Medya

Ersoy Dede'ye Fatih Altaylı'dan 'Tarkan' tepkisi!
Ersoy Dede'ye Fatih Altaylı'dan 'Tarkan' tepkisi! Usta kalem Fatih Altaylı, sanatçıları hedef alan isimlerden olan Ersoy Dede'ye bazı zor sorular yöneltti.
Aslı Baykal, oğlunu Halk TV'ye CEO olarak atadı!
Aslı Baykal, oğlunu Halk TV'ye CEO olarak atadı! Halk TV'de eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal’ın kızı Aslı Baykal, oğlu Alican Erkılıç'ı CEO olarak atadı.
Kosova savaşını dünyaya duyuran gazeteci toprağa verildi
Kosova savaşını dünyaya duyuran gazeteci toprağa verildi Göğüs kanserine yenik düşen NTV’nin eski Kosova muhabiri Burbuqe Tushiti, Priştine mezarlığında toprağa verildi.
Yılmaz Özdil: "Kurban derilerini TBMM'ye bağışlayalım, çünkü..."
Yılmaz Özdil: "Kurban derilerini TBMM'ye bağışlayalım, çünkü..." Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, 22 bin 200 lira maaş alan milletvekilleri için TBMM Başkanı Mustafa Şentop'un "Geçinemiyor" açıklamasını eleştirdi.
FETÖ'cü Emre Uslu, İsmail Saymaz'ı küplere bindirdi!..
FETÖ'cü Emre Uslu, İsmail Saymaz'ı küplere bindirdi!.. Gazeteci İsmail Saymaz sosyal medya hesabından İGA Istanbul Airport ile ilgili bir paylaşımına yorum yapan FETÖ terör örgütü üyeliğinden firari Emre Uslu'ya sert bir cevap verdi.
Canan Kaftancıoğlu ile Nedim Şener'in 'Çamur' davasında karar!
Canan Kaftancıoğlu ile Nedim Şener'in 'Çamur' davasında karar! Posta Gazetesi köşe yazarı Nedim Şener, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun hesabını kapattırmak için yaptığı suç duyurusunun 'takipsizlik' kararıyla sonuçlandığını duyurdu.
Ahmet Taşgetiren: "4 maaş yetmez 8 verelim"
Ahmet Taşgetiren: "4 maaş yetmez 8 verelim" Karar yazarı Ahmet Taşgetiren, Altunların yaptığı açıklamalarında köşesinde yer vererek, "4 maaş yetmez 8 verelim" dedi.