Özgür Aras


'Sihirli Annem' oyuncularından Defne Joy Foster paylaşımları
'Sihirli Annem' oyuncularından Defne Joy Foster paylaşımları Ünlü oyuncu ve sunucu Defne Joy Foster’ı vefatının 11'inci yılında Zincirlikuyu'da bulunan mezarı başında anmaya iki yakın arkadaşı dışında kimse gitmedi.
Simge Sağın eğlence ve müzik dünyasını ağırladı
Simge Sağın eğlence ve müzik dünyasını ağırladı Simge Sağın'ın dün akşam verdiği konserini izleyenler arasında eğlence ve müzik dünyasının birçok ünlü ismi vardı.
Aleyna Tilki 2022'nin ilk imzasını attı
Aleyna Tilki 2022'nin ilk imzasını attı Her söylediği ve yaptığı olay olan bugüne kadar çıkardığı şarkılarla, rol aldığı reklam filmleriyle üretmekten vazgeçmeyen pop ikonu haline gelmeyi başaran Aleyna Tilki, 2022‘nin ilk anlaşmasını yeni menajeri Özgür Aras ile yaptı.
Cem Belevi'ye dostlarından sürpriz
Cem Belevi'ye dostlarından sürpriz Cem Belevi, geçen hafta çıkardığı sözü ve müziğinde kendi imzasını taşıyan “Melekti Sanki” nın başarısını yakın dostlarıyla kutladı.
Simge Sağın ara verdiği üniversite eğitimini tamamladı
Simge Sağın ara verdiği üniversite eğitimini tamamladı Geçen yıl İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi Bölümü'ne kaldığı yerden devam etme kararı alan şarkıcı Simge Sağın, dün yapılan mezuniyet töreninde kep attı.
Özgür Aras İletişim Hizmetleri'nden flaş açıklama
Özgür Aras İletişim Hizmetleri'nden flaş açıklama Özgür Aras İletişim Hizmetleri'nden flaş açıklama...
Yonca Evcimik'in annesi vefat etti
Yonca Evcimik'in annesi vefat etti 90'lı yılların en popüler isimlerinden olan ünlü şarkıcı Yonca Evcimik'in annesi Kadriye Evcimik'ten acı haber geldi.