Ümran Seyhan


Kenan Tosun ve Ümran Seyhan'ın yasak aşkında olay gelişme!
Kenan Tosun ve Ümran Seyhan'ın yasak aşkında olay gelişme! Ünlü oyuncu Cansu Tosun'un babası Kenan Tosun ile Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan'ın Nişantaşı'nda görüntülenmesinin yankıları sürüyor.
Ümran Seyhan, Serpil-Kenan Tosun evliliğini bitirdi!
Ümran Seyhan, Serpil-Kenan Tosun evliliğini bitirdi! Ünlü oyuncu Cansu Tosun'un babası Kenan Tosun ile Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan'ın Nişantaşı'nda görüntülenmesinin yankıları sürüyor.
Serenay Sarıkaya annesinin yaşadığı yasak aşk için ne söyledi?
Serenay Sarıkaya annesinin yaşadığı yasak aşk için ne söyledi? Ünlü isim Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ve oyuncu Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun ile yasak aşk yaşadığı iddialarıyla çalkalanmıştı. Sarıkaya, önceki gün Etiler’de görüntülendi...
Serenay Sarıkaya apar topar taşınıyor!
Serenay Sarıkaya apar topar taşınıyor! "Aile" dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplayan Serenay Sarıkaya uzun yıllardır Bebek sırtlarında bulunan muhteşem boğaz manzaralı evinden taşınma kararı aldı.
Serenay Sarıkaya'dan annesinin yaşadığı yasak aşka ilk tavır!
Serenay Sarıkaya'dan annesinin yaşadığı yasak aşka ilk tavır! Magazin dünyası Serenay Sarıkaya'nın annesi Ümran Seyhan'ın Cansu Tosun'un evli babasıyla aşk yaşamasının ardından bir anda ayağa kalkmıştı. Ümran Seyhan ve Kenan Tosun, Nişantaşı'nda sarmaş dolaş görüntülenmişti.
Cansu Tosun babasını hayatından çıkardı
Cansu Tosun babasını hayatından çıkardı Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan’la “yasak aşk” yaşayan Kenan Tosun’u ailesi de sildi. Bu durumdan oldukça etkilenen Cansu Tosun, iddialara göre annesi Serpil Tosun’un yanında yer alarak, babasını hayatından çıkardı...
Serenay Sarıkaya'nın annesi yakın arkadaşının kocasına abayı yaktı
Serenay Sarıkaya'nın annesi yakın arkadaşının kocasına abayı yaktı Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ve Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun’un yasak aşkı sonrası, anne Serpil Tosun ortaya çıktı. Serpil Tosun, eşi Kenan Tosun’un yakın arkadaşı Ümran Seyhan’la aşk yaşamasına, “Onları Allah’a havale ediyorum” diyerek veryansın etti.