teknoloji

Aboneler rakamı görünce şoke oldu! Netflix'in 2023 zammı cep yakıyor!
Aboneler rakamı görünce şoke oldu! Netflix'in 2023 zammı cep yakıyor! Geçtiğimiz yıl düşen abone sayısı, paketlere yapılan zamlar, ortak şifre kullanımını kaldırmak ve reklam modelini entegre etmeye çalışmakla geçiren platform, yeni yıla da yeni zam haberiyle başladı.
Google Çeviri 33 dil için çevrim dışı destek sağlayacak!
Google Çeviri 33 dil için çevrim dışı destek sağlayacak! Google Çeviri, paylaştığı bir blog yazısında 33 dil için daha çevrim dışı destek sunacağını açıkladı.
Elektrikli otomobillerdeki şarj problemi tarih mi oluyor?
Elektrikli otomobillerdeki şarj problemi tarih mi oluyor? Ram Trucks, elektrikli otomobil endüstrisinde bir ilki gerçekleştirerek 2025 yılında kablosuz şarj teknolojisi üreteceğini açıkladı.
WhatsApp'tan bilinmeyen numaralar için güvenlik önlemi
WhatsApp'tan bilinmeyen numaralar için güvenlik önlemi Anlık haberleşme uygulaması WhatsApp, bilinmeyen numaraları bildirim kutusundan engelleme için kısayol ekleyecek.
TikTok içerik üreticiler için yeni özelliğini duyurdu
TikTok içerik üreticiler için yeni özelliğini duyurdu TikTok, içerik üreticiler ile markaları daha kolay şekilde buluşturacak Yetenek Yöneticisi Portalı özelliğini duyurdu.
Bill Gates'in 'gönlünün efendisi' ortaya çıktı
Bill Gates'in 'gönlünün efendisi' ortaya çıktı Microsoft'un CEO'su ve dünyanın en zengin insanlarından birisi olan Bill Gates'in hangi akıllı telefonu kullandığı belli oldu.
WhatsApp’tan "engelleme" kısayolu geliyor!
WhatsApp’tan "engelleme" kısayolu geliyor! Anlık haberleşme platformu WhatsApp, güvenliği artıracak engelleme kısayolu üzerinde çalışıyor.