Sinan Akçıl

Sinan Akçıl'dan Serdar-Chloe boşanmasına konuşulacak yorum Önceki gün bir AVM'de görüntülenen şarkıcı Sinan Akçıl, önceki gün Chloe Loughnan'la 5 yıllık evliliği biten yakın arkadaşı Serdar Ortaç hakkında konuştu.
Burcu Kıratlı'yı mest eden armağan Müzisyen Sinan Akçıl, geçtiğimiz hafta 30’uncu yaşını kutlayan eşi Burcu Kıratlı’ya Çeşme’deki doğum gününde soyadının yazdığı bir kolye hediye etti.
Burcu Kıratlı bebek mi bekliyor? Şarkıcı Sinan Akçıl ile oyuncu eşi Burcu Kıratlı, ocak ayında evlenmişti, martta evlerini ayırmıştı. Boşanmaktan son anda vazgeçen ünlü çiftin bu kez anne-baba olacağı iddia edildi.
Sinan Akçıl: "Öyle bir şey yok'" Şarkıcı Sinan Akçıl ve eşi Burcu Kıratlı, geçtiğimiz gün Yeniköy'deki bir balıkçıdan çıkarken görüntülendi. Çift, "Bugün evliliğimizin 6. ayı ama ilişkimizin 8. ayı" ifadelerini kullandı.
Burcu Kıratlı'dan flaş Sinan Akçıl paylaşımı! Müzisyen Sinan Akçıl ile oyuncu Burcu Kıratlı 24 Aralık'ta Amsterdam'da evlenmişti. Çiftin mutluluğunun üzerinde kara bulutların dolaştığı söylenmişti.
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çiftinin el ele AVM turu Sinan Akçıl - Burcu Kıratlı çiftinin arası düzeldi. Son dönemde sık sık bir arada görülen ikili, önceki gün Zorlu'da yemek yedi. Akçıl çifti, AVM'den el ele ayrıldı.
Sinan Akçıl - Burcu Kıratlı cephesinde son durum Bu yılın başında sürpriz nikahla dünya evine giren Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı çiftinin, geçtiğimiz hafta boşanacakları konuşulmuştu.