Sinan Akçıl


Yakışıklı avukattan Burcu Kıratlı'ya 100 gül ile jest
Yakışıklı avukattan Burcu Kıratlı'ya 100 gül ile jest Geçtiğimiz yıl şubat ayında ikinci kez nikah masasına oturan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı önceki günlerde görülen duruşmayla üç dakikada boşanmıştı.
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ikinci kez boşandı!
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ikinci kez boşandı! Geçtiğimiz yıl Şubat ayında ilişkilerine bir şans daha verip yeniden nikah masasına oturan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ikinci kez boşandı. Çiftin, 15 ay süren evliliği üç dakikada bitti.
Sinan Akçıl: "Bir baba kızın yeni başlayan hikayesi"
Sinan Akçıl: "Bir baba kızın yeni başlayan hikayesi" Çocuk sahibi olmak istediğini her fırsatta dile getiren Sinan Akçıl, yavru köpek sahiplendi.
Demet Akalın'a 50 yaş partisi
Demet Akalın'a 50 yaş partisi 50 yaşına giren Demet Akalın’a Okan Kurt ve dostları sürpriz bir parti düzenledi.
Sinan Akçıl'dan aşk sorusuna flaş yanıt
Sinan Akçıl'dan aşk sorusuna flaş yanıt Sinan Akçıl önceki akşam Levent’te bir rezidansta yeni şarkısı ‘Yanımdadır’a klip çekti.
Müge Anlı yakışıklı şarkıcıyla buluştu
Müge Anlı yakışıklı şarkıcıyla buluştu Yıllardır program yaptığı ATV ekranlarında bulduğu kayıp ve çözdüğü cinayetlerle adını geniş bir kitleye duyuran Müge Anlı, bu sefer iş dışındaki bir konuyla gündem oldu.
Burcu Kıratlı'nın tiyatro aşkı
Burcu Kıratlı'nın tiyatro aşkı İkinci kez nikâh masasına oturduğu Sinan Akçıl'la çekişmeli boşanma davası devam eden Burcu Kıratlı, kendini işine verdi.