Sinan Akçıl


Bodrum'da köpeklere verilen bakım hizmetinin fiyatı dudak uçuklattı
Bodrum'da köpeklere verilen bakım hizmetinin fiyatı dudak uçuklattı Bodrum’daki zengin turistler, SPA hizmetinden köpeklerinin de faydalanmasını talep etti. Bu hizmeti başlatan lüks bir otel, köpeklere verilen bakım hizmeti karşılığında ise 80 Euro yani 1800 TL alıyor!
Sinan Akçıl doğum gününde baba olmayı diledi
Sinan Akçıl doğum gününde baba olmayı diledi Pop müziğin başarılı ismi Sinan Akçıl, konser maratonuna hız kesmeden devam ediyor.
Sinan Akçıl'dan bomba Hande Yener açıklaması
Sinan Akçıl'dan bomba Hande Yener açıklaması Sinan Akçıl geçmişte müzikal birliktelik yaşadığı Hande Yener ile ilgili bomba açıklamalar yaptı.
Sinan Akçıl daha önce yalanladığı aşk haberini doğruladı!
Sinan Akçıl daha önce yalanladığı aşk haberini doğruladı! Sinan Akçıl, daha önce aşk yaşadığını kabul etmediği Defne Samyeli'yle ilgili şaşırtan bir açıklamada bulundu.
Sinan Akçıl 'Kızılcık Şerbeti'nin ünlü oyuncusuyla aşk mı yaşıyor?
Sinan Akçıl 'Kızılcık Şerbeti'nin ünlü oyuncusuyla aşk mı yaşıyor? Deprem bölgesine yaptığı yardımla adından söz ettiren müzisyen Sinan Akçıl, bu kez özel hayatıyla gündeme geldi...
Hadise ve Sinan Akçıl arasında neler oluyor? Eski aşıklar rakip oldu!
Hadise ve Sinan Akçıl arasında neler oluyor? Eski aşıklar rakip oldu! Yıllar önce yaşadıkları büyük aşkla hafızalara kazınan Hadise ve Sinan Akçıl, şimdilerde kıyasıya rekabette...
Sinan Akçıl Kahramanmaraş'a gitti
Sinan Akçıl Kahramanmaraş'a gitti Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın 'GHB hep yanında' projesi kapsamında depremzedelerle kucaklaşan başarılı müzisyen, bir kez daha sanat camiasındaki meslektaşlarına örnek oldu.