teknoloji

Dünyanın en çok ziyaret edilen web siteleri belli oldu
Dünyanın en çok ziyaret edilen web siteleri belli oldu Similarweb, 2023 yılı için dünyanın en çok ziyaret edilen web sitelerini açıkladı.
TikTok şimdi de Instagram özelliğini kopyaladı!
TikTok şimdi de Instagram özelliğini kopyaladı! TikTok, geçtiğimiz günlerde bazı kullanıcılara özel mesaj sisteminde yaptığı değişiklikler ile ilgili bilgilendirme e-postası gönderdi.
WhatsApp kullanıcıları yeni değişikliklere şaşıracak!
WhatsApp kullanıcıları yeni değişikliklere şaşıracak! WhatsApp Beta Android 2.23.3.4 sürümüyle yeni özellikler yayınladı.
Bilim insanları endişe veren göktaşlarına karşı uyardı!
Bilim insanları endişe veren göktaşlarına karşı uyardı! Avustralyalı bilim insanları, büyük oranda parçalı yapıya sahip asteroitlerin Dünya'ya doğru savrulması halinde durdurulamayacağını ileri sürdü.
WhatsApp, Mac beta sürümünü tüm kullanıcılara açtı!
WhatsApp, Mac beta sürümünü tüm kullanıcılara açtı! Dünyanın en popüler mesajlaşma platformu WhatsApp'ın özgün Mac uygulaması beta sürümü herkese açık hale geldi.
Facebook Messenger kullananlar bu uyarıya lütfen dikkat!
Facebook Messenger kullananlar bu uyarıya lütfen dikkat! Eğer sevdiklerinizle Facebook Messenger üzerinden yazışıyorsanız bu haberi mutlaka okuyun...
Dünya'nın çekirdeğinde şaşırtıcı değişim!
Dünya'nın çekirdeğinde şaşırtıcı değişim! Depremlerden gelen sismik dalgaları inceleyen Çinli bilim insanları, Dünya'nın çekirdeğinin yavaşlayarak durma noktasına geldiğini ve ardından yüzeyin tersi yönde dönmeye başladığını keşfetti.