Yasemin Özilhan


Yasemin Özilhan'dan 'doğa' kaçamağı Eski oyuncu Yasemin Özilhan, önceki gün doğaya kısa bir kaçamak yaptı.
Yasemin Özilhan kızına sımsıkı sarıldı Eski oyuncu Yasemin Özilhan, karantina günlerini ailesiyle birlikte geçirmeye devam ediyor.
Yasemin Özilhan'ın 135 bin liralık şıklığı! Eski oyuncu Yasemin Özilhan, karantina tarzıyla gündemde… Gündelik hallerini paylaşan sosyetik güzelin, sadece 3 paylaşımındaki giydiklerinin toplam değeri 135 bin TL!
Jessica Alba, Yasemin Özilhan’ı takibe aldı Instagram'da 18 milyonu aşkın takipçisi bulunan oyuncu Jessica Alba, Yasemin Özilhan'ı takip etmeye başladı.
Yasemin Özilhan hakkında yeni bir tartışma konusu daha Geçtiğimiz günlerde sırt kemiği ile dikkat çeken Yasemin Özilhan, şimdi de ayak tarak kemiği ile dikkat çekti.
Yasemin Özilhan tartışılan fotoğrafı hakkında konuştu Yasemin Özilhan'ın sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım takipçilerini şaşırtmış; sırt kemiği çıkık gibi görünen fotoğraf takipçilerini ikiye bölmüştü...
Sosyal medya Yasemin Özilhan'ın sırtını konuştu! Yasemin Özilhan'ın sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım takipçilerini şaşırttı. Sırt kemiği çıkık gibi görünen fotoğraf takipçilerini ikiye böldü...