Prens Harry ve Meghan Markle tüm sırları ortaya dökecek!

Bekledikleri ikinci çocuk ile gündeme gelen Prens Harry ve Meghan Markle, bir televizyon programında Kraliyet'in tüm sırlarını anlatacak.

Akşam Gazetesi'nin haberine göre yaşadıkları baskılar sonucu asil unvanlarından vazgeçen ünlü çiftin, Oprah Winfrey'in hazırlayacağı programda yapacakları açıklamalar tüm dünyanın merceği altında.

İkinci çocuklarını beklediklerini açıklayan Prens Harry ve Düşes Meghan Markle, bu duyuru için tarih olarak 14 Şubat Sevgililer Günü'nü seçmeleri hayranların dikkatinden kaçmadı.

Lady Diana da Prens Harry'ye hamile olduğunu yine aynı tarihte, 14 Şubat'ta açıklamıştı.

Medyadan özel hayatları için saygı istediklerini belirten çift, bu söylemlerden sonra programa katılmayı kabul etmeleri İngiliz basını tarafından tepkiyle karşılanırken, saray hakkında anlatacaklarının endişe ve korkuya neden olduğu konuşuluyor.

Geçtiğimiz günlerde ikinci çocuklarını bekledikleri öğrenilen Prens Harry ve Meghan Markle çifti, ünlü televizyoncu Oprah Winfrey ile kraliyet ailesinden ayrılışları ve hamilelik haberlerini içeren, Buckingham Sarayı'nı detaylarıyla anlatacak bir TV röportajı vermeye hazırlanıyorlar.

Çiftin kraliyetten ayrılma süreçleri ve özel hayatlarıyla ilgili merak edilenleri anlatmaları beklenen röportaj sonrası, kalan tüm kraliyet ayrıcalıklarını kaybedecekleri söyleniyor.

Bir yıl önce kraliyet görevlerinden ayrılan çift, ABD'ye taşınarak bir daha resmi görevlerine "geri dönmeyi" düşünmediklerinin sinyallerini veriyor.

Başlığı 'Oprah ile Meghan ve Harry' olacak özel program, 7 Mart'ta ABD kanalı olan CBS'te yayınlanacak. Çift programda, kraliyet hayatı, Markle'ın hayırsever projeleri ve genişleyen aileleri hakkında konuşacaklar.