Sinan Akçıl


Barış Terkoğlu'ndan Süleyman Soylu'ya gönderme Barış Terkoğlu:, "Sedat Peker’e koruma veren bakan, onunla pazarlık eden siyasetçi utanıp çekilmiyorsa; bari İsmail Türüt ile Seda Sayan istifa etsin"
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı 95 bin liraya kiraya çıktı Salgın döneminde alınan kısıtlama kararlarından müzik piyasası da etkilendi. Ancak Sinan Akçıl için bu geçerli değil. Ünlü müzisyen, aylık kirası 95 bin TL olan yeni eve taşındı.
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'dan Corona virüs itirafı Sinan Akçıl ile eşi Burcu Kıratlı, önceki gün evlerinin de bulunduğu Sapphire Residence etrafında yürüyüşteydi.
Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl bir düğün daha yapacak Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, 22 Şubat’ta Swissotel’de ikinci kez nikah masasına oturmuştu.
Burcu Kıratlı: "Sinan'la çocukluk yaptık" Oyuncu Burcu Kıratlı, Ocak 2019’da Hollanda Amsterdam’da evlendiği Sinan Akçıl’dan Eylül 2019’da boşanmıştı. Birbirlerinden vazgeçemeyen eski çift, 22 Şubat’ta ikinci kez nikah masasına oturmuştu.
Sinan Akçıl baba olacağı günü iple çekiyor Ünlü oyuncu Burcu Kıratlı, önceki gün menajeri ile birlikte bir alışveriş merkezinden çıkarken objektiflere yansıdı.
Burcu Kıratlı cephesinden müjdeli haber Oyuncu Burcu Kıratlı Aralık 2018’de şarkıcı Sinan Akçıl ile Amsterdam’da evlenmiş ancak bu rüya evlilik 9 ay sonra hüsranla bitmişti.