Yasemin Özilhan


Mucize Doktor'daki hata izleyicileri ayaklandırdı! "Mucize Doktor" dizisi dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Ancak dizideki bir senaryo hatası Twitter'ı salladı.
Ünlü isimlerin kapıştığı krem!.. Ünlüler arasındaki güzellik tutkusu çığır açtı. Magazin ve sosyetenin ünlü kadınları, güzellik uğruna 23 bin liralık ve 10 bin liralık fiyatıyla dudak uçuklatan kremleri kapışıyor.
Yasemin Özilhan'dan hayranlarını heyecanlandıran paylaşım "Mucize Doktor" dizisine konuk olacağı ortaya çıktığından beri hayranlarının büyük bir heyecanla beklediği Yasemin Özilhan, diziden bir karesini paylaşarak takipçilerini heyecanlandırdı.
Ekrana geri dönen Yasemin Özilhan'dan ilk açıklama FOX’un dizisi “Mucize Doktor”a sürpriz bir isim dahil oldu. Yıllar önce "Doktorlar" dizisinde "Doktor Ela" karakterini canlandıran Yasemin Ergene Özilhan "Mucize Doktor" dizisine konuk oyuncu olarak katılacak.
Yasemin Özihan: "Kızlarım şimdiden kıyafetlerime göz dikti" İzzet Özilhan'la mutlu bir evliliği olan Yasemin Özilhan'ın Emine ve Ela adında iki kızı var.
Yasemin Özilhan hangi ünlü oyuncunun kuzeni çıktı? Evlendikten sonra setlere veda eden eski dizi oyuncusu Yasemin Özilhan'ın çok ünlü bir oyuncuyla anne tarafından kuzen olduğu ortaya çıktı.
Sosyal medyanın 'en pahalı' paylaşımları Instagram’da bir paylaşım karşılığında en yüksek ücret talep eden isimler Yasemin Özilhan ile Nebahat Çehre.