‘kavga’ kızıştı.
DNA testiyle 100 milyon liralık servete ortak oldu
DNA testiyle 100 milyon liralık servete ortak oldu Evlatlık Armağan Şahin, 19 yaşında gerçek babasının İsmail Hakkı Dinçer olduğunu öğrendi. Açtığı babalık davası tam 39 yıl sürdü. Dinçer’in mezarı açılarak DNA testi yapıldı. Ve çıkan sonuç, Şahin’i 100 milyon liralık mirasa ortak etti.
'Nurten Tatlıcı bilirkişiyi etkiledi lehine rapor hazırlattı' iddiası!
'Nurten Tatlıcı bilirkişiyi etkiledi lehine rapor hazırlattı' iddiası! İşadamı Mehmet Salih Tatlıcı'nın 2009 yılında vefat etmesinin ardından 3 milyar dolarlık miras davası görülmeye başlanmıştı. Yaklaşık 3 yıldır devam eden davada yeni bir gelişme daha yaşandı.
Torunlarının mirasına göz diken dededen şoke eden sahte senet planı!
Torunlarının mirasına göz diken dededen şoke eden sahte senet planı! İstanbul'da 5 yıl önce vefat eden turizmci Erol Türköz, 100 milyonluk mirasını 11 ve 12 yaşındaki kızlarına bıraktı. Dede Atilla Türköz'ün ise sahte senet planı yaparak mirasın torunlarına ve gelinine gitmesini önlemeye çalıştığı iddia edildi. Taraflar davalık oldu.