Sinan Akçıl


Emrah ve Burcu Kıratlı 1 yıl boyunca konuşmamış! Müzisyen Sinan Akçıl, konuk olduğu "2.Sayfa" canlı yayınında eski eşi Burcu Kıratlı ile Kıratlı'nın "Aşk ve Mavi" dizisinde rol aldığı Emrah'ın dizinin son sezonunda hiç konuşmadıklarını açıkladı.
Sinan Akçıl'ın eski eşiyle uyumu dikkat çekti Müzisyen Sinan Akçıl ve eski eşi oyuncu Burcu Kıratlı'nın uyumu dikkat çekti.
Sinan Akçıl Hande Yener'i neden ti'ye aldı? Sinan Akçıl'ın 'Piyanist' albümünün çıkış şarkısı 'Çok Sevmek Yasaklanmalı', 4 günde 4 milyon dinlenme rakamı ile Türkiye Youtube'da bir numaraya yükseldi.
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın evliliği 'şarkıda' gizli Boşandıktan sonra yeniden birlikte olmaya başlayan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Nişantaşı’ndaydı.
Sinan Akçıl'dan Ziynet Sali sorusuna yanıt! Hafta sonu Sinan Akçıl'ın Piyanist albümü için 'Ziynet Sali’ye teklif götürdüğü ama Ziynet Sali tarafından bu teklife ret yanıt aldığı' yönünde haberler çıkmıştı.
Sinan Akçıl ve Ziynet Sali selamı sabahı kesti Burcu Kıratlı ile evlenip boşandıktan sonra tekrar ilişki yaşamaya devam eden Sinan Akçıl, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çıkaracağı özel albüm için hazırlıklarına devam ediyor.
İrem Derici: "Sinan sevgilisinden ayrılınca seviniyorum" "Piyanist" albümü için stüdyodan çıkmayan Sinan Akçıl, İrem Derici'yle buluştu. Arnavutköy'de yorgunluk kahvesi içen ikili gazetecilerin sorularını yanıtladı.