Sinan Akçıl


Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı güzellik merkezine koştu Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı soluğu önceki gün açılan güzellik merkezinde aldı.
Sinan Akçıl karantinada 6 şarkı yazdı! 2018 yılında evlenen Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı 9 ay sonra boşanmış ama ayrı kalamayıp yeniden barışmışlardı. Şu sıralar karantinada olan çiftten Sinan Akçıl karantina sürecinde 6 aşk şarkısı yazmış.
Sinan Akçıl: "Seyirci kalma Türkiye!" Sinan Akçıl, 60 yaş üstü ihtiyaç sahibi büyüklerimiz için herkese seferberlik çağrısı yaptı.
Sinan Akçıl'a Ebru Şallı'dan icra takibi! İş adamı Uğur Akkuş'la mutlu bir evliliği olan Ebru Şallı, 2015-2017 yılları arası aşk yaşadığı şarkıcı Sinan Akçıl’a icra takibi başlatacak.
Emrah ve Sinan Akçıl arasında sert polemik! Sinan Akçıl'ın dün "2.Sayfa" programında sarf ettiği "Emrah 'Aşk ve Mavi' setinde herkesin kalbini kırmış" sözlerine Emrah'tan sert yanıt geldi.
Sinan Akçıl Hande Yener'i sildi mi? Kanal D'de ekrana gelen "2.Sayfa" programına konuk olan müzisyen Sinan Akçıl, bir dönem birlikte çalışmalar yaptığı Hande Yener hakkında konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Sinan Akçıl, Hadise'nin ablasını bombaladı! Kanal D'de ekrana gelen "2.Sayfa" programına konuk olan müzisyen Sinan Akçıl, söz Hadise ve problem yaşadığı ablası Hülya Açıkgöz'den açılınca olay açıklamalarda bulundu.