Yasemin Özilhan


Yasemin Özilhan son kombiniyle şaşırttı
Yasemin Özilhan son kombiniyle şaşırttı Instagram paylaşımlarıyla ses getiren Yasemin Özilhan son kombiniyle takipçilerinin ilgisini çekmeyi başardı.
Yasemin Özilhan 'geldiği yeri' unutmadı
Yasemin Özilhan 'geldiği yeri' unutmadı Son dönemde lüks hayatıyla gündem olan Yasemin Özilhan, önceki gün çocukluğunun geçtiği Avşa Adası’na gitti.
Yasemin Özilhan'ın davetlere kiralık elbiselerle katıldığı ortaya çıktı
Yasemin Özilhan'ın davetlere kiralık elbiselerle katıldığı ortaya çıktı Şıklığıyla dikkatleri üzerinde toplayan bir dönemin ünlü dizi yıldızı Yasemin Özilhan'dan konuşulacak atak...
Servet sahibi isimlerin milyonluk evlerini lağım basabilir!
Servet sahibi isimlerin milyonluk evlerini lağım basabilir! Alaçatı Port'la ilgili şimdi de akıllara durgunluk veren bir gerçek ortaya çıktı.
Yasemin Özilhan'dan Kerem Bürsin'e "35. yaş" sürprizi
Yasemin Özilhan'dan Kerem Bürsin'e "35. yaş" sürprizi Geçtiğimiz günlerde yurt dışındaki oyuncuları kastederek "Onlarda dünyaları ben yarattım. Burası benim setim gibi tavırlar yok" sözleriyle yeni bir tartışmanın fitilini ateşleyen oyuncu Kerem Bürsin, 35 yaşına bastı.
Derin Mermerci 50 bin liraya 'Hayır' dedi
Derin Mermerci 50 bin liraya 'Hayır' dedi Türkiye'nin en şık giyinen isimlerinin başında gelen Derin Mermerci, markaların da en gözde isimleri arasında yer alıyor.
Yasemin Özilhan'ın ayna paylaşımına beğeni yağdı
Yasemin Özilhan'ın ayna paylaşımına beğeni yağdı Bir dönemin ünlü oyuncusu Yasemin Özilhan, iş insanı İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakmıştı. Şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla gündem olan Özilhan, son paylaşımıyla beğeni topladı.