Onur Şener


Yılmaz Özdil yazdı: "Onur"
Yılmaz Özdil yazdı: "Onur" Yılmaz Özdil'in Sözcü Gazetesi'nde yayınlanan bugünkü yazısı...
Hacı Yakışıklı ve Barış Yarkadaş arasında tansiyon yükseldi
Hacı Yakışıklı ve Barış Yarkadaş arasında tansiyon yükseldi Gürkan Hacır'ın sunduğu canlı yayında Barış Yarkadaş ile Akit gazetesi Ankara Temsilcisi Hacı Yakışıklı arasında Ankara'da istek şarkıyı bilmediği için öldürülen Onur Şener cinayetiyle ilgili tartışma yaşandı. Stüdyoda ortam gerildi...
Onur Şener'in kızına babasının öldüğü söylenemedi
Onur Şener'in kızına babasının öldüğü söylenemedi Müzisyen Onur Şener, Ankara’daki bir eğlence mekanında kendisinden istenen şarkıyı bilmediğini belirterek, isteği geri çevirmek zorunda kalınca canilerin saldırısıyla öldürüldü.
Onur Şener cinayetinin görgü tanığı konuştu
Onur Şener cinayetinin görgü tanığı konuştu Ankara'da istek şarkı nedeniyle çıkan tartışmada 3 kişi tarafından öldürülen müzisyen Onur Şener son yolculuğuna uğurlandı. CHP lideri Kılıçdaroğlu da Şener'in cenazesine katıldı.
Müzisyeni katleden canilerin ilk ifadesi ortaya çıktı
Müzisyeni katleden canilerin ilk ifadesi ortaya çıktı Ankara'da müzisyen Onur Şener cinayetiyle ilgili 5 şüpheli adliyeye sevk edildi.
Sanat dünyasından müzisyen Onur Şener'in öldürülmesine tepki
Sanat dünyasından müzisyen Onur Şener'in öldürülmesine tepki Müzisyen Onur Şener'in istek şarkının sözlerini bilmediği için üç kişi tarafından öldürülmesine tepkiler büyüyor.
Ankara'nın göbeğinde 'istek şarkı' cinayeti
Ankara'nın göbeğinde 'istek şarkı' cinayeti Ankara'nın Çankaya ilçesi Çayyolu semtindeki bir eğlence yerine önceki gece gelen grup, o sırada sahnede olan müzisyen Onur Şener'den şarkı istedi. Şener şarkıyı bilmediğini söyledi. Bunun üzerine gruptan üç kişi müzisyenle tartışmaya başladı.