Sinan Akçıl

Sinan Akçıl Hande Yener'i neden ti'ye aldı? Sinan Akçıl'ın 'Piyanist' albümünün çıkış şarkısı 'Çok Sevmek Yasaklanmalı', 4 günde 4 milyon dinlenme rakamı ile Türkiye Youtube'da bir numaraya yükseldi.
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın evliliği 'şarkıda' gizli Boşandıktan sonra yeniden birlikte olmaya başlayan Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı, Nişantaşı’ndaydı.
Sinan Akçıl'dan Ziynet Sali sorusuna yanıt! Hafta sonu Sinan Akçıl'ın Piyanist albümü için 'Ziynet Sali’ye teklif götürdüğü ama Ziynet Sali tarafından bu teklife ret yanıt aldığı' yönünde haberler çıkmıştı.
Sinan Akçıl ve Ziynet Sali selamı sabahı kesti Burcu Kıratlı ile evlenip boşandıktan sonra tekrar ilişki yaşamaya devam eden Sinan Akçıl, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde çıkaracağı özel albüm için hazırlıklarına devam ediyor.
İrem Derici: "Sinan sevgilisinden ayrılınca seviniyorum" "Piyanist" albümü için stüdyodan çıkmayan Sinan Akçıl, İrem Derici'yle buluştu. Arnavutköy'de yorgunluk kahvesi içen ikili gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Hadise isim vermeden mesajını gönderdi! “Şarkıcı olmasaydım dedektif olurdum” diyen Hadise, güzel görüntüsünü de hurma ve yaban mersinine borçlu olduğunu söyledi.
Sinan Akçıl'ın boynundaki izin sırrı ortaya çıktı! Müzisyen Sinan Akçıl'ın boynundaki iz merak konusu olmuş, eski eşi Burcu Kıratlı ile kavga edip etmedikleri konusu kafa karıştırmıştı...