Yasemin Özilhan


Yasemin Özilhan yine kural bozmadı Sosyetenin en şık isimlerinden Yasemin Özilhan, önceki gün katıldığı bir davette de kural bozmadı.
Hande Erçel'in 750 bin liralık kazancı! Hande Erçel, bir kozmetik markasının yüzü oldu. Güzel oyuncu, iddiaya göre bir yıllık reklam anlaşması ile 750 bin lirayı cebe indirdi. Hande Erçel, Bobbi Brown markasıyla yaptığı reklam anlaşmasıyla servetine servet kattı.
Yasemin Özilhan'a soygun şoku! Yasemin Özilhan, evlerine aldıkları yardımcı kadın tarafından soyulduklarını söyledi: "Küpelerimi çalıp satmış. GBT’sine bakılınca beş ayrı hırsızlık suçu çıktı!"
Yasemin Özilhan tarzını konuşturdu Sosyetenin güzel ismi eski dizi oyuncusu Yasemin Özilhan sosyal medyada yine tarzını konuşturdu.
Yasemin Özilhan Prenses Diana'dan ilham aldı Stil ikonu Yasemin Özilhan, son bir yıldır moda olan kısa tayt modasının Türkiye’deki öncüsü olmuştu...
Sosyetik isimler kazandıklarını bağışlıyor Sosyetik hanımların ünlü markaların davetlerinde ev sahipliği yapması cemiyet hayatında çok moda...
Yasemin Özilhan güneş gözlükleriyle havasını atıyor Güneş gözlüğü tutkunu Yasemin Özilhan, koleksiyonu için evinde özel bir dolap yaptırdı. Özilhan’ın sadece son birkaç ayda taktığı gözlüklerinin fiyatı ise 30 bin TL’yi aşıyor.