podyum


Naomi Campbell'dan gençlik yıllarına ilişkin sarsıcı itiraf!
Naomi Campbell'dan gençlik yıllarına ilişkin sarsıcı itiraf! Ünlü model Naomi Campbell, podyumlarda fırtına gibi estiği 90'lı yıllarda uyuşturucu bağımlılığıyla mücadele etmek zorunda kaldığını itiraf etti.
Cindy Crawford'dan Richard Gere hakkında olay sözler! İlk kez konuştu
Cindy Crawford'dan Richard Gere hakkında olay sözler! İlk kez konuştu 57 yaşındaki ünlü süper model Crawford, 1991 yılında evlendiği 74 yaşındaki aktör Richard Gere’la ilişkisinin ilk aşamalarını anlattı.
Linda Evangelista: "Bir ayağım çukurda, biliyorum"
Linda Evangelista: "Bir ayağım çukurda, biliyorum" Geçtiğimiz haftalarda son beş yılda iki kez kansere yakalandığını ifade eden bir dönemin ünlü modeli Linda Evangelista, sarsıcı açıklamalarda bulundu.
Ayça Varlıer New York Moda Haftası'nda boy gösterdi
Ayça Varlıer New York Moda Haftası'nda boy gösterdi Ünlü markaların görkemli açılışı ile başlayan New York Moda Haftası'nda bu yıl tek Türk olarak Ayça Varlıer çok özel bir etkinlik için podyuma çıktı.
Mankenler kraliçesi Begüm Özbek'in bilinmeyen kariyeri
Mankenler kraliçesi Begüm Özbek'in bilinmeyen kariyeri Mankenler kraliçesi Begüm Özbek, magazinin gündeminden düşmediği yıllarda ani bir kararla mesleği bırakmıştı. Ünlü manken, ABD’de eğitim aldı ve otelci oldu.
'Yasak Elma'nın finalinde rol alan Buse İskenderoğlu oyunculuğu çok sevdi
'Yasak Elma'nın finalinde rol alan Buse İskenderoğlu oyunculuğu çok sevdi Eski Türkiye güzeli Buse İskenderoğlu, Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı.
Demet Şener İzmir'de podyuma çıktı
Demet Şener İzmir'de podyuma çıktı Bu yıl 9'uncusu gerçekleştirilen İzmir Fashion Week (IFW İzmir Moda Haftası) ünlü mankenlerle açılışını yaptı.