Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'na yasak var!

"Yalı Çapkını" dizi setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşen Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in tutkulu beraberliği devam ediyor.

Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'na yasak var!

Birlikte rol aldıkları dizideki arkadaşlıkları aşka dönüşen Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ile ilgili iddiaların ardı arkası kesilmiyor.


Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'na yasak var!'Arkadaşlar mı, aşıklar mı?'
diye tartışılırken dudak dudağa fotoğrafları çekilince iddialar kesilir gibi olmuştu ama sonra "Mert'in ailesi Afra'yı istemiyor" dedikodusu çıktı.


Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'na yasak var! - Resim : 2


Tam bu iddia tartışılırken geçen ay da ünlü oyuncuların ayrıldıkları iddia edildi. Hatta ayrılık gerekçesi olarak da, Mert'in Afra'yı aldattığı gösterilmişti.Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'na yasak var! - Resim : 3


Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir aşkı devam ediyor.Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'na yasak var! - Resim : 4


Çok sağlam bir kaynaktan öğrendim ki, ne ailelerin bu aşka müdahalesi olmuş ne de bir ayrılık yaşanmış.Mert Ramazan Demir ve Afra Saraçoğlu'na yasak var! - Resim : 5


Doludizgin aşklarını yaşamaya devam ediyorlarmış. Ancak dizinin yapımcısı, ilişkileriyle ilgili konuşmalarını ve birlikte görünmelerini yasakladığı için aşklarını gözlerden uzak yaşıyorlarmış. 


BÜLENT CANKURT'UN SABAH GAZETESİ'NDE YAYINLANAN YAZISININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ