Yasemin Özilhan


Yasemin Özilhan'ın sözleri tepki çekti
Yasemin Özilhan'ın sözleri tepki çekti Türkiye'nin en zengin iş insanlarından İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakan Yasemin Özilhan, kendisini adeta giyim kuşama adadı.
Yasemin Özilhan'ın tarzına yorum yağdı
Yasemin Özilhan'ın tarzına yorum yağdı 2011 yılında evlendikten sonra dizi oyunculuğunu bırakan Yasemin Özilhan, sosyal medyada fırtınalar estiriyor.
Yasemin Özilhan'ın İzzet Özilhan mesajı sosyeteye bomba gibi düştü!
Yasemin Özilhan'ın İzzet Özilhan mesajı sosyeteye bomba gibi düştü! Geçtiğimiz ay evliliklerinde kara bulutlar dolaştığı yönündeki iddiaları yalanlayan Yasemin Özilhan, manidar bir mesaj yayınladı.
Yasemin Özilhan - İzzet Özilhan evliliğinde flaş gelişme
Yasemin Özilhan - İzzet Özilhan evliliğinde flaş gelişme Bir dönemin ünlü dizi yıldızı Yasemin Özilhan'ın mutlu bir evlilik sürdürdüğü bilinen İzzet Özilhan ile boşanacağı iddiaları gündem yaratmıştı.
Yasemin Özilhan'ın 'tek başına' tatili sürüyor
Yasemin Özilhan'ın 'tek başına' tatili sürüyor Sosyetik Yasemin Özilhan, Bodrum tatiline hız kesmeden devam ediyor.
Yasemin Özilhan ve Nazlı Sabancı'nın servetlik iş birlikleri!
Yasemin Özilhan ve Nazlı Sabancı'nın servetlik iş birlikleri! Türkiye’nin en zengin ailelerine gelin giden Yasemin Özilhan ile Nazlı Sabancı, sosyal medyadan yeni iş birliklerine imza attı.
Yasemin - İzzet Özilhan evliliği çatırdıyor mu?
Yasemin - İzzet Özilhan evliliği çatırdıyor mu? 2011’de evlenen Özilhan çiftinin evliliklerinde kriz olduğu iddia edildi.