Sinan Akçıl


Burcu Kıratlı cephesinden müjdeli haber Oyuncu Burcu Kıratlı Aralık 2018’de şarkıcı Sinan Akçıl ile Amsterdam’da evlenmiş ancak bu rüya evlilik 9 ay sonra hüsranla bitmişti.
Semra San ve Sinan Akçıl'dan konuşulan düet "Tamirci" şarkısıyla milyonların kalbinde yer edinen şarkıcı Semra San, 4 yıl aradan sonra yeni single çalışması ‘Sefil'i çıkardı.
Sinan Akçıl tektaşı ikiye katladı! Geçtiğimiz günlerde oyuncu Burcu Kıratlı ile ikinci kez evlenen Sinan Akçıl “İlk kez evleniyormuşuz gibi hissettik. En kısa zamanda çocuk istiyoruz” açıklamasını yaptı.
Sosyal medya Selin İmer'in çizmelerini konuştu Selin İmer ile Mustafa Ceceli çifti, önceki gün Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı'nın nikah törenine katıldı.
Sinan Akçıl ve Işın Karaca'nın 'bulanık su' polemiği büyüyor Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın önceki gün düzenlenen nikah törenine aralarında, Semiraris Pekkan, Berkay-Özlem Ada Şahin, Selin İmer-Mustafa Ceceli çifti gibi ünlü isimlerin bulunduğu yaklaşık 40 kişi katılmıştı.
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı yeniden evlendi Müzisyen Sinan Akçıl boşandıktan sonra yeniden barışıp nişanlandığı oyuncu Burcu Kıratlı ile bugün aile arasında düzenlenen bir törenle ikinci kez dünyaevine girdi.
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı pazartesi günü yeniden evleniyor İkinci kez evlenmeye hazırlanan şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı, önceki akşam Rumeli Hisarı'nda objektiflere yansıdı.