Sinan Akçıl


Sinan Akçıl yorgun ve düşünceli Enerjik ve neşeli hallerine alışık olduğumuz müzisyen Sinan Akçıl önceki gün oldukça mutsuz bir halde objektiflere takıldı.
Burcu Kıratlı'dan 'boşanma' sorusuna net yanıt Sinan Akçıl ile boşanma sürecinde olan Burcu Kıratlı üzüntülü günler geçiriyor. Burcu Kıratlı, katıldığı bir yayında neden boşanma kararı aldıklarına değindi.
Erkan Petekkaya ve Sinan Akçıl'ın ses getiren buluşması Yakışıklı müzisyen Sinan Akçıl'ın YouTube için hazırladığı yeni projesi “Sinan Akçıl ve Dostları Akustik” büyük ses getirdi.
Burcu Kıratlı'dan olay atak! Sinan Akçıl'dan boşanmak üzere olan Burcu Kıratlı'nın yüzü işten yana güldü...
Sinan Akçıl: "Umarım bir çocuğum olur" İkinci kez nikâh masasına oturduğu Burcu Kıratlı'ya çekişmeli boşanma davası açan Sinan Akçıl, konserlerine hız kesmeden devam ediyor.
Sinan Akçıl: "Bekarlığa el kaldırıyorum" Oyuncu Burcu Kıratlı'dan boşanmak üzere olan Sinan Akçıl, önceki gün bir AVM'de konser verdi.
Burcu Kıratlı: "Dost bile kalamayız" Geçtiğimiz yıl Şubat ayında ikinci kez nikah masasına oturan Sinan Akçıl ile boşanacakları haberleriyle gündemden düşmeyen Burcu Kıratlı, uzun bir aradan sonra 'Her Aşk Biraz Komiktir' adlı tiyatro oyunuyla sahnelere döndü.