Sinan Akçıl

Sinan Akçıl'a yumruk!.. "Söylemezsem Olmaz" programının yorumcusu Bircan Bali; Sinan Akçıl ile ilgili bomba bir iddiayı canlı yayında açıkladı...
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı yine kavga mı etti? Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı kameraları fark edince davetli oldukları düğünü apar topar terk etti...
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı birlikte poz vermedi Önceki gün Raffles Otel’de gerçekleşen düğüne birlikte katılan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı kameralardan köşe bucak kaçtı.
Burcu Kıratlı hakkında şaşırtan iddia! Bir inat uğruna boşandıklarını, birbirlerini sevdiklerini söyleyen Sinan Akçıl-Burcu Kıratlı çifti, Fransa’nın başkenti Paris’te el ele görüldü. Yazılanlara göre Burcu Kıratlı’ya ikinci kez evlilik teklif eden Sinan Akçıl “Evet” cevabını aldı.
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı ikinci kez evleniyor! Burcu Kıratlı ile Sinan Akçıl, 9 aylık evliliğin ardından 6 Eylül'de boşanmıştı. Akçıl ile Kıratlı, barışı kutlamak için Paris'e gitti.
Ayrılık acısı Sinan Akçıl'a 20 şarkı yazdırdı! Dokuz ay süren evliliklerini geçtiğimiz haftalarda noktalayan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı barıştı.
Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl barıştı! Sinan Akçıl ile 20 gün önce boşandığı eski eşi Burcu Kıratlı barıştı. Sinan Akçıl'dan barışma sonrası ilk açıklama geldi.