Yasemin Özilhan


Sevil Sabancı kızı Melisa Tapan'ın bir dediğini iki etmiyor! 120 milyon TL ödedi
Sevil Sabancı kızı Melisa Tapan'ın bir dediğini iki etmiyor! 120 milyon TL ödedi İş dünyasının ünlü isimlerinden Sevil Sabancı, kızı Melisa Tapan için kesenin ağzını açtı.
Yasemin Özilhan ve Pınar Deniz arasında savaş çıktı! Şok!
Yasemin Özilhan ve Pınar Deniz arasında savaş çıktı! Şok! Sosyal medya iki gündür Yasemin Özilhan ve Pınar Deniz arasında çıkan savaşı konuşuyor.
Ünlü isimler artık kıyafet satın almıyor
Ünlü isimler artık kıyafet satın almıyor Sürdürülebilir moda kavramı kıyafette kiralama sektörünün de hızla büyümesini sağlarken, bu kavrama artık ünlü isimler de dahil olmaya başladı.
Yasemin Özilhan'ın işini Nazlı Sabancı kaptı!
Yasemin Özilhan'ın işini Nazlı Sabancı kaptı! Son dönemde sosyetiklerin reklam iş birlikleri yapması, moda oldu.
Yasemin Özilhan'dan Etiler sokaklarında şaşırtan görüntü
Yasemin Özilhan'dan Etiler sokaklarında şaşırtan görüntü Sosyal medya paylaşımlarıyla lüks hayatını sık sık gözler önüne seren Yasemin Özilhan, önceki gün sokak ortasında şaşırtan bir görüntü sergiledi.
Yasemin Özilhan'ın 100 bin liralık paylaşımına eleştiri yağdı
Yasemin Özilhan'ın 100 bin liralık paylaşımına eleştiri yağdı Türkiye'nin en zengin ailelerinden birinin gelini olan Yasemin Özilhan, sosyal paylaşımlarıyla konuşulmaya devam ediyor.
Yasemin Özilhan'a takipten çıkardığı Hande Erçel soruldu
Yasemin Özilhan'a takipten çıkardığı Hande Erçel soruldu Geçtiğimiz gün "Hande Erçel'i gördüğüm yerde selam veririm" diyen Yasemin Özilhan'a takipten çıkardığı Hande Erçel soruldu.