Müjde Uzman'ı ti'ye alan makyözü kovdular

Bu akşam yeni bölümü yayınlanacak Kızılcık Şerbeti dizisinin setinde astım krizi geçiren ve ardından "Tükendim" yazılı bir paylaşım yapan makyöz Esra Okumuş'un işine son verildiği açıklandı.

Müjde Uzman'ı ti'ye alan makyözü kovdular

"Kızılcık Şerbeti" dizisinin Alev’i Müjde Uzman sette astım krizi geçirmiş ve hastane odasından yaptığı paylaşımlarda “Tükendim” başlıklı bir yazı yayınlamış ve birçok seye artık dayanamadığını açıklamıştı.

Bu durumun ardından dizi setinin makyözü Esra Okumuş bir video paylaşarak Müjde Uzman’ı ti’ye almıştı.Müjde Uzman'ı ti'ye alan makyözü kovdular


Bunun üzerine dizinin fanları duruma tepki gösterdi.

Müjde Uzman dün videoyu paylaşıp “Esra’cığımın dalga geçmek gibi bir durumu yok, kelimeler, hisler, yalnızca bana ait değiller. Günlerdir böyle hissettiğini benimle paylaşan yüzlerce kişinin mesajını okuyorum. Esra da hissedebilir. Paylaşabilir. Lütfen sakin olalım, sorun yok, iyilik güzellik, empati vs derken birbirimizi kırmayalım boşuna” tweet’ini atmıştı.


Müjde Uzman'ı ti'ye alan makyözü kovdular - Resim : 2


Birsen Altuntaş'ın haberine göre
tepkiler büyüyünce dizinin yapımcısı Faruk Turgut “Oyuncumuz Müjde Uzman'ın paylaşımı sonrası, set makyözümüzün yaptığı paylaşım hoş olmamıştır. Gereği yapılacaktır” dedi.


Müjde Uzman'ı ti'ye alan makyözü kovdular - Resim : 3


Çektiği dalga geçen video nedeniyle makyözün işine son verildiği açıklandı.


Müjde Uzman'ı ti'ye alan makyözü kovdular - Resim : 4