Muhammed Yakut


Serdar Akinan gece saatlerinde serbest bırakıldı
Serdar Akinan gece saatlerinde serbest bırakıldı Bir süredir video yayınlayarak bazı siyasiler ve iş insanları hakkında çeşitli iddialarda bulunan Muhammed Yakut’la Youtube’da söyleşi yaptıktan sonra gözaltına alınan gazeteci Serdar Akinan gece saatlerinde serbest bırakıldı.
Hangi ünlü magazinci Muhammed Yakut’tan yardım istedi?
Hangi ünlü magazinci Muhammed Yakut’tan yardım istedi? Devlet içerisinde yaşandığını öne sürdüğü ilişkiler ağı ile kısa sürede gündem olan Muhammed Yakut’la ilgili çarpıcı detaylar gelmeye devam ediyor. Son olarak ünlü magazinci bir ismin Muhammed Yakut’la yakın ilişkisi olduğu ortaya çıktı…
Diyarbakırlı Muhammed Yakut’un sözde ifşaları ve dikkat çeken zamanlama!
Diyarbakırlı Muhammed Yakut’un sözde ifşaları ve dikkat çeken zamanlama! Youtube kanalında çektiği videolarla ülke gündemine düşen Muhammed Yakut'un yağmadan, hırsızlığa, dolandırıcılıktan, şantaj ve tehdide kadar 14 ayrı sabıkası olduğu ortaya çıktı.
Muhammet Yakut'un 14 ayrı suçtan sabıkalı olduğu ortaya çıktı!
Muhammet Yakut'un 14 ayrı suçtan sabıkalı olduğu ortaya çıktı! Youtube’da çektiği videolarla bir anda gündeme gelen Muhammed Yakut'un sabıkasının kabarık olduğu ortaya çıktı. Yakut’un 14 farklı suçtan sabıkalı olduğu öğrenildi.