Yasemin Özilhan


Yasemin Özilhan lüksün keyfini sürüyor Yasemin Özilhan, bayram tatilini Göcek'te değerlendiriyor. Ünlü oyuncu, önceki gün denize girerken objektiflere takıldı.
Serenay Sarıkaya-Yasemin Özilhan dostluğuna Hande Erçel darbesi! Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya'nın 2019'da biten aşkları, ikilinin ortak çevresi arasında rahatsızlığa yol açmıştı...
Yasemin Özilhan'ın Ela'sı 8 yaşına bastı Bir zamanların ünlü dizi oyuncusu Yasemin Özilhan'ın yüzünü göstermek istemediği kızı Ela, önceki gün 8. yaşına bastı.
Yasemin Özilhan Bodrum'un tadını çıkardı Yasemin Özilhan pandemi nedeniyle hafta sonları getirilen kısmi yasakları fırsata çevirdi, eşi İzzet Özilhan, kızları Emine ve Ela ile Bodrum Kapkankaya’da tatil yaptı.
Yasemin Özilhan 1.850 TL'lik ceketiyle poz verdi Yasemin Özilhan, hafta sonunu geçirmek için kız arkadaşlarıyla Bodrum'daki evinin yolunu tuttu.
Kardelen Acar, Aslıhan Doğan Turan, Derin Mermerci ve Yasemin Özilhan VIP oldu! Ünlü çanta markası Hermes'in, 'öncelikli satın alma' imkanı sunan Türkiye VIP listesi güncellendi.
Yasemin Özilhan'dan 'güçlü kadın' olmanın sırları 2011 yılında iş insanı İzzet Özilhan ile evlenen ve "Doktorlar" dizisiyle elde ettiği kariyerindeki başarısını geride bırakan Yasemin Özilhan, kızları Emine ve Ela ile yakından ilgileniyor.