teknoloji

Twitter kripto para özelliğiyle ters köşe yapacak!
Twitter kripto para özelliğiyle ters köşe yapacak! Twitter, kendi kripto para cüzdanını geliştiriyor olabilir. Platformda kripto para yatırma ve çekme işlemleri yapılabilecek.
Apple'dan temiz enerji atağı!
Apple'dan temiz enerji atağı! Apple, karbon kullanımını azaltmak ve iklim değişikliğiyle mücadele etmek için temiz enerji yatırımlarını artırdığını açıkladı.
WhatsApp çöktü: Mesajlar gitmiyor
WhatsApp çöktü: Mesajlar gitmiyor Anlık iletişim platformu WhatsApp'a erişim sorunu yaşandı. İlk tespitlere göre Türkiye saati ile bu sabah 09:50 civarında başlayan sorun nedeniyle WhatsApp'a erişim sağlanamadı.
Elon Musk'ın serveti nasıl eridi?
Elon Musk'ın serveti nasıl eridi? Twitter olayı gibi birçok durum Tesla hisseleri üzerinden Elon Musk'ın servetinin son bir yılda 110 milyar dolar erimesine yol açtı.
Apple’dan yazılımcılara 100 milyon dolarlık destek!
Apple’dan yazılımcılara 100 milyon dolarlık destek! Apple yeni bir yazılımcı destek programı başlattı. App Store geliştiricilerinin açtığı dava sonrasında 100 milyon dolar dağıtacak.
Netflix, şifre paylaşımı önlemi olarak parmak izi getiriyor!
Netflix, şifre paylaşımı önlemi olarak parmak izi getiriyor! Uzun zamandır şifre paylaşımı için engel yollarını geliştiren Netflix, biyometrik önlemler getirmeye karar verdi.
WhatsApp, yalnızca gruplar için olan özelliğini bireysel sohbetlere de getiriyor
WhatsApp, yalnızca gruplar için olan özelliğini bireysel sohbetlere de getiriyor WhatsApp, geçtiğimiz aylarda sadece grup sohbetlerinde kullanılabilen anket özelliğini getirmişti. WABetaInfo, dün blog hesabından yaptığı paylaşımla kullanıcıların anket özelliğini yalnızca grup sohbetleri için değil bir de bireysel sohbetlerin kullanması için de test ettiklerini paylaştı.