teknoloji

WhatsApp kullanıcıları bu habere dikkat!
WhatsApp kullanıcıları bu habere dikkat! WhatsApp, bugün resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla grup sohbetleri için anket özelliğini kullanıma sunduklarını açıkladı.
Netflix'te başkasının hesabını kullananlar dikkat!
Netflix'te başkasının hesabını kullananlar dikkat! Parola paylaşımı ile ilgili açıklamalar ve önlemler ile gündeme gelen Netflix, yeni özelliğini kullanıma sunacak. Hesaplarını başkalarıyla paylaşan kullanıcılar, istedikleri zaman diğer cihazlardaki oturumu sonlandırabilecek.
Bilim insanları yapay zekaya "uyumayı" öğretti
Bilim insanları yapay zekaya "uyumayı" öğretti Bilim insanları yapay zekaya "uyumayı öğreterek" iki farklı görev için eğitilebilmesini sağladı.
WhatsApp 'Ortak Hesap' özelliğini kullanıma sunuyor!
WhatsApp 'Ortak Hesap' özelliğini kullanıma sunuyor! WhatsApp, uzun zamandır konuşulan Ortak Hesap için testlere başladı. Söz konusu özelliğin yakında kullanıcılara sunulması bekleniyor.
Elon Musk: "Twitter iflas bayrağını çekebilir!"
Elon Musk: "Twitter iflas bayrağını çekebilir!" Elon Musk, bir toplantıda sırasında Twitter için bu şekilde devam ederse yakın zamanda iflas edeceğini söyledi.
WhatsApp'tan aramalar için yeni mod geliyor!
WhatsApp'tan aramalar için yeni mod geliyor! Anlık mesajlaşma devi WhatsApp, çağrılar için Rahatsız Etmeyin modunu test etmeye başladı.
Apple, Twitter reklamlarını durduruyor!
Apple, Twitter reklamlarını durduruyor! İşten çıkarmalar ve mavi tik sorunu nedeniyle Twitter, yaşanan güven kaybı ile gündeme geldi. Apple, Twitter reklamlarını durduruyor.