teknoloji

Twitter’ın üst isimlerine operasyon!
Twitter’ın üst isimlerine operasyon! Elon Musk, aylar süren görüşmelerin ardından Twitter'ın yeni sahibi oldu ve ilk icraatı da kısa bir süre önce ortaya çıktı.
Meta girişimciler için Kahramanmaraş'ta
Meta girişimciler için Kahramanmaraş'ta Teknoloji devi Meta, Girişimcilik istasyonuyla Türkiye'deki varlığını büyütüyor. Şirket, Kahramanmaraş'ta ofis açıyor.
Elon Musk Twitter’ı satın aldığını açıkladı
Elon Musk Twitter’ı satın aldığını açıkladı Elon Musk’ın arap saçına dönen Twitter’ı satın alma girişimi sonunda tamamlanıyor.
Eski telefonlara rağbet arttı
Eski telefonlara rağbet arttı Yeni model bir telefon alındığı zaman eski telefonları rafa kaldırılır. Ancak şimdilerde eski telefonlarınızı satarak zengin olabilirsiniz.
Apple'dan flaş güncelleme: Pil ömrü 60 saate çıktı!
Apple'dan flaş güncelleme: Pil ömrü 60 saate çıktı! Apple Watch Ultra, watchOS 9.1 güncellemesi ile pil ömrü konusunda rekor kırıyor. 60 saate varan kullanım süresi geliyor.
Apple'dan NFT dünyasına ağır darbe!
Apple'dan NFT dünyasına ağır darbe! App Store, NFT platformları için giderek zor bir alan haline geliyor. Apple, yeni yaptırımlarını duyurdu.
Meta ve Rekabet Kurumu mahkemelik olabilir!
Meta ve Rekabet Kurumu mahkemelik olabilir! Rekabet Kurumu bugün Meta hakkında usulsüzlük yaptığı gerekçesiyle cezai işlem uyguladı. Hemen ardından Meta sözcüsünden ilk açıklama geldi.