Yasemin Özilhan


Yasemin Özilhan kayak yaparken para kazandı! Bir zamanların ünlü dizi yıldızı Yasemin Özilhan, kendini karlara attı. Kayak yapmak için ne Uludağ'a, ne Fransa Courchevel'e çıktı. Soluğu eşi İzzet Özilhan'ın memleketi Kayseri'de aldı.
Yasemin Özilhan'ın elindeki morluklar endişelendirdi Bir zamanların ünlü dizi yıldızı Yasemin Özilhan, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
Yasemin Özilhan'ın şok eden 'atıştırmalık' paylaşımı Bir zamanların ünlü dizi yıldızı sosyetik isim Yasemin Özilhan, sosyal medya paylaşımıyla günün konusu oldu.
Yasemin Özilhan'dan Kerem Bürsin-Hande Erçel sorusuna yanıt Bir zamanların ünlü dizi oyuncusu Yasemin Özilhan, önceki gün Bebek'te görüntülendi.
Yasemin Özilhan: "Kendi çiçeğimi kendim aldım" İş insanı İzzet Özilhan'ın eşi Yasemin Özilhan Bebek'te elinde beyaz zambak buketiyle yürürken objektiflere takıldı.
Yasemin Özilhan yılbaşı davetine spor kıyafetle katıldı Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Yasemin Özilhan önceki gün düzenlenen yeni yıl davetine katıldı.
Yasemin Özilhan'ın konuşulan tatili İş insanı İzzet Özilhan ile evli olan bir zamanların dizi yıldızı Yasemin Özilhan'ın tatil görüntüleri sosyal medyayı hareketlendirdi.