Muhammed Yakut


Muhammed Yakut Youtube'da ilk videolarını Can Tanrıyar'ın evinde çekmiş
Muhammed Yakut Youtube'da ilk videolarını Can Tanrıyar'ın evinde çekmiş Youtube'da çektiği videolarla gündem haline gelen Muhammed Yakut'un ilk yayınladığı iki videosunu Can Tanrıyar'ın evinde çektiği ortaya çıktı. Cep telefonu şifresini polise vermeyi kabul etmeyen Can Tanrıyar'ın telefonuna suç delili olarak el koyuldu.
Can Tanrıyar tutuklandı!
Can Tanrıyar tutuklandı! İstanbul Emniyet Müdürlüğü Organize Şube ekipleri, Uçankuş TV'nin sahibi Can Tanrıyar'ı gözaltına almıştı. Tanrıyar tutuklandı.
Can Tanrıyar gözaltında! Muhammed Yakut post prodüksiyon sunar!
Can Tanrıyar gözaltında! Muhammed Yakut post prodüksiyon sunar! Uçankuş TV’nin sahibi Can Tanrıyar, YouTube’ta yaptığı yayınlarla tanınan Muhammed Yakut ile ilgili olarak gözaltına alındı.
Muhammed Yakut! Bir Medya Garabeti “Can Tanrıyar ve Yalanları...”
Muhammed Yakut! Bir Medya Garabeti “Can Tanrıyar ve Yalanları...” Son dönemlerde sosyal medyadan yayınladığı videolar ile adından söz ettiren Muhammed Yakut isimli şahsın ‘tehdit ve dedikoduları’ bir gerçeği gözümüzün içine içine soktuğunun farkında mısınız? Medya ve mafya ilişkisi…
Ersin Ramoğlu yazdı: "Delilerin Delisi"
Ersin Ramoğlu yazdı: "Delilerin Delisi" Sabah Gazetesi'nden Ersin Ramoğlu'nun bugünkü yazısı...
Serdar Akinan gece saatlerinde serbest bırakıldı
Serdar Akinan gece saatlerinde serbest bırakıldı Bir süredir video yayınlayarak bazı siyasiler ve iş insanları hakkında çeşitli iddialarda bulunan Muhammed Yakut’la Youtube’da söyleşi yaptıktan sonra gözaltına alınan gazeteci Serdar Akinan gece saatlerinde serbest bırakıldı.
Hangi ünlü magazinci Muhammed Yakut’tan yardım istedi?
Hangi ünlü magazinci Muhammed Yakut’tan yardım istedi? Devlet içerisinde yaşandığını öne sürdüğü ilişkiler ağı ile kısa sürede gündem olan Muhammed Yakut’la ilgili çarpıcı detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak ünlü magazinci bir ismin Muhammed Yakut’la yakın ilişkisi olduğu ortaya çıktı…